To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

telewizor

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Czas wymienic telewizor.
Które brac pod uwagę a które omijac?
Potrzebujemy nieduzy, prosty. Bez bajerów.
Polecicie?
magmac
mogę polecic SAMSUNG LCD - chyba najlepsze wśród tv. Można też zakupic te nowe, z jakims tam krysztalowym ekranem. Ale to nowosc i strrrrasznie drogie. Polecam więc samsung LCD
Mama KK
a ja polecam sony mamy juz drugi rok i jestesmy zadowoleni icon_wink.gif
ewita 77
CYTAT(magmac @ Tue, 15 Dec 2009 - 14:44) *
mogę polecic SAMSUNG LCD - chyba najlepsze wśród tv. Można też zakupic te nowe, z jakims tam krysztalowym ekranem. Ale to nowosc i strrrrasznie drogie. Polecam więc samsung LCD

no właśnie takie to to nabyliśmy.
I mamy pewne obiekcje. Magmac macie to cudo..?
Daj znać.
rysa154
my mamy LG tez super chodzi....
mamajul a moze monitor ktory moze byc telewizorem?cena przystepna....
mamajul
CYTAT(Mama KK @ Tue, 15 Dec 2009 - 22:18) *
a ja polecam sony mamy juz drugi rok i jestesmy zadowoleni icon_wink.gif

Ale który model Sony?

Monitor nie- dzieci bajke ogladaja- matka siedzi na forum, bo jest wyrodna 06.gif 29.gif
mamajul
Czy to prawda, ze współczesne telewizory (mamy archaicznego kineskopowego małego sony :0) , który byłby nadal ok, gdyby, jednak, czasem, po wyłaczeniu ...
nie zaczynał życ życiem przesuwajacego sie teczowego duszka na czarnym tle...).
Duszki lubiÄ™ i owczem, ale chyba jednak czas....
Ale czy odbiornik TV ma byc LCD?
swiadomosc ilosci złaczy HDMI (i skad mam wiedziec ile mi ich potrzeba? - czy ja potrzebuje złącze HDMI?)
i a moze LED? (Chyba jednak nie - bo LED 22' nie robią - przynajmniej tyle mam z głowy icon_wink.gif
Plazmowe tez za kobylaste...
A moze by tak tradycyjny 37.gif . Jakos tak przyjaznie wygladaja....
sdw
Mamajul, mam od paru lat takiego "swojego pana" icon_wink.gif w Media Markt, który znając mojego, pszam, p.ierdolca, radzi krótko, zwięźle, na temat i nie pozwala myśleć oraz sprawdzać oraz dokonywać wywiadów oraz wstaw sobie co chcesz związanego z podejmowaniem decyzji icon_wink.gif

I otóż półtotra miesiąca temu pan, ujrzawszy mnie na stoisku telewizoroym, rzekł krótko - Sony Bravia. Mam więc Sonyego Bravię, który ma bardzo duzo różnych rzeczy nie wiem do czego służących. Po tak krótkim okresie uzytkowania zdecydowanie nie posiadam zastrzeżen, podobniez jak i do starego Sonyego, który służył nam wytrwale lat 14.

P.S. Panu ufam tak bardzo, ze gdyby zakazł kupować cokolwiek, zrezygnowałabym z telewizora. Doradzał wiele razy, zawsze bardzo dobrze.
mamajul
Ale Gosiu tych Bravii tyż jest muczos za muczos jak na mój łep...

Na Z. nie moge liczyc bo zanim moja noga postanie z nim w sklepie zeby towar przedzakupem pomacac musze miec max 3 typy , bo inaczej skonczy sie to na wielokrotnym jezdzeniu, marnowaniu czasu, nerwów etc. Zatem konkrecik konkretniejszy jeszcze poprosze kofana icon_smile.gif.
Kobylastych nieznosze, mąż maży o kobyle, no kobyłce... Kompromisem ma byc 32' (a moze jednak 02.gif 22'?).
Odległosc nosa do ekranu w naszym przypadku to jakies max 3m.
Wiecej nijak nie bedzie.
katiek
Mam samsunga lcd 23 cale. 32 cale nam się na stoliku nie mieściła. Plusem zasadniczym była też cena. Sprawdza nam się (odpukać) i jestem z zakupu zadowolona. Jak chcesz to na pw mogę ci przesłać gdzie kupione.
~anula~
TU znalazłam prosto wyjaśnione podstawowe rzeczy dotyczące płaskich TV, trochę mi rozjaśniły w głowie. co prawda to artykuł sprzed 3 lat, co na rynku elektroniki to zapewne wieczność ale przynajmniej dostępnie napisany.
sdw
A to ja nie wiedziałam, że tych Bravii tyle... icon_rolleyes.gif Spytam starego, coż to za on, i powiem.

P.S. Dzień dobry, Wiola jestem icon_wink.gif
mamajul
CYTAT(sdw @ Tue, 09 Feb 2010 - 00:54) *
A to ja nie wiedziałam, że tych Bravii tyle... icon_rolleyes.gif Spytam starego, coż to za on, i powiem.

P.S. Dzień dobry, Wiola jestem icon_wink.gif

Wiola przepraszam icon_redface.gif
NA moje usprawiedliwienie tylko moge napisac ze buzie pamietam icon_wink.gif icon_lol.gif
sdw
CYTAT(mamajul @ Tue, 09 Feb 2010 - 14:05) *
NA moje usprawiedliwienie tylko moge napisac ze buzie pamietam icon_wink.gif icon_lol.gif



Oszbosz 37.gif
To już lepiej byłoby odwrotnie... Mam nadzieję, że nie nawiedza Cię ta twarz w koszmarach?
Mika
Sony Bravia,Samsung,Panasonic -
musi mieć MPEG-4 (tuner telewizji cyfrowej) ulatwi to życie jak znikną nadajniki naziemne i przejdziemy tyko na tv cyfrową
jak dla mnie to wsio lotto czy HD Ready czy Full HD -na razie porogramów z full jest niewiele poza tym różnica jest widoczna ...dla znawców icon_wink.gif
dobrze żeby miał 2-3 złącza HDMI

i najważniejsze -nie sugerować się w sklepie jakością wyświetlanego obrazu - to różne sygnały (dvd,kabel,cyfra,sygnały rozdzielne) -w domu będzie odbierał zupełnie inaczej icon_wink.gif

specyfikacje można sprawdzać na strochach producenta -jak komuś zależy żeby tv był naj -nech bierze te z najwyższymi parametrami

przed świętami brałam Bravię babci -akurat w markro były tanie icon_wink.gif ładnie odbiera nawet na antenie "domowej zewnętrznej"
agak
Niedawno kupiliśmy Samsunga Cristal TV, ma oczywiście MPEG-4, 4 wejścia HDMI, USB ( można zdjęcia obajrzeć). 32' w promocjach poniżej 2 000 można znaleźć. Dobra jakość w przyzwoitej cenie.
mamajul
CYTAT(sdw @ Tue, 09 Feb 2010 - 17:17) *
Oszbosz 37.gif
To już lepiej byłoby odwrotnie... Mam nadzieję, że nie nawiedza Cię ta twarz w koszmarach?

Chyba zwariowałas? icon_smile.gif I mało tego pamietam Twoje dzieci, oczywista imion nie jestem pewna icon_redface.gif ,ale Twoją Kingę śpiewajacą przy ognisku to pamiętam icon_smile.gif.

Ale wiecie co dziewczyny, mimo ze sie ch...lera staram to i tak nie jestem w stanie zapamietac imienia buzi nazwiska i miasta z którego pochodzą znajomi...
Wyleczyc sie chyba tego juz nie da icon_sad.gif.
Zatem błagam, błagusiam, błaczkam jak ostatnio mój Ignac patrzac na mnie oczami kota ze shreka (oczywista nie pamietam jak kot ma na imięicon_wink.gif) nie gniewajta sie . No .
I tyle icon_smile.gif.
OF (Nie pytajcie jak zdałam maturę z polskiego, na której jak widomo autor, tresc dzieła oraz jego tytuł sa wiążące...- do tej pory chodza podobno po liceum legendy z moimi odpowiedziami... 29.gif . Na studiach starałam sie unikac odpowiedzi, na wstepnych na doktoranckie ciezko było, i dobre wrazenie oczywiscie poszło jak padło pytanie o tytuły i nazwiska. Poszło ale jakbym spiewajaco literature podała było by błyszczaco, a tak jest, jak zawsze icon_wink.gif.Taki lajf.)
Ammm
My mamy 3 różne samsungi - 1 megawypasiony i faktycznie jest boski, 1 plazmę i 1 mały lcd i wszystkie są w porządku, aczkolwiek te małe podłączone są do anteny zbiorczej, więc i wykazać się za bardzo nie magą.

Moi teściowie z pół roku temu dali się namówić na Sharpa i już 2 razy był w serwisie.

Moi rodzice mają 2 bravie podłączone do kablówki. Coś mi w nich nie leży.

Edit: Sharp teściów właśnie poszedł trzeci raz do naprawy.
Graz
Własnie padło nam stare pudło kineskopowe. Wiedziałam, że ten moment nastapi, ale żeby własnie teraz?
katiek
Graz ciesz się że teraz a nie jak masz nowegorodka na stanie i 0 szans na opuszczenie domu i poszukanie jak dany tv ci się widzi.
Nasz samsung ma pól roku i poza denerwującym dźwiękiem jak się go włącza/wyłącza jest ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.