To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Elektroniczny Pet Shop -?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
CHyba Michasi o to chodziło m.in. w Liście do Świętego Mikolaja. 'Elektroniczny pet shop l.ps.-biedronka' plus ustne wytłumaczenie, ze się tym opiekuje.
Znalazłam w sieci takie digital petsy, ale nie ma biedronki! jest różowa sowa, lisek, świnka, a biedronki ni mo. Jest taka zwyczajna- z kiwającą sie główkąicon_wink.gif
Czy moze Panie szanowne kojarzą, czy istnieje biedronka wirtualna, czy też dziecięciu coś się pokręciło i mam nabyć tę sowę np.?

UPDATE:
To dopiszę- bo widzę, że czytacie, a milczycie- jakieś dziecko ma takiego Peta do elektronicznej opieki? które zwierzątko jest najfajniejsze??icon_wink.gif
grzałka
Ania miała psa i konia kiedyś tam, zajmowało ja to jakiś miesiąc
Cleo
Czyli tak jak MIchasiÄ™ domek Pixel Chic... o matko. ALe ona wymienila wlasciwie tylko to w Liscie oraz laptopa dla dzieci- niestety list pisala po emocjonujacej wizycie u przyjaciolki, ktora jest otoczona wszelkimi elektronicznymi zabawkami, jakie przyjda Wam do glowy...
grzałka
no tak, pixel chic tez jakiÅ› miesiÄ…c

a domek dla lpsów ma?
Cleo
hę? jaki domek? my mamy tych stworzonek sztuk łącznie 4, z czego 2 gdzeis zaginely w domostwie, a 4 przybył dzis rano- Struś- niby dla MIsi, ale Hania zaanektowała i troskliwie wycierala chusteczką cały kwadrans, a potem woziła go po domu;) Michaśka chyba jakoś pro forma je chce miec- bo ogół dziewczynkowy zbiera -?
Ciocia Magda
a czy nie chodzi o interaktywnego pet shopa? bo chyba widziałam taką biedronkę. To jest pluszaczek, który ma na obróżce kod do wpisania na stronie www i potem tymże zwierzaczkiem można opiekować się w grze komputerowej online - ma domek, który urządzasz, można mu kupować ubranka i zarabiać na to wszystko grając w gry.
Cleo
Magda icon_eek.gif
o matko, to mnei zastrzelilas. Jakos teraz musze znowu sie dopytac, o czym ona myslala, piszac ten list.
Kocisława zwana Warkotem
Są jeszcze takie długopisy LPS interaktywne (końcówka długopisu to zwierzątko właśnie) https://www.nokaut.pl/oferta/littlest-pet-s...zny-piesek.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.