To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

StrrrasznÄ… mam ochotÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
sdw
Na spotkanie. Już! Teraz! Natychmiast!!!

Poczytałam parę naszych wypadowych wątków i mie się smutno zrobiło. To byyyłyyyy czaaaasyyyy.... Nie to, co teraz. Siedzą stare baby po domach i szydełkują. Albo co tam.

A mi się marzy takie w większym gronie, z cukinią jaką, Włochem icon_wink.gif czy serniczkiem. Niechby nawet łańcuchem choinkowym 29.gif Zbierzemy się? Przed świętami jeszcze?


W piątek 06.gif Najbliższy!
truska
Jesli chodzi o mnie to w ten piÄ…tek na bank nie dam rady.
Michał jest w pracy 21.gif
paulap
A wiesz, że ja też czytałam ostatnio te stare wątki nasze icon_smile.gif

Ale tak spotkania z włoskimi cukiniami mialy smaczek, chociaż uważam, że ostatnie łańcuchy choinkowe również były niezłe i nie ustępowały tym wcześniejszym nicanic. No ale wiadomo... To zasługa Reni (pozdrawiamy w tym miejscu Renię, która to zagubiła swoje hasło maluchowe i możemy pisać do woli. I tak póki co nie odpisze icon_lol.gif ). Tak więc wracając do ostatniego edukacyjnego spotkania uważam, że było równie dobre jak poprzednie, szkoda, że w tak wąskim gronie.

aha, w piątek nie mogę. I agak też nie może 06.gif
paulap
Dostaję właśnie wiadomości z pogróżkami od naszej koleżanki (która wciąż nie odzyskała hasła). Jako że groźby te mają treść "ja was zabiję" to czuje się w obowiązku poinformować o tymże fakcie takze i Ciebie Wiolontelo Stara Dobra.
paulap
Renia, która wciąż nie ma dostępu do konta (heeeeeeeheeeeeeeeheeeee) zadała pytanie, czy przed spotkaniem ktoś pożyczy jej duuużej walizki na wszystkie jej akcesoria. Uważam, że warto prośbę jej spełnić. No i lokal trzeba by na prezentację większy jakiś wynająć icon_cool.gif
Stara Renia
Dodam tylko, że waliza musi być wielgaśna i do kompletu jakiegoś fajnego pana do jej transportu zamawiam 03.gif
paulap
A to nie masz w pakiecie?
Stara Renia
Mam, ale się nie zgodzi na występ publiczny 32.gif
sdw
Mam walizę. Nawet dwie walizy mam. Czarną i czerwoną. Za to nie mam pana. W pakiecie nie sprzedawali. Można takiegoż jednak wynjąć. Każde pieniądze są warte ceny przejrzenia akcesoriów Reni oraz wysłuchania wykładu.

Slów kilka o walizach, pozwolicie. Mniemam, iż skoro pomieściły garderobę trójki mych dzieci i Slubnego spakowaną na nieomal mniesięczne wakacje (a same Wiecie, ile mam ciuchów icon_mrgreen.gif ), to pomieszczą i akcesoria Reni. A może by tak Renię, jako tego królika z kapelusza, do czerwonej, a atrybuty Reni do czarnej... icon_rolleyes.gif idiot.gif

Jak nie piątek, to sobota może, co?
tissaia
akcesoria...? Å‚oszbosz 37.gif
agak
Ja bym mogła w sobotę, tylko w miarę wcześnie bo muszę do wioski wrócić.

Przynieść własny sprzęt czy masz Reniu wystarczającą ilość? icon_biggrin.gif
tissaia
o mamuniu...
o czym Wy rozmawiacie???
paulap
CYTAT(tissaia @ Tue, 01 Dec 2009 - 21:08) *
o mamuniu...
o czym Wy rozmawiacie???


nic siÄ™ nie martw, na takich spotkaniach zazwyczaj jest policja icon_wink.gif
Stara Renia
Przynosić kto co ma !
Jak ja się mam zapakować kiedy Wiola na drugim końcu miasta mieszka 32.gif
Wezmę w prześcieradło i zarzucę na plecy, a co !
Czy mam rozumieć że Władza będzie nas chroniła przed Włochami ?
Tylko że podobno stawki za ochronę bardzo ostatnio podskoczyły więc nie wiem czy się wypłacić zdołamy....
tissaia
No już mi się te Kielce podobają icon_smile.gif W TAKIM towarzystwie !
tissaia
CYTAT(Stara Renia @ Tue, 01 Dec 2009 - 21:56) *
Przynosić kto co ma !



Uszczegółów proszę, uszczegółów!

( ps. dziwne słowo uszczegółów, ale chyba poprawne, bo mi nie podkresliło nic icon_wink.gif )
paulap
CYTAT(Stara Renia @ Tue, 01 Dec 2009 - 21:56) *
Przynosić kto co ma !
Jak ja się mam zapakować kiedy Wiola na drugim końcu miasta mieszka 32.gif
Wezmę w prześcieradło i zarzucę na plecy, a co !
Czy mam rozumieć że Władza będzie nas chroniła przed Włochami ?
Tylko że podobno stawki za ochronę bardzo ostatnio podskoczyły więc nie wiem czy się wypłacić zdołamy....



ale czy my tak znowu chcemy być chronione przed Włochami? No jak trza będzie to się o ochronie pomysli.
fifafo
o raju ja nawet mam ochotę się odstresować
ale co ja mam w swoje prześcieradło zabrać ?
i czy ja to posiadam ?icon_wink.gif
sdw
O której gdzie?????

Nic nie zarzucę na plecy, bo nie mam. Ale nabyłam ciekawą literatuę. Mogę zabrać icon_mrgreen.gif
Stara Renia
Wiola przynoś lekturę (i latarkę coby lepiej widać było).
Dziewczyny bez stresu proszę, nie jest ważne co ale żeby przynieść coś co się ma fajnego i chce się to zaprezentować.
Co do obrony to tak tylko prewencyjnie nam ona potrzebna 03.gif
fifafo
czyli co z drewnianą lagę z która dla bezpieczeństwa wychodzę przed dom jak sie boje
czuje sie przy niej bezpiecznie icon_smile.gif
truska
Hej ja nie wiem czy w sobotÄ™
tez dam radę ale cóz juz się przyzwyczaiłam ze wszytsko mnie omija 37.gif
Stara Renia
Zuzalka przychodź z lagą. Przystroi się ją łańcuchem i będzie świątecznie 06.gif
paulap
CYTAT(Stara Renia @ Wed, 02 Dec 2009 - 10:24) *
Zuzalka przychodź z lagą. Przystroi się ją łańcuchem i będzie świątecznie 06.gif


bosz... przeczytałam przychodź z lalą i się wystraszylam/ucieszyłam że już całkiem hardcorowo się robi icon_wink.gif
Stara Renia
Paula nie ma sprawy. Przychodź z LALĄ 06.gif
fifafo
to ja tÄ™ lagÄ™ w czerwonej skarpecie icon_smile.gif
sdw
O, jaaa, z drewnianą lagą przystrojoną łańcuchem, w czerwonej skarpecie to ja jeszcze nie miałam przyjemności... 01.gif

Ponawiam pytanie: O KTÓREJ I GDZIE???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stara Renia
A na czubku lagi gwiazda !
Ja niestety w tym tygodniu na 200% nie dam rady 32.gif
paulap
CYTAT(Stara Renia @ Thu, 03 Dec 2009 - 11:15) *
A na czubku lagi gwiazda !


04.gif icon_redface.gif

CYTAT(Stara Renia @ Thu, 03 Dec 2009 - 11:15) *
Ja niestety w tym tygodniu na 200% nie dam rady 32.gif



no wiadomym jest, że bez Reni się spotkanie odbyć nie może...
Stara Renia
Może w przyszłym tygodniu ?

Macie namiary na jakiegoś Sylwestra (coby niezbyt drogi był) ?
Chcieliśmy się wybarać ze znajomymi,patrzę w internecie a tu 700, 650, 600 zł od pary. Nic tańszego w naszej wsi nie ma ?
MagduÅ›
My idziemy do Luvru (dawny Efekt Motyla) - 480 od pary - w tym alkohol (podstawowy drink-wódka z colą, piwo i wino) na full, bez ograniczeń, jakies tam dwa gorące posiłki, przystawki (nie nastawiam się na niewiadomo jakie jedzenie), impreza zamknięta oczywiście.
Wiem, że w "Okrąglaku" w ŚUW jest organizowany Sylwester - 440 od pary i tu mogę zagwarantować, że jedzenie jest doskonałe i nie do przejedzenia. W zeszłym roku była trochę licha orkiestra, w tym ponoć mają zmienić.
Stara Renia
Dzięki ! To już lepsze ceny.
agak
CYTAT(Stara Renia @ Thu, 03 Dec 2009 - 12:13) *
Może w przyszłym tygodniu ?

Macie namiary na jakiegoś Sylwestra (coby niezbyt drogi był) ?
Chcieliśmy się wybarać ze znajomymi,patrzę w internecie a tu 700, 650, 600 zł od pary. Nic tańszego w naszej wsi nie ma ?



Może być za tydzień, nawet dla mnie lepiej bo pójdę spać do rodziców. Zanim nagrzałabym swój dom ze 3 dni by minęło.

Na Sylwestra zapraszam do mnie, tanio bo siedzę z dziećmi w domu. icon_biggrin.gif
paulap
CYTAT(agak @ Thu, 03 Dec 2009 - 12:29) *
Może być za tydzień, nawet dla mnie lepiej bo pójdę spać do rodziców. Zanim nagrzałabym swój dom ze 3 dni by minęło.

Na Sylwestra zapraszam do mnie, tanio bo siedzę z dziećmi w domu. icon_biggrin.gif



ooo icon_smile.gif jest to dobra propozycja icon_smile.gif
Stara Renia
Obawiam się iż dzieci by spać nie mogły 43.gif
agak
Spokojnie, dzieci na pięterko a my... impreza.gif
sdw
CYTAT(agak @ Thu, 03 Dec 2009 - 14:45) *
Spokojnie, dzieci na pięterko a my... impreza.gif


I lagÄ…! I lagÄ… icon_mrgreen.gif LagÄ… w skarpecie z gwiazdÄ… na czubku!!!
sdw
PiÄ…tek minÄ…Å‚, kolejny nadchodzi WIELKIMI KROKAMI....


KIEDY I GDZIE??????????????????????????????????
truska
Jak cos to ja mogę w niedzilę bo w piątek Michał pracuje
paulap
Ja nie chcę Was blokować, ale w piątek na pewno nie. Nieśmiało rzucę sobotę i leniwie Antrakt icon_wink.gif
Niedziela też mi pasi.
Stara Renia
Może być sobota, mi obojętne gdzie.
fifafo
a sob o której bo ja z Lublina wracam i gdzie może wpadnę na godzinkę icon_smile.gif
Stara Renia
Jednak nie dam rady w ten weekend 32.gif
truska
Jak wam obojętne gdzie to zapraszamw sobote do mnie 04.gif
Bo ja wieczorkiem nie dam rady siÄ™ ruszyc
śmieszek
no i co?

może teraz po Nowym Roku udałoby się spotkać.....????
truska
u mnie kiepsko z czasem w weekendy
za to mogÄ™ w tÄ… srodÄ™
potem dopiero w poniedzialek
tissaia
W środę mogę i ja icon_smile.gif Z tego co się w M. planach orientuję to będzie mógł zostać z Maksiem po południu/ wieczorem.
sdw
Ja na tygodniu odpadm, a w tę środę dodatkowo mam kięży z koledą póxnym wieczorem.
śmieszek
o ja też zdecydowanie nie na tygodniu
jeśli już to piatek wieczór najszybciej, no i weekendy.
Kurcze, umówmy się bo oszaleję icon_wink.gif
truska
ja bym bardzo chciała ale nie ma z kim dzieciaczków zostawic bo Michał w pracy 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.