To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nieprzyjemny zapach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zapytajka
Jestem w 6 tygodniu ciąży, od tygodnia dokucza mi nieprzyjemny zapach z ust (wstyd mi) , bardzo mi to przeszkadza gdyż mam duży kontakt w pracy z ludźmi. Czy to normalne?? Zeby mam zdrowe bo już się martwiłam że to może ich przyczyna. Jedym słowem utrudnia mi to życie.Czy któraś z was w czasie ciąży miała ten problem?
kasiask
Moje dzieci majÄ… brzydki zapach z ust przy
większości infekcji gardła. Może to z tym związane...?
addera
A przypadkiem nie masz zgagi ?? Słyszałam, że zgaga może mieć wpływ na zapach z ust, a zgaga i ciąża często idą w parze.
Wiem , że pomaga bardzo na nieprzyjemny zapach cynk do ssania, ale nie jestem pewna czy można go brać w ciąży icon_rolleyes.gif
Musiałabyś to skosultować ze swoim lekarzem .
Zapytajka
Tak zrobię, tylko na wizytę jestem umówiona w przyszłym tygodniu, a tu Święta, składanie życzeń, nie mogę wiecznie mielić jak krówka trawę tą gumę icon_lol.gif Jakoś to będzie. Dzięki icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja przy takiej dolegliwości kilka razy dziennie przepłukiwałam usta i gardło takimi specjalnymi płynami (Elmex, Colgate, Agfahfresh). Tylko kupowałam silnie miętowe. Gumy do żucia nie lubię.

A co sÄ…dzicie o Tantum Verde? Pomaga na takie coÅ›?

Pozdrawiam.
Paka
Zapytajka
Faktycznie, to też jest jakieś wyjście, gorzej do zastosowania w pracy icon_sad.gif No i jeszcze jedno, teraz jestem bardzo wrażliwa na zapachy i nawet na pastę do zębów, zaraz że tak powiem delikatnie "cofa mnie". Ale skorzystam z tej rady już w sobotę polecę do sklepu. Dzięki icon_smile.gif icon_lol.gif
Kocurek
Zapytajka,
Ja tak miałam (już mi przeszło) przez ok. 3 tyg. na początku ciąży.
Stan zębów o.k., więc winę za to musiał ponosić układ pokarmowy, albo nadmiernie rozpulchnione, krwawiące dziąsła.
Ja się ratowałam płukanką z szałwii, rumiankiem (herbatką do picia, nie płukałam, bardzo mi smakuje) no i Tik-Takami, oraz gumą.
Najgorsze jest to, że w zasadzie nawet umycie zębów nie przynosiło żadnej ulgi - w sumie zmieniłam pastę na "specjalną" na krwawiące dziąsła (Lacalut, do kupienia w aptece) i problemu jak dotąd nie mam.
Popróbuj, może coś nada się dla Ciebie.
Anetka
A nie masz problemów z żoładkiem??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.