To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PRIORIX-ciÄ…g dalszy.....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

As-ia
Makary 9-tego listopada został zaszczepiony priorixem po tygodniu dostał wysokiej temp. którą ciężko było zbić,katar,kaszel i zapalenie spojówek 37.gif Pediatra stwierdziła,że są to reakcje poszczepienne....
Żeby tego było mało dwa dni temu zauważyłam u młodego uczulenie taką drobną "kaszkę" pod pachą pomyślałam,że coś może zjadł icon_rolleyes.gif co Go uczuliło .... ,ale dziś jest tego więcej znacznie więcej i krostki są zaognione.
Czy może któreś z Waszych dzieci miało taką wysypkę i co dalej? Czy to wymaga jakiegoś leczenia czy ustępuje samo?
Jutro idziemy do lekarza ale chciałabym coś wiedzieć,bo sfiksuję icon_rolleyes.gif


boszzz ... jaka Ja byłam głupia,że nie odwlekłam tego szczepienia blagam.gif

edit po wizycie:



Jesteśmy po wizycie,pediatra jednoznacznie nie stwierdziła tym razem reakcji poszczepiennej, ale też jej nie wykluczyła powiedziała ,że ciężko teraz zdiagnozować czy to alergia czy reakcja gdyż bywają bardzo podobne. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Miejsca zmienione chorobowo mamy obserwować i smarować przepisaną maścią.....
kasiaaaaa
Asiu nie martw się za bardzo póki co. Z tego, co wyczytałam, to jest to typowa rekacja na tą szczepionkę. Oczywiście kontroluj syna u lekarza, ale z reguły wszystko przechodzi samo i nie wymaga szczególnej lekarskiej interwencji. I wydaje mi się, że jeśli szczepnienie odwlekłabyś miesiąc, dwa, czy nawet pół roku, to podejrzewam, że reakcja byłaby podobna. To jest raczej kwestia organizmu.
As-ia
Dzięki Kasia icon_wink.gif, wiesz po prostu jeszcze nie ochłonęłam po pierwszych reakcjach ,a tu znowu coś ....,mam nadzieję,że to nic poważnego 37.gif .
Młody budzi się co jakiś czas z płaczem widać,że Go to swędzi 32.gif
kasiaaaaa
Asia i jak?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.