To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

laptop

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anita b.
Zastanawiam siÄ™ nad zakupem laptopa edukacyjnego na gwiazdkÄ™ dla 4-latka.
Możecie polecić coś sensownego i porządnego?

Agnieszka(mamaMieszka)
Bede sledzic watek, bo rowniez rozwazam zakup "topisia".
Poki co mam na oku komputerek Cobi, czy tez Clementoni (z wizerunkiem Spiderman-a 37.gif ).
A ze swojej strony moge polecic ten z Fisher Price-a.
Dzieku niemu nasz syn pieknie uczy sie angielskiego (laptopek przyjechal z Usa, oczywiscie gada tylko po ang. - a ja nie umiem wymienic mu softu 29.gif ).
Minusem IMO jest wbudowana myszka, Mieszko czesto na nia wlansie narzeka.
Za to 5 gwiazdek (na 5 icon_wink.gif ) za wytrzymalosc - wszelkie upadki dzielnie znosi icon_smile.gif
Pozdrawiam
ulcik
u mnie sprawdziły się te - teraz już do sprzedania - bo młodzi już jednak " za starzy " - link

Pronto
CYTAT(Agnieszka(mamaMieszka) @ Tue, 01 Dec 2009 - 20:23) *
Poki co mam na oku komputerek Cobi, czy tez Clementoni (z wizerunkiem Spiderman-a 37.gif ).


Jest bardzo dobry, ale radzę Ci się pospieszyć z zakupem, bo Cobi wycofało się z tego modelu i na rynku są resztki. Analogicznie było z laptopem Clementoni z Kubusiem (od 3 lat).
Agnieszka(mamaMieszka)
CYTAT(Liberi @ Tue, 01 Dec 2009 - 20:43) *
Jest bardzo dobry, ale radzę Ci się pospieszyć z zakupem, bo Cobi wycofało się z tego modelu i na rynku są resztki. Analogicznie było z laptopem Clementoni z Kubusiem (od 3 lat).


Oj tak, to niestety jest prawda - zagapilam sie w listopadzie i teraz ssssstrasznie zaluje, bo w Warszawie dostalabym ten model za 122zl a dzis nie dosc, ze on-line juz niewiele ich "zostalo", to ceny z przesylka zaczynaja sie od 140zl... 21.gif
Pronto
Tak, a będzie jeszcze drożej.
anita b.
A ja na razie skłaniam się nieśmiało ku Fisher Price.
A co gorsza, nie mam czasu wybrać się do sklepu i chyba będę musiała go zamówić w necie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.