To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry ginekolog w Bydgoszczy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nibyewa
Dziewczyny możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa w Bydgoszczy? Bo mój obecny mnie nie słucha i bagatelizuje moje objawy. Okazało się, że mam jakieś zaburzenia rytmu, a jak mówiłam ginekolog, że mam szybkie tętno to mówiła ze tak ma być. A kardiolog jest innego zdania, więc wolałabym znaleźć kogoś kompetentnego!Pomóżcie!!!!
ATTA
Moje dwie ciąże prowadził dr Wasilewski, mogę Ci go śmiało polecić.Przyjmuje na Osowej Górze i ma już tylko gabinet prywatny.Kiedyś pracował jeszcze w Bizielu.Jeśli będziesz chciała namiary to Ci podam.
Pozdrawiam
sasiz
Ja od zawsze chodze do dr. Julity Kowalskiej - Palacz i jestem zadowolona, przyjmuje koło szpitala dwójki.
bel
jozef dziedzic bydgoszc fordon ul. monte cassino 33, b. dobra oblsuga , super atmosfera i niezle wyposazenie gabinetu lekarz godny polecenia
anja8
Ja chodziłam do Iwony Skoniecznej-Makarewicz na Gdańskiej ma gabinet prywatny, a na kasę chorych przyjmuje w Fordonie. Z całego serca polecam
mirka25k1
Dr Skórczewski przyjmuje na Pomorskiej wspaniały człowiek i świetny diagnosta, gorąco polecam.
Aguś24
a ja polecam dr.Grzegorza Szymczaka ul. dworcowa 22 ma prywatny gabinet super wyposażenie prowadzi moją obecnie ciaże i jestem bardzo z niego zadowolona odpowiada na kazde pytanie nawet jak coś się złego dzieje przyjmuje natychmiast , polecam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.