To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Drukarka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Atramentowa raczej. Cechy niezbędne-ma pracować dobrze, ma mieć tanie tusze do wymiany. Raczej do druku czarno-białego, ale kolorowy też czasem. Fajnie byłoby móc na niej samemu drukować zdjęcia czy kalendarze. No i cena żeby mnie o zawał nie przyprawiła.
Abotak
Katiek, ja zdjecia, kalendarze drukuje na Epsonie.
Wybralismy taki ktory dobrze w testach wypadl- Stylus Photo R200 ( ale teraz sa pewnie mlodsze modele bo ten ma chyba z 5 lat juz). Wklady sa w rozsadnej cenie ( w porownaniu z Lexmark np jeszcze dawniej)
Mika
Canony Pixma -te z 5 tuszami (w tym 2 czarne) - w zależności od wyboru mają funkcję drukowania fotek np. prosto z aparatu czy robienia wydruków na płytach
goralka
My mamy m.in. Canona ip4500 - od jakiegoś roku, używamy b. rzadko, bo codziennie używamy laserówek, a mimo to tusz nie wysycha (ma 5 kolorów, 2 czarne). Można drukować też na płytkach (to był nasz główny cel). Kolory wychodzą w miarę wierne - porównując do obrazu na skalibrowanym monitorze. Co do cen tuszu - nie wiem, nie wymienialiśmy jeszcze 37.gif

ta drukarka jest z serii Pixma, właśnie doczytałam icon_smile.gif
Mika
ja do canona kupiłam tusze zastępcze -też z chipem,a połowę tańsze
jakość niczym (oprócz ceny) nie odbiega od oryginalnych
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.