To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Krakowie hurtownia zabawek???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joana_m
Jak w temacie. chce kupić stół z narzędziami dla chłopca.
anax
jest hurtownia na krakusa ale z tego co wiem to raczej w detalu nie sprzedajÄ….
I na kosocickiej i też nie wiem czy w detalu sprzedaja.Ja czasem tam kupuję ale znajoma na kasie siedzi to mi sprzeda.Nie wiem czy mają tam stoliczki.
anax
Jak dla swojego dziecka to ja bym kupiła używane w komisie.
ulcik
najtaniej i największy wybór w Eurotradzie ale tam musisz mieć kartę, a jak nie to na Balickiej przy wjeździe na plac jest hurtownia
u.
mazia
Przy rondzie Młyńskim tez jest hurtownia i można kupowac w detalu.
ciao
CYTAT(mazia @ Mon, 30 Nov 2009 - 21:20) *
Przy rondzie Młyńskim tez jest hurtownia i można kupowac w detalu.


mazia to raczej nie hurtownia tylko sklep z troche tanszymi zabawkami niz w innych sklepach,choc po ostatniej tam wizycue smiem twierdzic ze ma to NIEWIELE WSPOLNEGO Z HURTOWNIA
pie_tras
Jak przeczytałem ten post, od razu uznałem, że stół z narzędziami będzie super prezentem na Roczek mojego synka icon_smile.gif ale niestety to dopiero za .... rok icon_smile.gif Spróbuj tu [edit. Moderacja], muszę się przyznac, że dałem im ostatnio zarobić, chociaż syn jeszcze nawet nie bardzo potrafi chwytać icon_smile.gif
ewaszkoszydelko
Hej sama prowadzę sklep z zabawkami, z większym nastawieniem na sprzesaż internetową ale myślę że moja opinia pomoże też innym. Długo szukałam hurtowni z zabawkami z którą da się współpracować na zasadzie partnerstwa a nie dopóki nie wpłacisz pieniędzy to wszystko ładnie pięknie a potem ... Pewnego dnia trafiłam na [edit. Moderator : reklama] . Ludzie pracującu w tej firmie są pozytywnie nastawieni do potrzeb klienta. Zawsze służą pomocą i doradztwem. Odkąd podjęłam z nimi współpracę inne hurtownie odstawiłam na bok, ponieważ są oni bezpośrednimi importerami wielu producentów więc świetnego towaru nie brakuje i mają w zasadzie wszystkie nowości jakie wychodzą na rynek.
alinapierz
Wiele świetnych zabawek można dostać w BOBOPLUSZ mają doskonałe pluszaki i są sami producentami

________________________
https://boboplusz.com.pl/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.