To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DUPLO

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*eFcIa*
Chcemy Amelce kupić Duplo supermarket na gwiazdkę.... tylko, że ja się waham, tyle kasy wydać i okaże się, że może się długo tym nie bawić..
Wiem, że na początku będzie rzut klockiem na odległość 04.gif 04.gif 29.gif Ale potem zapewne się zainteresuje, ale ile czasu????

Wiem, że macie na pewno, ale zastanawiam się ile czasu się bawią tym Wasze dzieci....

Ciekawa jestem Waszych opinii????!!!!!
asia_b
Michał dostał Supermarket na zeszłe Święta, w międzyczasie jeszcze dwa inne zestawy. Najpierw na okrągło dzwonił kasą, spał z nią nawet. W sklep się nie bawił ani razu (jeszcze), ale z klocków buduje namiętnie... domki dla swoich lokomotyw, mosty, garaże, wieże i inne. Ponad godzinę potrafi zając się tym budowaniem gadając przy tym do siebie icon_wink.gif. Już prawie rok i nadal mu się nie znudziło.
anax
My mamy trochę klocków tylko proste elementy i karola najchętnie się właśnie nimi bawi.Inne zabawki ją nie interesują.
Planuję jej kupić domek duplo ale narazie zbieramy do skarbonki icon_smile.gif
xxyy
Robus uwielbia . Porownuje z pudelkiem i probuje skladac.
pcola
U nas Lego Duplo są na topie od ponad 3 lat.
Uzbierała się tego pokaźna kolekcja, głównie tory i lokomotywy.
Mamy też ZOO, farmę i inne drobiazgi, a to dlatego, że z każdej okazji
typu urodziny, gwiazdka, (a czasami nawet bez szczególnej okazji)
moje dziecko dostaje, zgodnie z życzeniem klocki lego.
Ma też inne zabawki, ale nie bawi się nimi tak chętnie jak właśnie lego.
Ma też supermarket, ale nie bawi się nim tak chętnie jak torami.
Myślę że dziewczynka miałaby z tego zestawu więcej pożytku.
Ogólnie klocki lego są warte swojej ceny, Maksymilian ma sporo
drobniejszych klocków typu lego city, technic po mnie, i moim bracie.
Klocki te mają 25 lat i nadal są w bardzo dobrym stanie.
Graz
Nooo, będzie z 8 lat już. Szymek dostał jak miał niecały rok. Z czasem nazbierała sie cała skrzynia, albo i więcej. Potem Wojtek do nich dorósł. Pół roku temu zanieślismy skrzynie do piwnicy, bo przestali sie bawić. A kilka tygodni temu upomnieli sie o klocki i skrzynia wróciła i dalej sie bawią.
anita b.
Łukasz nadal chętnie bawi się duplo. Mamy taki mega zestaw klocków, z których zawsze da się coś zbudować.
semi
Leo bawił się długo-aż do chwili, kiedy dorósł do zwykłych lego. teraz duplo bawi się Tosia. jeszcze nie tak,żeby jej kupowac własne zestawy, ale na pewno w przyszłym roku dostanie.
skanna
Moja Majka zaczęła się bawić duplo mając jakieś półtora roku. Teraz ma prawie 6 i nadal uwielbia te klocki i wraca do nich bardzo często. Uzbierało się ich z biegiem czasu spore pudło i nadal stanowi atrakcję dla młodej. A w sumie i dla starszej też, jak młodsza wyciągnie, a starsza, jak widać po pasku, to już prawie nastolatka icon_wink.gif
*eFcIa*
Widzę same pozytywne opinię, więc dzięki Wam zaczynam się przekonywać, że nie będą to wywalone pieniądze w błoto icon_smile.gif
grzałka
moi się nie bawią- stoi całe pudło, nawet myślałam, żeby sprzedać, ale chyba po prostu oddam
klocków cała masa, jest też trochę ludków i zwierzątek oraz pojazdów- i naprawdę były w uzyciu może kilkanaście razy przez te w sumie 7 lat
basiau
CYTAT(grzałka @ Mon, 30 Nov 2009 - 00:07) *
moi się nie bawią- stoi całe pudło, nawet myślałam, żeby sprzedać, ale chyba po prostu oddam
klocków cała masa, jest też trochę ludków i zwierzątek oraz pojazdów- i naprawdę były w uzyciu może kilkanaście razy przez te w sumie 7 lat


Grzałka odsprzedaj mi te klocki
użytkownik usunięty
U nas całe dni są pod znakiem Duplo. Właściwie inne zabawki nie istnieją (Grzałko może Twoi już na nie za duzi?). Ma takie wielkie pudło, ale i tak na święta dostanie nowe zestawy, bo nic go tak nie uszczęśliwia icon_smile.gif
Monika ww
U nas cały czas w użytku, Maja 7,5 letnia panna w liście do Mikołaja prosi o kolejne zestawy 03.gif , Nina na 5-te urodziny dostanie domek duplo, a pod choinkę pociąg.
Cała trójka bawi się i duplo i kreatorem.
grzałka
CYTAT(jully @ Mon, 30 Nov 2009 - 08:47) *
Grzałko może Twoi już na nie za duzi


nie, Ania dostała pierwsze duplo jak miała rok, więc chłopaki mieli je od urodzenia i to nigdy nie była zabawka-hit

natomiast lego już bardziej, chociaż też nie bawią się nimi aż tak chętnie- lego to przeciez milion możliwości icon_confused.gif
green
Filip ma prawie 6 lat, uwielbia klocki wszelkiego rodzaju. Ale najbardziej lego. Obecnie juz te mniejsze ale nadal wraca do duplo bo z nich się szybciej buduje duze budowle icon_wink.gif Wyobraźnia jego nie zna granic, to co potrafi wyczarowac z klocków to dla mnie jest czasami szokiem. Przygodę z duplo rozpoczął chwile po 1 urodzinach i nadal ona trwa choc obecnie od okolo 2 lat częściej bawi sie tymi mniejszymi lego, ale jak widzi w sklepach ciekawe zestawy duplo to az wzdycha do nich i oczy mu się świecą icon_razz.gif

Na Miska w szafie juz czeka duplo zoo bo widzę, ze tez przejawia duze zainteresowanie klockami. Ale znam taki jeden egzemplarz dziecia, który wcale sie nie interesuje klockami duplo. Wiec pewnie to zalezy od dziecka.
Monika ww
Grzałko, może im się jeszcze zmieni, mój Alek lubił układać klocki już gdzieś tak jak miał 1,5 roku, a Maja polubiła dopiero mając niespełna 6 lat i teraz to jest najlepsza zabawa.
Gremi
no moja corka tez nalezy do zakochanych w duplo. Bawi sie nimi najcdzesciej i to jedna z niewielu zabawek do ktorej wraca ciagle. Pod choinke dostanie oczywiscie kolejne zestawy icon_smile.gif
wiesiołek
Moje dzieci w wieku szkolnym nadal bawią sie Duplo. To właściwie jedyna zabawka ,która cieszy uznaniem wszystkich dzieci i to od lat.
Użytkownik usunięty
Moje Dzieci dostają od zawsze zabawki dwóch firm - Schleich i Lego. Oboje składają już małe klocki, ale duże pudło Duplaków wciąż wraca do łask i nie zamierza nas opuścić. To samo jest z figurkami. Dzięki temu nie mam ton zabawek "do niczego" i takich, któe po miesiącu wędrują na strych, czy gdzieś tam.

Właśnie nabyliśmy zrzutkowy posterunek policji, drogie to jak nieszczęście. Ale wiemy, że bardzo warto icon_smile.gif
renata19750702
Jasiek pierwsze DUPLO dostał w wieku 1,5 roku. Bawi się nimi do dzisiaj, a kolekcja rozrosła się tak bardzo, że powoli zaczyna nam brakować miejsca. Klocki używane są codziennie. To najlepiej wydane przez nas pieniądze. A młodemu wciąż mało... teraz mamy zamówienie na zamek królewski (koniecznie z królem i smokiem), straż pożarną i policję 29.gif .
Użytkownik usunięty
CYTAT(renata19750702 @ Tue, 01 Dec 2009 - 17:58) *
Jasiek pierwsze DUPLO dostał w wieku 1,5 roku. Bawi się nimi do dzisiaj, a kolekcja rozrosła się tak bardzo, że powoli zaczyna nam brakować miejsca. Klocki używane są codziennie. To najlepiej wydane przez nas pieniądze. A młodemu wciąż mało... teraz mamy zamówienie na zamek królewski (koniecznie z królem i smokiem), straż pożarną i policję 29.gif .


Oooo... to Ci współczuję wydatku... znam ten ból. Pypeć zamówił JEDEN zestaw -wymarzony komisariat Policji. Na tym komentarz zakończę 48.gif
pirania
u mnie 18 potrafi do pudla Duplo sie dosiasc, a jak znajomi przychodza ( a duplo stoi w duzym pokoju) to stare chlopy siedza i sie bawia- no ale przez 18 lat to mi sie z 10 kg nazbieralo albo lepiej icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
A u mnie też icon_smile.gif Nie mam może 10 kg, ale sporo mamy. I klocki są piaszczone, moczone, plastelinowane (i czyszczone) i wciąż są wspaniałe i fantatycznie się nimi bawić. I moja siedmiolatka w liście do Mikołaja wpisała ZOO duplo (z klockowym mięsem) icon_biggrin.gif
polasia
Właśnie odkryłam, że z okazji mikołajkowo- gwiazdkowych moi chłopcy dostaną tylko duplo w różnych zestawach od nas i od dziadków. Piotruś też ma swoje duplo primo icon_smile.gif
U nas hitem są maszyny (koparka, kombajn, cysterna i zamiatarka) oraz sklep. Jestem też zdziwiona jakie mój 3,5 latek tworzy konstrukcje z klocków podstawowych.

My też się bawimy lego ja mam domek "3 w jednym" (składałam 3 noce) a mąż ferrari (składaliśmy 2 noce).

Uwielbiamy!
Agnieszka AZJ
CYTAT(polasia @ Wed, 02 Dec 2009 - 10:44) *
Właśnie odkryłam, że z okazji mikołajkowo- gwiazdkowych moi chłopcy dostaną tylko duplo w różnych zestawach od nas i od dziadków. Piotruś też ma swoje duplo primo icon_smile.gif


Polasia,
jest jeszcze w sprzedaży "DUPLO PRIMO" ??? Szukałam ostatnio w sklepach z myślą o chrzesnicy i nie widziałam. Myslałam, ze juz tego nie robią. Gdzie można kupić ?
Użytkownik usunięty
CYTAT(polasia @ Wed, 02 Dec 2009 - 10:44) *
Właśnie odkryłam, że z okazji mikołajkowo- gwiazdkowych moi chłopcy dostaną tylko duplo w różnych zestawach od nas i od dziadków. Piotruś też ma swoje duplo primo icon_smile.gif
U nas hitem są maszyny (koparka, kombajn, cysterna i zamiatarka) oraz sklep. Jestem też zdziwiona jakie mój 3,5 latek tworzy konstrukcje z klocków podstawowych.

My też się bawimy lego ja mam domek "3 w jednym" (składałam 3 noce) a mąż ferrari (składaliśmy 2 noce).

Uwielbiamy!


A widzieliście ten zestaw??? Ja go widziałam na żywo i jak nie podnieca mnie modelarstwo, tak zbielało mi oko!!! Obstawiam, że w 5 nocy też byście nie dali rady 06.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 02 Dec 2009 - 10:47) *
Polasia,
jest jeszcze w sprzedaży "DUPLO PRIMO" ??? Szukałam ostatnio w sklepach z myślą o chrzesnicy i nie widziałam. Myslałam, ze juz tego nie robią. Gdzie można kupić ?


Aga, kopnij się na Grochowską 12A. Mają tam sklep firmowy i prawdziwne cudeńka icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Dziekuję icon_smile.gif
Trochę to nie moje rejony miasta, ale może mnie tam zaniesie.
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 02 Dec 2009 - 11:07) *
Dziekuję icon_smile.gif
Trochę to nie moje rejony miasta, ale może mnie tam zaniesie.


Moje to zupełnie nie są... Ale różnica w cenie ponad 100 zł na zestawie przekonała mnie do wycieczki na Grochów. Na allegro chyba też się wystawiają. A masz jakieś fajne miejsca z Lego? Bo ceny okołomarketowe są kosmiczne!
polasia
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 02 Dec 2009 - 10:47) *
Polasia,
jest jeszcze w sprzedaży "DUPLO PRIMO" ??? Szukałam ostatnio w sklepach z myślą o chrzesnicy i nie widziałam. Myslałam, ze juz tego nie robią. Gdzie można kupić ?



Kupuję używane. Nawet jeden zestaw tu na maluchach. Dla Piotrusia bez różnicy.

Tanie Lego nawet jak na allegro ma sklep Lorien. Odbiór gdzieś w centrum Warszawy. Nie wiem dokładnie bo to M. zawsze odbiera. A ul. Grochowską sprawdzę.

Ten zestaw Star Wars Millennium Falcon kupię jak Staś trochę dorośnie. Dla samej siebie to trochę głupio kupować icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(polasia @ Wed, 02 Dec 2009 - 12:02) *
Kupuję używane. Nawet jeden zestaw tu na maluchach. Dla Piotrusia bez różnicy.

Tanie Lego nawet jak na allegro ma sklep Lorien. Odbiór gdzieś w centrum Warszawy. Nie wiem dokładnie bo to M. zawsze odbiera. A ul. Grochowską sprawdzę.

Ten zestaw Star Wars Millennium Falcon kupię jak Staś trochę dorośnie. Dla samej siebie to trochę głupio kupować icon_smile.gif


Polasiu, on jest +16, więc jeśli masz ciut ponad dwa kafle na luzie, sądzę że to żaden wstyd icon_smile.gif
polasia
icon_eek.gif dopiero teraz zobaczyłam ile to kosztuje jakie ma wymiary. Wcześniej widziałam chyba te mniejsze.
Takich pieniędzy nie mam a tym bardziej miejsca żeby to trzymać. Zostaje mi mój domek creator "3 w jednym"
Agnieszka AZJ
CYTAT(polasia @ Wed, 02 Dec 2009 - 12:02) *
Kupuję używane. Nawet jeden zestaw tu na maluchach. Dla Piotrusia bez różnicy.


Uzywane to ja też mam i pewnie kiedyś przejdą na Jagódkę. Pod choinkę jednakowoż wypada połozyć nowe...
polasia
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 02 Dec 2009 - 13:22) *
Uzywane to ja też mam i pewnie kiedyś przejdą na Jagódkę. Pod choinkę jednakowoż wypada połozyć nowe...


U nas będą używane primo i używane duplo bob budowniczy. Ale to dla moich własnych dzieci więc trochę inaczej. Warto obserwować allegro czasami trafiają się zestawy z jakiś magazynów sklepowych i mają (lekko zakurzone) ale zapakowane zestawy.

aj80
My zbieramy duplo od lat, kupowaliśmy zestawy, ale i używane (głównie figurki) z allegro. Grześ w dalszym ciągu się nimi bawi. Nie dokupowaliśmy, bo bardziej interesuje go już Lego City. Za to Kaśka też już się nim zaczyna interesować. Przyciska klocek jeden do drugiego jakby chciała je złożyć, uwielbia nimi stukać i ciamciać ludziki. Pokupujemy znów jakieś figurki, mebelki i zabawa na kolejne lata.
aj80
A, i nic się na tym nie traci, bo duplo bardzo łatwo sprzedać i to drogo.
użytkownik usunięty
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 02 Dec 2009 - 11:07) *
Dziekuję icon_smile.gif
Trochę to nie moje rejony miasta, ale może mnie tam zaniesie.

Na Burakowskiej też jest sklep lego.
pirania
Ja chcialam tylko cos dodac w kwestii "samo duplo"- pare razy zrobilam taka akcje po babciach ze "samo duplo" czy "samo lego" bo te klocki maja to do siebie (szczegolnie lego dla wiekszych) ze majac jeden zestaw dziecko uklada ten zestaw z instrukcja a majac wiecej- uruchamia mu sie wyobraznia icon_smile.gif

I taka akcja jest bardzo sluszna icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Kiedy przychodził do nas z wizytą syn mojej przyjaciólki, starszy od moich dziewczyn, to z tych (babskich w sumie zestawów icon_wink.gif Duplo robił samoloty i karabiny, a potem budowali umocnienia ze skrzynek z zabawkami i się ostrzeliwali.
A ja z mamą Michała miałam masę czasu na plotki 06.gif

Michał juz studiuje, a Ania (licealistka) z Zosią (gimnazjalistką) do dziś to wspominają.
Ewelinek
U nas Duplo jest w ciągłym używaniu icon_smile.gif Najgorszą karą za najcięższe przewinienia jest wyniesienie lego na strych icon_wink.gif

Mamy sporo zestawów i sporo klocków pojedynczych. Kupowałam klocki nowe i używane. Jeden zestaw nawet wygrałam icon_smile.gif Na Antka urodziny zorganizowaliśmy akcje tylko Duplo i Młody był w niebo wzięty jak rozpakowywał kolejne zestawy icon_biggrin.gif

Zelda
Duplo nr jeden jesli chodzi o zabawki Hani,umie budować różne zwierzątka,domki, i bardzo ładnie się bawi a jest dzieckiem które jest wszedzie na raz ,a lego jakoś ją ujarzmia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.