To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moleskine-produkty gdzie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
Wylosowałam swoją siostrę- nieszczęsną fankę Włoch i włoskości. Na wieczór panienski dostala do nas notesik/album firmy ukochanej Moleskine, a teraz prosi o taki weekly-kalendarz. W czarnej oprawie.
NIe mogę znaleźć! w necie jak są, to w czerwonej albo 'brak w magazynie'.
Moze ktos się orientuje, gdzie te produkty można dostać?
Ojejuś, może z okazji nowej-pracowej-drogi ja też powinnam mieć taki śliczniutki kalendarz?icon_wink.gif
ulcik
https://sklep.moleskine.pl/plik,60,partnerzy.html czyli ponoć Czuły Barbarzyńca icon_smile.gif
u.
CrazyMary
Cleo, o kalendarzu nie wiem, ale co to za Twoja nowa droga pracowa? Pewnie gdzies pisałaś, ale nie wiem gdzie. W każdym razie gratuluję icon_smile.gif
CrazyMary
Już znalazłam wątek. icon_biggrin.gif
Cleo
W Czulym wszystko drozsze, i wszedzie czerwone oprawy... Probuje zmanipulowac pragnienia siostry, wmawiajac jej, ze to czerwony jest kolorem Swiat icon_wink.gif
użytkownik usunięty
zapytam K jak wróci skąd bierze. Co roku na mikołajki dostaję czarny, jestem wielką fanką moleskina icon_smile.gif
Cleo
O, Jully- tak, tak dzieki za info! bo wszedzie czerwone
użytkownik usunięty
Zawsze kupował przez czułego, tym razem w Yego w Arkadii (na górze na przeciwko H&M)
isllandia
Ja też zawsze kupuję przez Czułego, tym razem kupiłam na allegro, kalendarz jest oryginalny, więc może tam spróbuj. Jeśli chcesz mogę podać namiary na aukcję, na której ja kupowałam.
Cleo
o, podaj! bo ja przeszukalam ALlegro, ale tam byly albo 'a la Moleskine', albo czerwone
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.