To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nieaktualne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Poszukuję przedszkola w Mikołowie, które będzie otwarte dłużej niż 8 godzin dziennie. Nie mieszkan tam jeszcze nie znam dokładnie okolicy, a chciałabym wybrać sprawdzone i godne zaufania. Interesują mnie przedszkola państwowe bo prywatne sa raczej poza moimi zdlonościami fnansowymi. Jakie są zasady przyjmowania do przedskoli w Mikołowie?
doroonia
Z tego co wiem,w Mikolowie jest kilka przedszkoli, ale niestety nie moge zadnego polecic,bo nie mialam z nimi stycznosci.Wiem tylko ze sa przepelnione i bardzo dlugo trzeba czekac na liscie rezerwowej...
pati.n
Ale zapisy chyba dopiero od marca czy kwietnia....
isllandia
Potwierdzam, dostać się do przedszkola w Mikołowie graniczy z cudem.
pati.n
Ale mnie dziewczyny pocieszacie...icon_sad.gif A co decyduje o przyjęciu? Kolejność zgłoszeń? Czy daja za coś jakieś punkty?
pati.n
Dziewczyny a zapisy są kiedy? elektroniczne czy decyduje kolejność zgłoszeń? Trzeba by ć zameldowanym w Mikołowie, żeby tam zapisać dziecko? Dlaczego trudno się dostać? Trzeba całą noc w kolejce stać? Napiszcie jakieś detale plizzzzz!!
isllandia
Decyduje komisja, nie jestem pewna ale raczej trzeba mieć meldunek. Pierszeństwo mają rodziny, gzie oboje rodzice pracują i mają niższe dochody.
losiowa78
Witam, Jestem z Mikołowa. Gorąco polecam przedszkole nr 11 im Leśnych Ludków na ul. Kownackiej 2. Moja córka tam chodzi i jestem bardzo zadowolona z tej placówki. Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.