To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

staramy sie o dzieciątko. Część XX

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Ola81















XX odsłona wątku dla wszystkich którzy starają się o małą dziecinę.

I znów życzę NAM wszystkim aby była ona dla nas ostatnią odsłoną, żebyśmy zostały szczęśliwymi mamusiami.





menka (+)
Odeszła na zawsze 28 kwietnia, we śnie, nagle, niespodziewanie... Marzenko zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Wieczny odpoczynek...









Normy FSH i LH :[b]( Hormony te powinny być badane w 2-3 d.c.)


LH
jednostki w mlU/ml
faza folikularna 1,1 – 11,6
owulacja 17 – 77
faza lutealna 0 – 14,7
menopauza 11,3 – 39,8

FSH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 2,8 – 11,3
owulacja 5,8 – 21,0
faza lutealna 1,2 – 9,0
menopauza 21,7 - 153

bardzo ważne!
Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki.
Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową.
Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna.
Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe




Owulacja- inaczej jajeczkowanie to uwolnienie dojrzałej komórki jajowej (gamety - komórki rozrodczej kobiety) ze znajdującego się w jajniku pęcherzyka Graafa.Owulacja to dość krótki proces. Komórka jajowa żyje zaledwie ok. 24 h. Czas przed owulacją, czyli faza folikularna ma różną długość i jest to cecha osobnicza, często podlegająca zmianom.







Nasze STARACZKI które zobaczyły II kreseczki:




PTP - 16.08.2010 r.
PTP - 08.09.2010 r.

PTP -
PTP -
PTP -
PTP -












Dziewczynki które starają się - walczą:



Milutka 33 cykl starań - @ 01.09.2009

Gosia2406 - 22 cykl starań - @ 19.01.2010

bobi - 18 cykl starań - @ 15.01.2010

Agnieszka 1108 - 14 cykl starań - @ 23.01.2010

asiaaa - 13 cykl starań - @ 31.01.2010 - cykle 31-34 dni

Hania-17 - 11 cykl starań - @ 30.01.2010

~anula~ - 9 cykl starań - @ 21.12.2009 - cykl 28 dni

czarna2402 - 9 cykl starań - @ 26.01.2010 - cykl 27-28 dni

Ola81 - 9 cykl starań - @ 27.01.2010

agnieszzka - 8 cykl starań - @08.01.2010 - cykl 31 dni

pipistrellus - 8 cykl starań - @ 12.01.2010

iza1982 - 7 cykl starań - @ 31.12.2009

Joka - 8 cykl starań - @ 30.01.2010

antolka - 7 cykl starań - @ 29.01.2010

zuza1313 - 7 cykl starań - @ 01.02.2010

Papużka - 6 cykl starań - @ 08.01.2010

Galadriela - 5 cykl starań - @ 08.12.2009

aniaim - 4 cykl starań - @ 28.12.2009

klekotka - 4 cykl starań - @ 08.01.2010

Gabiszczu - 3 cykl starań - @ 06.01.2010


truska - 3 cykl starań - @ 26.01.2010

słoneczko182 - 1 cykl starań - @ 17.01.2010






Nadal czekamy na aktualizacjÄ™:

samozwajka
Nika82
andzia79 - 13 cykl starań - @ 04.08.2009
mijka - 16 cykl starań - @ 25.11.2009



Inka-24 - 35 cykl starań - @ 25.06.2009 - cykl 30 - odpoczywa icon_smile.gif


CZARNA863 - 24 cykl starań - @ 20.05.2009 - CHWILOWO PAUZUJE W STARANICH








Wszystkie prośby i aktualizację proszę wysyłać na PRIV :

















agnieszka 1108
no to ja jestem pierwsza
Olu - jak zwykle dobra robota
Galadriela
wow, to już dwudziestka.
Dużo szczęścia w tym wątku Dziewczyny!
zuza1313
I ja się melduję, i życzę wszystkim staraczkom pięknych brzuszków icon_smile.gif
Ola81
Dziewczyny niech to będzie dla nas szczęśliwa dwudziestka.
antolka
icon_smile.gif)
no to się spóźniłam z tym przyłączaniem na XIX, hahah, ale mam nadzieje że teraz juz bez problemu


Podoba mi się ŚWIĄTECZNY wątek-który może będzie dla nas czarodziejski i da wszystkim siłę i wiarę że cuda się zdarzająicon_smile.gif



Jestem nową forumowiczką, która znalazła się wsród Was, by nabrać siły, zdobyć wiedzę i może podzielić się swoimi doświadczeniami. Jak to mówią " w kupie raźniej"...i tak po cichu liczę na to, że z Wami nam się uda.

Osobiście raczkuję w kwestii "forum", i zajmie mi pewnie troszkę czasu zanim się wdrożę w istniejące tu reguły i zasady.

Mam nadzieję na zrozumienie i dla wszystkich Was i dla mnie szczęśliwy finał starań icon_razz.gif

Jeszcze raz się witam i cieszę się bardzo że do Was trafiłam:)
bardzo bardzo
Ola81
antolka to witaj wśród nas. I powodzenia w staraniach. Obys jak najszybciej stąd uciekała. Nie zasiedź się tak jak ja icon_smile.gif
antolka
ja zaczęłam w lipcu...i jak narazie bez efektów, a farmakologia niestety płata figle, mój organizm jeszcze większe...więc przede mną ciężka i chyba długa praca:)
Galadriela
No właśnie antolka, miło że wpadłaś, a teraz leć na ciężarówki icon_wink.gif
zuza1313
Antolka, witaj na forum icon_smile.gif i życzę szybkiego zaciążenia icon_smile.gif
antolka
najpierw polecę na to nieszczęsne usg w piątek-i się okaże co clo zrobiło z pęcherzykiem i czy coś z tego będzie w tym cyklu.

czasem mam takie negatywne myśli, zresztą wiecie jak to jest ...jak napotyka się na swojej drodze różnych lekarzy-którzy załamują kobietę mówiąc"ech, nic z tego nie będzie, dla Pani to jedynie in vitro"...a ja dopiero rozpoczynałam starania

mam PCO, od lipca jestem na clo + luteina, ale dopiero od czerwca mam @ po 9 miesięcznej przerwie!!!, więc staram się zachować narazie spokój...bo przecież ten mój biedny organizm musi dojść do jakiegoś ładu i sobie pewne rzeczy uregulować-tak myślęicon_smile.gif
pipistrellus
Ja też się melduję icon_smile.gif
Póki co u mnie zastój, 34 dzień cyklu a @ ani widu ani słychu. W ciąży na 100% nie jestem, więc pozostaje spokojnie czekać aż się zacznie i znowu ruszyć do roboty.
Wszystkim staraczkom na tym XX wątku życzę szybkiego czmychnięcia na wątki ciężarówek icon_smile.gif

antolka witaj na forum, trzymam kciuki za USG i za wyregulowanie organizmu!!
istara
Z okazji otwarcia nowego wątku (i nie tylko, bo na co dzień też) wszystkim Wam życzę, abyście jak najszybciej ujrzały dwie upragnione kreski!

Aby pomóc szczęściu podsyłam fluidki od mojej Agatki

Ola81
Amarylis ja dawno fluidków nie łapałam. Więc złapie ze dwa Agatkowe boćki. icon_smile.gif
buniaaa
Ja też już tutaj dotarłam 06.gif Melduję się...

antolka Witaj! Obyś szybciutko przyłączała się do forumowiczek na wątku ciężarówek 43.gif

Ja też załapałam się na fluidki 06.gif

Przepraszam, że pytam i nie złośćcie się na mnie za to pytanie ale kto to był/jest marzenka (menka)? Zawsze patrząc na pierwszą stronką przyciąga to mój wzrok...
agnieszzka
hejoooo jak to milo znow witac XX... keidys wiek a teraz XX etap staran:D

a teraz ja mam glupie pytanie... bo jutro zaczynam brac clo a niedlugo jak przyjdzie termometr zaczne meirzyc temp icon_smile.gif
z tego co sie dowiedzialam temperatura powinna byc stala (nie liczac sytuacji stresowych alkoholowych itp) a w pewnym momencie podskoczy... i ten skok w góre oznacza owulacje? tzn w momencie skoku mamy sie intensywnie starac? i po 24h juz po wszytskim? sorki za tak trywialne pytania ale jakos nei moge sie tego doszukac:/
niuniunia23
to ja też podrzucam trochę fluidków od mojej Zuzanny która na razie nie bardzo śpieszy się na tą stronę brzuszka icon_smile.gif
~anula~
łojej, XX część! Melduję się więc i ja.

Właśnie wróciłam od gina, mam zapalenie lewego przydatku, tak czułam, bolał mnie skurczybyk już z tydzień. Dostałam jakąś górę leków wraz z antybiotykiem, kurna, smutno mi...

Ale to jeszcze nie wszystko: zobaczył wyniki mojego A. i wysłał do kliniki leczenia niepłodności w celu wiadomo jakim... Mówi, że nie są tragiczne ale zachwycać się też nie ma czym. Przynajmniej podejście ma sensowne, doleczę u niego to zapalenie a resztę, powiedział, że muszą poprowadzić mądrzejsze od niego głowy.... Tak więc zapewne zabawię tu z Wami nieco dłużej, niestety icon_sad.gif

A jeszcze rok temu absolutnie nie chciałam mieć drugiego dziecka, tak to bywa niestety, teraz jak chcemy to nie możemy....
antolka
CYTAT(agnieszzka @ Wed, 09 Dec 2009 - 18:56) *
hejoooo jak to milo znow witac XX... keidys wiek a teraz XX etap staran:D

a w pewnym momencie podskoczy... i ten skok w góre oznacza owulacje?

agnieszzka
z mojej wiedzy, którą oczywiście starałam się zgłębić internetowo i przez konsultacje z lekarzem...skok temeratury= owulacja, ale niestety starania trzebaby było zacząć jakiś dzień lub dwa przez owul. jak wiadomo że śluz jest płodny...bo plemniczki muszą wewnątrz ciała kobiety dojrzeć i dotrzeć do jajowodów, to im trochę zajmie... a nasza komórka uwolniona jest zdolna do zapłodnienia tylko jakieś 24h:((
antolka
no i też chciałam zaczerpnąć troszkę tych dobrych fluidków...przydadzą sięicon_smile.gif

ja mam 16dc, 5 cykl z clo (od 5-9dc), w październiku miałam owulację w 18dc, no i dlatego wszystko się wyjaśni w piątek na usg...czy będzie owul, czy nie...ale moim problemem w tym cyklu jest niestety endometr-które nie chce przyrastaćicon_sad.gif i szczerze mnie załamuje
Ola81
menka była jedną ze staraczek. Umarła niespodziewanie. I zostawiła małą córeczkę.

Co do owulki to skok tempki znaczy że ona własnie jest. Ale najlepiej starać się dzień dwa dni przed, ponieważ te żołnierzyki muszą dotrzec do naszego jajeczka, a chwilkę im to zajmuje 08.gif To tyle ile ja wiedziałam.
buniaaa
niuniunia22 Ja łapię, jestem zachłanna teraz bo muszę ich nałapać na przyszły cykl 29.gif
Nie mogę w to uwierzyć że u ciebie już końcówka, aż kilka razy patrzyłam na suwaczek. Boziu ja już tak długo tutaj jestem 32.gif pamiętam Twoje II na początku mojego klikania z Wami 37.gif a już nie długo będziesz miała malutką istotkę na rękach...

buniaaa
CYTAT(Ola81 @ Wed, 09 Dec 2009 - 19:56) *
menka była jedną ze staraczek. Umarła niespodziewanie. I zostawiła małą córeczkę.

Co do owulki to skok tempki znaczy że ona własnie jest. Ale najlepiej starać się dzień dwa dni przed, ponieważ te żołnierzyki muszą dotrzec do naszego jajeczka, a chwilkę im to zajmuje 08.gif To tyle ile ja wiedziałam.


Dziękuje Olu za wytłumaczenie, to bardzo smutne 41.gif ale napewno czuwa nad córeczką ...
alona24
no piękna odsłona Olu jak zwykle się spisałaś...
Agnieszka82 przepiękna betka....super gratuluję
Antolka życzę szybkiego awansu na ciężarówki
za wszystkie staraczki trzymam kciuczki oby magia tych świąt sprawiła wysyp brzuszków
a o to wiruski ode mnie
bobi
Agnieszka82 Ogromniaste Gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif balety.gif
buniaaa
alona Å‚apu capu icon_wink.gif mam
antolka
och nałapię tych wirusków...niech tylko zadziałająicon_smile.gif
agnieszzka
no to ja jednej rzeczy nei rozumiem icon_smile.gif

skoro mam sie starac 2 dni przed skokiem temp to skad mam wiedziec kiedy mam zaczac? i jaki wowczas jest sens mierzenia temp? taki, zebyms ie dowiedziala ze ups dzis owulka wiec przegapiłam seks 2 dni wczesniej? heh jakies to pokrecone icon_wink.gif jesli mi powiecie ze mam poznac po sluzie to odpada bo ja mam bardzo obfity sluz caly meisiac i sluz plodny pojawia sie 2-3 razy w miesiacu... jesli powiecie ze na podstawie cyklu powinnam wiedziec to nie wiem bo to sie zmienia o czym same wiecie... wiec na kij mi to mierzenie jak mi to tylko powie ze juz po ptokach?icon_biggrin.gif sooory z góry jak pisze jakies głupoty icon_razz.gif
Agnieszka_82
Oluś śliczna stronka - magiczna, na pewno będzie szczęśliwa !!
Co do fluidków to łapcie dziewczyny bo ja się tak zaraziłam icon_smile.gif łapałam, łapałam i złapałam icon_smile.gif
Oluś dopiszesz mnie na 1 stronkę jak wrócę od lekarza ok ? na pewno dam znać co i jak
a dziś będąc w Makro nie mogliśmy się powstrzymać (w sumie bardziej ześwirował K.) i kupiliśmy parę ubranek z kubusiem puchatkiem ! 23.gif
jutro po pracy powtarzam bete i mam nadzieje że przyrost będzie odpowiedni !
kochane łapcie moje kciuki &&&&&& oby ta odslona była dla was szczęśliwą i ostatnią !
Cathee
Olu dziękujemy za nową odsłonę icon_smile.gif mam nadzieję że ta rocznicowa XX i mikołajkowa odsłona będzie dla nas wszystkich prawdziwie magiczna i zamienimy wątek na ciążowy icon_smile.gif

alona24 dzięki za fluidki ja też łapię chyc -mam icon_wink.gif

antolka witaj wśród nas icon_biggrin.gif

~anula~ a jakie miałaś dokładnie objawy przy tym zapaleniu? Bo mnie boli podbrzusze tak owulacyjnie już 6 dzień a śluzu płodnego nadal nie zaobserwowałam. Dodatkowo dziś z prawej strony kłuje mnie jajnik 13.gif Wiem ze ból owulacyjny może najdłużej utrzymywać się z 3 dni ale nie 6. Kurcze jak nie przestanie to chyba udam się do gina.....a tak chciałam prezent na Mikołaja icon_sad.gif
~anula~
Cathee, właśnie taki ból jak przy moim owu, mocne, wyraźne, bolesne kłucie Ttylko już mi się tydzień tak ciągnie. Głownie nasila się przy niektórych pozycjach ciała a niemal cały czas mam uczucie, jakbym po lewej stronie, w miejscu jajnika, miała piłeczkę pingpongową. Wiesz, taki uczucie bycia czegoś większego w środku, przeszkadzania. Tak jest u mnie. Nie mówiąc już o badaniu ginekologicznym, bolało po prostu. Podbrzusze mnie akurat nie boli. Ale pojęcia nie mam, czy to charakterystyczne objawy, czy to ja tak mam.
Nie wiem, ale chyba idź do lekarza. Tak na wszelki...
banyk
Melduję się i ja na nowej odsłonie. Olu bardzo ładna ta pierwsza stronka. A będzie jeszcze ładniejsza jak pojawi się tam lista ciężarówek i tego Wam wszystkim życzę!

Agnieszka gratuluję pięknej bety. zgoda.gif

Anula życzę szybkiego wyleczenia infekcji i oby w klinice się wami dobrze zajęli. Bądź dobrej myśli. przytul.gif

A u mnie oczekiwanie na @ albo jej brak. Cykle zwykle mam 25-dniowe ale zdarzają się też 30-dniowe. Dziś (środa) mój 27 dc. Jak do soboty @ nie przyjdzie to będę testować. Staram się nie nakręcać ale oczywiście chciałabym taki prezent pod choinkę...

aniaim
Cześć Antolka!! icon_smile.gif

Ehh, to już moja trzecia odsłona i mam nadzieję że ostatnia icon_wink.gif
Ola81
banyk ja bardzo mocno trzymam kciuki żeby jednak nie przylazła. &&&&&&&&&&&&&&&&&

Agnieszka82 nie ma problemu, jak będziesz gotowa na wpis na jedyneczkę to daj znać.

Agnieszka_82
banyk mocno zacisnęłam kciuki !!!
asiaaa
Witajcie. I ja się melduje na nowej odsłonie. Olu dobra robota jak zwykle : Ale zyczę ci, żeby to była Twoja ostatnia odsłona staraczek, która prowadzisz!
Agnieszka82 jaka piękna beta! Jej, gratuluję brawo_bis.gif bardzo się cieszę !!!
banyk no to teraz za Ciebie kciuki zaciskam... oby wredota nie przylazła &&&&&&
anula dobrze, że zajma się Wami specjaliści, ale przykro ,mi, ze w ogole musicie korzystac z ich pomocy... Może coś przeoczyłam, ale jaki jest problem z wynikami męża?
antolka witaj icon_smile.gif życze przyjemnych starań, ale nie zasiedź się tu jak ja...
własnie, z tym zasiedzeniem się to tak jak buniaaaa łapię się za głowę patrząc, że niektóre staraczki już na końcówce ciąży są, a my tu ciągle w miejscu.
Powiem Wam dziewczyny, że mam ogromne nadzieje, że po Nowym Roku się uda. Z tym in vitro wiążę duże nadzieje...
Pytanie do naszej skarbnicy wiedzy i doświadczeń: Rosa i Inka możecie mi powiedzieć, jak wyglądają przygotowania do IMSI? Wizyta w Provicie przypadnie nam w początkowych dniach cyklu. Jakie badania pewnie będą nam zlecone? czy na tej wizycie możemy spodziewać się rozpisania "harmonogramu działania" i w tym cyklu już coś będzie mi aplikowane?

Miłego dnia dziewczynki icon_smile.gif
adonisek
Hej!
To i ja siÄ™ meldujÄ™!!!!!!!!!!
I również życzę, aby ta odsłona była ostatnią 03.gif
banyk zaciskam kciuki&&&&&&&&&&&
Ola81 pierwsza stronka sliczna!!!!!!!!!
antolka witaj!!!!!!I szybkiego awansu na ciężarówki zyczę!!!!Moja koleżanka z pracy miała podobne problemy z organizmem, i chyba za 3 czy 4 cyklem, oczywiście stymulowanym- tak jak u Ciebie - zaciążyła!Oby i u Ciebie takim efeltem to się zakończyło!!!!!
Któraś pisałą, ze fajnego mam gina. Ano - w końcu trafiłam na naprawdę dobrego fachowca, kobiete, która jest naprawdę z powołania i taka życiowa. Jak starałam się zajść w ciąże to chodziłam do różnych i naprawdę czasami zaryczana wracałąm za takie traktowanie. Wtedy co zaszłam w ciąże - byłam u gin(jeszcze nie wiedziałam, ze Mimi mieszka w moim brzuszku) - nawet mnie nie zbadała, nie zrobiła USG, nic - przepisała duphaston i luteine, dała mi na to 3 cykle, jak to nie pomoże to inesminacja, a jak i tamto nie to in vitro. Bez badań jakiś dociekliwych, bez niczego!!!!!!!!!!!!Ryczałam jak bóbr......Czekałam na @, żeby zacząć stymulację i się nie doczekałam 03.gif Także lekarz lekarzowi nierówny!!!!
asiaa trzymam kciuki!!I też przywołuje Rose i inke-24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
agnieszzka
CYTAT(adonisek @ Thu, 10 Dec 2009 - 08:57) *
w końcu trafiłam na naprawdę dobrego fachowca, kobiete, która jest naprawdę z powołania i taka życiowa



moge zapytac co to za lekarz? bo ja niby chodze teraz do najlepszego w krakowie - wg opinii netowych ale sama nie wiem icon_smile.gif
adonisek
Pewnie! Ja chodzę do Żabińskiej, tam równiez przyjmuje Homa. Chyba nie maja sobie równych. Przyjmują na Oboźnej, koszt 100zł wizyta( w tym też USG)-ale terminy masakryczne!!!!!
agnieszka 1108
Witam czwartkowo
Antolka - witaj tylko nie zasiedź się tu z nami. Zmykaj na ciężaróweczki.
Banyk - kciuki zacisnięte.

Ale u mnie dzisiaj zimno na dworze. Mam zamiar w końcu wziąć się za mycie okien.
agnieszzka
ja wlasnei jak wybieralam lekarza wybieralam pomiedzy Homa a Ufnalewskim Home mam baaardzo blisko bo po drodze do pracy ale jak poczytalam opinie to sie dowiedzialam ze oni tam na oboznej biora kupe kasy icon_sad.gif 1 wizyta ponoc 150zł wiec wybralam Ufnalewskiego, który np jak robi tylko usg to bierze 50zl jak tylko badanie to tez 50zł a jak obie rzeczy to 100zł wiec kosztem tego, że jest dośc daleko ale jest dużo taniej no i ma najlepsze opinie w krakowie... tyle ze ma pare minusów organizacyjnych co mnei nieco drazni icon_sad.gif ale rodzinak sie jzu na mnei wkurza ze tak zmieniam ginów wiec zostane przy nim :/
truska
melduje brak @
mozemi się owulacja przesunęła
i cos jeszcze będzie z tego cyklu 04.gif
asiaaa
no no, truska wyglÄ…da to obiecujÄ…co icon_smile.gif &&&&
agnieszka 1108
Truska - a przypomnij nam który to dzień cyklu. Może @ wcale teraz nie zajrzy. @@@@
buniaaa
Dzień dobry... i mam nadzieje że dziś taki będzie...
Wczoraj sąsiedzi z góry zrobili mi dziure w suficie a przypomne że jesteśmy po 3miesięcznym generalnym w pełni słowa tego znaczeniu remoncie... Ale wieczorkiem odreagowałam
Zmykam zanużyć się w kawce bo potrzebuje się obudzić
Miłego dnia

banyk &&&&&&&&&&&&&&&
zuza1313
Witajcie z rana (późnego rana) ;P

Bandyk, mocno trzymam kciuki, żebyś była pierwszą "ofiarą" nowego wątku icon_smile.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

anula
, przykro mi ,ze ci sie to zapalenie przyplątało, całe szczęście, ze Twój lekarz nie na jakiś aspiracji na superwiedzącego i wysłał Was do kliniki, bo po co tracić czas. icon_smile.gif

agnieszzka, widzę ,że jednak sie przekonałaś do mierzenia tempki icon_smile.gif Ja póki co testuję jak to działa:)

czarna2402
Ola81 dzięki kochana za nową odsłonę! Oby była dla nas szczęsliwa! blagam.gif
Agnieszka_82 piękna beta brawo_bis.gif , dbaj o siebie i fasolkę!
truska trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&
adonisek, Antolka witajcie, szybkiego zafasolkpwania życzę!!!
U mnie 13 dc, tempka 36,3, działamy regularnie icon_redface.gif
Uciekam do pracy, dzis ciężki dzień icon_rolleyes.gif
Miłego dnia wszystkim!!!
zuza1313
Truska, to bardzo dobre wieści, może rzeczywiście Ci sie poprzesuwało ,jak Agnieszce, trzymam kciuki : &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Buniaaa, ja tę idę sobie kawkę robić icon_smile.gif Współczuje remontu u sąsiadów.
zuza1313
Czarna, działaj, działaj icon_smile.gif Trzymam mocno kciuki i zycze stosunkowo udanego wieczoru 06.gif
buniaaa
Truska &&&&&&&&&&

Czarna działaj działaj 29.gif

anula życzę szybkiego pozbycia się infekcji/zapalenia.

Jestemn wyrozumiała na różne odgłosy pochodzące z góry ponieważ my trzy miesiące waliliśmy i chodziły różnego rodzaju baaardzo głośne maszyny ale nie zniosę tego że zrobili mi tą dziurę tym bardziej że z pięć razy prosiliśmy i mówiliśmy żeby zrobili to wcześniej... Ale najważniejsze że zapłacą za robotę a mój fachowiec przyjedzie w sobotę i coś nie coś załata, potem dokończy na cymes...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.