To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gabiszczu
Witam wszystkich... jestem ty zupełnie nowa, pierwszy raz podejmuje rozmowę na forum:) w tym miesiącu zaczęliśmy się starać o maleństwo... za tydzień zrobię test i się okaże:) mam nadzieje pozytywnie... szukam teraz wszelkich znaków ale wydaje mi się że trochę się nakręcam. może ktoś mi podpowie jakie mogą być pierwsze ... takie pierwsze pierwsze objawy pozdrawiam serdecznie Gaba
kasiaaaaa
Witaj. icon_smile.gif
U mnie pierwszym objawem był ból piersi. Zawsze miałam tak, że kiedy miał przyjść okres, to 4-5 dni wcześniej bolały mnie piersi przez 1-2 dni, potem przechodziło i za 2-3 dni dostawałam okres. A kiedy zaszłam w ciążę, to piersi zaczęły boleć normalnie 4-5 dni przed planowanym okresem, ale ten ból nie ustąpił jak zawsze po 2 dniach tylko bolały cały czas aż do dnia kiedy planowo wypadał okres, okres się spóźniał, a one dalej bolały. I to była pierwsza rzecz, która była inna niż zawsze i to dawało mi nadzieję, że chyba sie udało. icon_smile.gif I udało się. icon_smile.gif
Trzymam kciuki za Ciebie no i za tydzień czekam na wiadomość, jak wypadł test. icon_smile.gif
Gabiszczu
Dziękuje za wsparcie na pewno dam znać, boję się jeszcze jednego... w piątek mam egzamin na prawko i nie miałam takiego charakterystycznego śluzu za to bardzo bolał mnie brzuch dołem... a teraz czuje takie "rozpulchnianie" podbrzusza ... sama nie wiem icon_confused.gif
dorthe81
ja ogólnie czułam sie słabo ciągle zmeczona ogarniała mnie sennosc rozdraznienie. powiekszone brodawki ciemniejsze otoczki niz zwykle:)
Gabiszczu
Niestety test wyszedł negatywny icon_sad.gif po paru dniach dostałam okres... smutno ale nie ma tego złego icon_smile.gif staranie się też jest miłe za kilka dni spróbujemy znowu... Trzymajcie kciuki icon_razz.gif .... i wiecie to bardzo zbliża icon_smile.gif


pozdrawiam serdecznie Gaba
kasiaaaaa
Gabiszczu co u Ciebie? Jak staranka? icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.