To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent dla mojej babci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bolka
Z moją babcią mam słaby kontakt, co wynika z odległości, mimo to babcia co roku wysyła prezenty swoim prawnukom.
Chciałabym też coś jej przesłać.
Mam pomysły ramkowo-zdjęciowe, ale nie jestem przekonana.

Babcia ma 70 lat, lubiła czytać romanse, muszę się tylko jeszcze dopytać cioci z tamtych stron czy jeszcze to aktualne.
Nie lubi nowoczesnych gadżetów, dla niej to zbędne i niepotrzebne komplikacje.

Może macie jakieś pomysły? (cena w okolicy 100zł)
beata1104
Może kalendarz ze zdjęciami icon_rolleyes.gif
asiam23
bardzo fajny prezent, a moze jakis album Waszej rodzinki??
pozdrawiam
asiam23
dubel
Tree
bolka pomysł masz dobry. Z powodu rzadkich wizyt babcia na pewno się ucieszy ze zdjęć.
Widziałam fajne drewniane albumy (nie chodzi mi o ramki), stanowią również niezłą ozdobę.
coÅ› w tym stylu
https://www.allegro.pl/item825554812_drewni...ecia_ramka.html
gozar
A może własnoręcznie zróbcie album i zamieśćcie tam Wasze rodzinne zdjęcia. Jakoś niedawno sonia18a zakładała wątek o albumach. Jak znajdę to wkleję.

edit:
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...77&hl=album
Mika
ja zamawiałam przez allegro kalendarz - w każdym miesiącu inne zdjęcie
byłam pod wrażeniem,śliczny
żalowałam,że sobie nie zrobiłam icon_wink.gif
gozar
CYTAT(Mika @ Sun, 29 Nov 2009 - 22:16) *
ja zamawiałam przez allegro kalendarz - w każdym miesiącu inne zdjęcie
byłam pod wrażeniem,śliczny
żalowałam,że sobie nie zrobiłam icon_wink.gif


Podasz linka? Please...
Mika
CYTAT(gozar @ Sun, 29 Nov 2009 - 22:18) *
Podasz linka? Please...


https://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1439375

nie wybierałam w ciemno-wyczytalam,że go na gazecie polecali icon_wink.gif
bolka
Pomysły ramkowo-zdjęciowe są fajne, tylko zawsze takie coś wysyłam, w tym kalendarz ze zdjęciami chłopców.
Kalendarz i tak wyślę (mój M. zajmuje się branżą poligraficzną), zdjęcia też jakieś.
I właśnie chciałabym do tego coś innego np. paczuszka zapachowych świeczek i kadzidełek w jakimś ładnym opakowaniu (ostatnio coś takiego dostałam).
Babcia jest bardzo praktyczną osobą i może coś praktycznego do domu...
Muszę się dowiedzieć jakie babcia ma radio, bo chyba dość historyczne, chociaż trudno mi uwierzyć, że tamto co pamiętam jeszcze działa icon_wink.gif
Tusiol
Nie wiem, ile lat ma babcia, czy czyta, czy lubi czytać itd.
Moja babcia 88 lat (za miesiąc 89) całe życie uwielbiała czytać. Obecnie nie daje już rady. Hit tego roku - audiobook'i. Babcia przeszczęśliwa. Zasiada w swoim pokoju i słuuucha.

Drugi pomysł, który realizujemy w tym roku. Tym nie pomogę, ale to tak może jako pomysł.
Babcia urodzona na wsi, tam spędziła młodość. Teraz jeździ tam rzadko a już na pewno nie chodzi i nie ogląda starych kątów. Od lat 50-tych mieszka w Gdańsku. W tym roku, jak byliśmy na wsi robiliśmy zdjęcia przeróżnych miejsc: stare domy, kościół, wieś w przeróżnych odsłonach, z różnych ujęć. Babcia dostanie album ze zdjęciami zrobionymi latem. Do tego wydrukowane na płótnie zdjęcie domku, w którym mieszkała a który wybudował jej tata.
rysa154
A może jakąś broszke?
Xenna
A ja pomyslałam o jakimś ładnym obrusie cepeliowskim icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.