To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

> DOBRY PEDIATRA DZIECIĘCY W GLIWICACH

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jagoda07
Witam,
Jak w temacie icon_smile.gif

Dziekuję za namiary i opinie.
Agnieszka Kamila
hej Jagoda, my chodzimy do przychodni do łabęd przychodnia paskudna ale lekarze ok, mój dzieć miał przyjemność kontaktu z dwoma lekarzami, chodzimy do doktora Buczyńskiego, ma tez wizytu domowe, moja kolezanka chodzi z dzieckiem do dr stelmach tez z tej przychodni to lekarka która leczyła jeszcze mnie jak byłam mała
WiolkaTG
Ja też polecam dr Stelmach i ma wizyty domowe i prywatny gabinet też w łabędach.
Tuni
Starsza Stelmach ma wizyty domowe??
Jak dziecko miało 40 st to prosiłam, błagałam ale za nic nie chciała przyjechać.
madziulka2606
ja napewno bym ODRADZAŁA przychodnie w centrum koło placu piłsudzkiego.. tam o wizytach domowych wogole mozna zapomniec.. a nawet z terminami przyjec w przychodn itp porazka
Jagoda07
Zgadzam się madziulka2606 ! Na szczęście należę do innej przychodni, ale właśnie w święta i weekendy jestem skazana na tą przychodnie na Piłsudskiego bo pełni dyżury... byłam zmuszona udać się tam chyba 3 razy i za każdym razem czuję się tam jak intruz! Masakra, lekarze robią mi łaskę, że badają dziecko i wcale tego nie ukrywają...swoje musiałam wysłuchać... Odradzam!!!
Dlatego też założyłam ten temat aby mieć namiar na jakiegoś dobrego pediatrę w awaryjnych sytuacjach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.