To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kurtka na trening

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Ania potrzebuje kurtki na treningi- takiej, żeby się w niej nie pociła, a jednocześnie żeby nie marzła (treningi na lodowisku) - poproszę o namiary na konkretne sprawdzone firmy, ja znam tylko reima i bergson, na razie jeździ w zestawie polar i na to kurtka typu wind-stopper, jak sie robi za ciepło to polar zdejmuje, ale na pewno jest jakaś genialna kurtka, którą można założyć na sam T-shirt i ona sama rozgrzeje lub schłodzi w zależności od fazy icon_smile.gif
pirania
grzalko ja mysle ze spokojnie- no przepraszam- znowu Decathlon icon_smile.gif seria Kalenji do biegania ma kurtki na zime albo kurtka do narciarstwa biegowego, nie pamietam jak sie ta seria nazywa ale nadzwyczajnie mi sie podobala icon_smile.gif) Te biegowa znam ja- w tej chwili spokonie na bluzke z dlugim rekawem bielizny termoaktywnej- swoja droga tez polecam legginsiki plus bluzka z dlugim i ja polaru przy minus 10 uzywam icon_smile.gif
grzałka
tak po cichu liczyłam, że się wypowiesz icon_wink.gif

no więc szukam i szukam tej kalenji i nie moge znaleźć serii na zimę dla juniorów- coś źle wpisuję?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.