To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

osiołek do skakania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sylwia1983
Nadia uwielbia skakać, ostatnio podklada sobie zwykła pilke pod tyłek i na niej skacze 37.gif i właśnie na gwiazdke zastanawiamy się nad tym cudem

https://www.allegro.pl/item837465618_pompow...ia_prezent.html

tylko nie wiem czy to ma sens 29.gif może ktoś ma cos podobnego i sie wypowie czy warto? czy na tym da sie w ogóle skakac bo ja jakoś chyba mam wyobraźnie kiepska ale wydaje mi sie że skakac na tym może byc raczej ciężko 29.gif
wiesiołek
Zwróć uwagę , że te osiołki sa bardzo niskie, ok.27-30cm, więc raczej dla naprawdę malego dziecka.

Moje dziecki też uwielbiają skaczącą piłke i poszło zyczenie do Mikołaja o takiego konika- sprawdziłam cały net i większych nie ma.
Gremi
Sylwia - jedna z moich kolezanek pisala ze jej corka ta zabawke bardzo lubi. Zreszta sama mozesz o tym poczytac na watku w roczniku 2007 pt. Zabawkowe kity i hity. Ja w kazdym razie kupilam swojej corce to pod choinke i mam nadzieje ze bedzie zadowolona
Sylwia1983
CYTAT(wiesiołek @ Wed, 02 Dec 2009 - 16:02) *
Zwróć uwagę , że te osiołki sa bardzo niskie, ok.27-30cm, więc raczej dla naprawdę malego dziecka



no kurcze właśnie tego się boję że one niskie są ale przecież młodsze niż dwuletnie dzieci to raczej skakać nie będą. więc jak nie dla dwulatki to dla kogo?
wiesiołek
CYTAT(Sylwia1983 @ Wed, 02 Dec 2009 - 18:26) *
no kurcze właśnie tego się boję że one niskie są ale przecież młodsze niż dwuletnie dzieci to raczej skakać nie będą. więc jak nie dla dwulatki to dla kogo?


Jak najbardziej dla dwulatki. Moja chętna do skakania za dwa tygodnie skończy 6 lat.
golamar
Moje dziecko uwielbia skakać od kilku lat. Najchętniej i od bardzo dawna skacze na takiej piłce z uchwytami (ale to raczej na dworze)i dodatkowo gdy miała 3 latka kupiliśmy jej małą trampolinę - uwielbiała i nadal uwielbia na niej skakać; był nawet taki czas, że mieliśmy tę trampolinę w domu i tutaj sobie skakała....
Osiołek wydaje się niskawy, ale rzeczywiście może dla 2 latki bedzie ok.
mamajul
CYTAT(Sylwia1983 @ Wed, 02 Dec 2009 - 20:26) *
no kurcze właśnie tego się boję że one niskie są ale przecież młodsze niż dwuletnie dzieci to raczej skakać nie będą. więc jak nie dla dwulatki to dla kogo?

u nas w fundacji na osiłkach gumowych do skakania skacza dzieci 2-4 lata.
Na poczatku zdarzały się wywrotki. Jest to ukochana zabawka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.