To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nawet nie wiem, jak zatytułować

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Fasola
Co? To świniak juz się nie sprzedaje?
A to co mi jest teraz to kosmiczna angina i co.
kasiaaaaa
Inanna idźże spać, a paniki nie siej. 29.gif

A tak na poważnie - wiecie co, mi to się już smiać z tego chce. Jakiej jeszcze nie było? Psiej? Kociej? Rybiej? O, a taka na czasie - karpia grypa? 06.gif

Inanna teraz musimyy czaić, bo niedługo na bank wymyślą na to szczepionkę i to dośc drogą. icon_smile.gif
ann-jur
icon_eek.gif no tak świniak się już przejadł
Xenna
Ja również usłyszałam o kolejnym zagrożeniu ze strony grypy,tym razem"koziej".Potem bedzie krowia,kacza,końska,kurza i tyle gryp ile jest zwierząt.I w tym momencie momentalnie pojawią się na straży naszego zdrowia firmy farmaceutyczne,które będą zacierać ręce z zysków osiągniętych ze sprzedaży szczepionek.
Inanna
CYTAT(kasiaaaaa @ Fri, 11 Dec 2009 - 22:28) *
karpia grypa? 06.gif


Rybia to w wakacje pewnie wypłynie 06.gif Będą argumentować, że trzeba się szczepić przed urlopem, bo jak kto do wody wlezie to na pewno się zarazi. A ona 100% śmiertelna.
m4rusia
kozia grypa?? To trochę przerażające z uwagi na fakt, że akurat dzisiaj mój M był na "kozobiciu" i właśnie robimy swojską kiełbasę icon_smile.gif Śmiejemy się, że nas to nie dotknie bo to dosłownie nie koza była tylko capik icon_smile.gif
A.L.
Nastepna gesia chujnia

Pacjent w Zimbabwe : Panie doktorze, odpadajÄ… mi uszy i serce mnie boli!
Lekarz w Zimbabwe : u panie, to jakaś chujnia, a co pan robił ?
Pacjent : Gąski jebałem
Lekarz : Znaczy, że ma pan gęsią chujnię.
Pacjent : Dziękuję doktorze ! ( chwilę później pacjent umiera )
Lekarz ( zapisuje w protokole ) : pacjent zmarł na gęsią chujnię
Rzecznik ministerstwa zdrowia Zimbabwe : W zeszłym miesiącu zanotowano 2500
zgonów spowodowanych głodem, 5400 zgonów spowodowanych zatruciami zgniłymi
bananami i jeden przypadek zgonu spowodowany gęsią chujnią.
Dziennikarz (zapisuje ) : Gęsia chujnia zamyka trójkę najczęstszych powodów
zgonów w naszym kraju.
Agencja prasowa : W Zimbabwe coraz częściej zdarzają się przypadki śmiertelne
spowodowane nieuleczalną gęsią chujnią
Wiadomości TV : Nieznany dotychczas wirus gęsiej chujni, dziesiątkuje obywateli
Zimbabwe
Ministerstwo Zdrowia Zimbabwe apeluje do obywateli aby nie wpadali w panikÄ™.
Grupa naukowców ( „A” : Tak, gÄ™sia chujnia nie jest znana nauce i jest to jej
podstawowe zagrożenie dla ludzkości
Linie lotnicze Congo Air : Wstrzymujemy wszystkie loty do Zimbabwe do czasu
wygaśnięcia epidemii gęsiej chujni
Grupa naukowców („B” : WÅ‚adze ukrywajÄ… realne rozmiary katastrofy! Prawda jest
taka, że gęsia chujnia dotarła już do Europy , w Amsterdamie widziano
kichającego Murzyna z gęsią pod pachą!!
Prasa ( publikując zdjęcie stada gąsek ) : Upierzeni MORDERCY są wokół nas !
Polityk : Dla rozwiązania problemu epidemii gęsiej ch*jni, która w
zastraszającym tempie opanowuje cały świat, absolutnie niezbędne jest wybicie
wszystkich gęsi.
Policja ( odważnie ) : Tak jest ! Zostanie wykonane!
Właściciele hodowli gąsek : Wyście nie ochujeli przypadkiem ? ( toczą
spektakularne bitwy z policją , naturalnie w błyskach fleszy fotoreporterów )
Prasa : Zmowa właścicieli hodowli gęsi zagraża bezpieczeństwu narodowemu !
Ministerstwo Zdrowia Mongolii : Dla ratowania naszych obywateli przed wirusem
gęsiej chujni, która dotarła już do naszych granic, niezbędnym jest
wygospodarowanie 100 milionów dolarów na wyposażenie laboratoriów walczących z
wirusem.
Premier Mongolii : Wyście nie ochujeli przypadkiem ?
Prezydent Mongolii : Premier naszego kraju, uwikłany w machinacje finansowe,
dogadał się z Chińczykami w sprawie dostaw chleba i zupełnie zignorował realne
zagrożenie obywateli miłującej pokój Mongolii.
Były premier Mongolii : nasza partia żąda natychmiastowego ratowania wszystkich
naszych obywateli przed wirusem gęsiej chujni. W skrajnym przypadku,
przynajmniej obywateli wschodniej części kraju.
Kandydat na prezydenta Mongolii : Jedynym sposobem ratunku przed gęsią chujnią ,
jest zerwanie wszystkich stosunków ze zgniłym Zachodem, wszak od nich wirus do
nas dotarł. Zamiast tego, musimy zacieśnić naszą współpracę z Chinami i połączyć
się z nimi jako autonomiczny okręg. Chiny nas uratują !!
Mongolscy wyborcy : Wyście nie ochujeli przypadkiem ??!!
simonav
CYTAT(M4R7U6H4% @ Fri, 11 Dec 2009 - 22:38) *
kozia grypa?? To trochę przerażające z uwagi na fakt, że akurat dzisiaj mój M był na "kozobiciu" i właśnie robimy swojską kiełbasę icon_smile.gif Śmiejemy się, że nas to nie dotknie bo to dosłownie nie koza była tylko capik icon_smile.gif

Nie no jak capik to grypa pewnie chwyta 2 razy szybciej i przebiega gwałtowniej tylko jeszcze o tym nie wiedzą 04.gif
Xenna
O kurcze,powiadasz kiełbaska icon_wink.gif To już podaję swój adresik,pod który mozna wysłać swojską 06.gif 06.gif 06.gif
A swoją drogą to jeszcze nie jadłam kiełbasy z capa icon_wink.gif
AJA
CYTAT(Xenna @ Sat, 12 Dec 2009 - 00:34) *
Potem bedzie krowia,kacza,końska,kurza i tyle gryp ile jest zwierząt.


Oj kacza to nam siÄ™ odbija, ale czkawka icon_wink.gif
m4rusia
CYTAT(Xenna @ Fri, 11 Dec 2009 - 22:49) *
O kurcze,powiadasz kiełbaska icon_wink.gif To już podaję swój adresik,pod który mozna wysłać swojską 06.gif 06.gif 06.gif
A swoją drogą to jeszcze nie jadłam kiełbasy z capa icon_wink.gif


Aaaa to polecam. Pycha. Smakuję jej drugi raz. Pierwszy raz szef mojego M. został przeze mnie zmuszony do poczęstowania mnie swoją koziną. Powiedziałam mu, że jak mi nie da to mu myszy zeżrą 29.gif Właśnie skończyliśmy robić. Za cenę tego smaku mogę zaryzykować jakiegoś K5G7N1 icon_smile.gif Ciekawe jaką nazwę na to cholerstwo teraz wymyślą icon_smile.gif
Lorien
Dla mnie to jest smutne...

Smutne, bo portal, który ma przekazywac informacje, wprowadza ludzi w błąd, publikując wiadomości błędne merytorycznie. "Kozia grypa" czyli gorączka Q to choroba wywołana przez bakterie, leczona antybiotykami. Nędzne redaktorzyny. Osoba odpowiedzialna za to powinna beknąc. icon_confused.gif







ann-jur
CYTAT(Lorien @ Sat, 12 Dec 2009 - 00:55) *
Dla mnie to jest smutne...

Smutne, bo portal, który ma przekazywac informacje, wprowadza ludzi w błąd, publikując wiadomości błędne merytorycznie. "Kozia grypa" czyli gorączka Q to choroba wywołana przez bakterie, leczona antybiotykami. Nędzne redaktorzyny. Osoba odpowiedzialna za to powinna beknąc. icon_confused.gif


Taki był właśnie zamysł. Wzbudzić panikę. Jeśli napisałby, że to nie grypa, tylko zakażenie bakteryjne nie byłoby sensacji.
Co niektórzy doczytają, uspokoją się, a niektórzy pobiegną do apteki po szczepionki.
Lorien
Juz niedługo wszystkie zoonozy będzie można podciągnąć pod grypę, bez względu na to , czy będzie to wirus, bakteria, pierwotniak, czy grzyb. Toksoplazmoza np. będzie kocią grypą, a że zakażenie może miec objawy grypopodobne, to nadaje sie doskonale!
Paranoja.
magmac
Tak, dokładnie, PARANOJA!
Niebawem człowiekowi, któremu będzie zimno i dostanie gęsiej skórki dopiszą gęsią grypę. Matko co za czasy. Aby tylko paniki niepotrzebnej nasiac. A firmy farmaceutyczne na spanikowanych kokosy zbijają. Czy w tym kraju nic nie idzie ku lepszemu?
wiesiołek
No dobra, ale skoro rok w rok ktoś robi interes, a to na wściekłych krowach, a to na przyszczatych bądż zagrypionych świniach, a to na gypowatych ptakach, warchlakach, kozach itp. to się mimo wszystko opłaca. Jak to możliwe, że na tym forum 100% niedowiarków. To gdzie są ci wszyscy pozwlalający za zbijanie kroci? Czyżbyśmy byli tak skrajnie niemiarodajną grupą????
Silije
QUOTE(wiesiołek @ Sat, 12 Dec 2009 - 18:28) *
To gdzie są ci wszyscy pozwlalający za zbijanie kroci? Czyżbyśmy byli tak skrajnie niemiarodajną grupą????

Ja wiem gdzie, za płotem - sąsiadka od miesiąca nas ostrzegała byśmy nigdzie z dziećmi nie wychodzili, bo teraz jest ten wirus, co zabija 21.gif

A.L niezłe 29.gif
AJA
CYTAT(Silije @ Sat, 12 Dec 2009 - 20:47) *
Ja wiem gdzie, za płotem - sąsiadka od miesiąca nas ostrzegała byśmy nigdzie z dziećmi nie wychodzili, bo teraz jest ten wirus, co zabija 21.gif


Dokładanie.
Jak poszłam z Kaśką, z siostrą i jej 9 miesięcznym synkiem do Tesco, to znajomy dostał wytrzeszczu, że się nie boimy, bo on dzieci z domu nie wypuszcza.
Kitka*
Myślę, że na temat
artykuł
Ika
CYTAT(wiesiołek @ Sat, 12 Dec 2009 - 18:28) *
No dobra, ale skoro rok w rok ktoś robi interes, a to na wściekłych krowach, a to na przyszczatych bądż zagrypionych świniach, a to na gypowatych ptakach, warchlakach, kozach itp. to się mimo wszystko opłaca. Jak to możliwe, że na tym forum 100% niedowiarków. To gdzie są ci wszyscy pozwlalający za zbijanie kroci? Czyżbyśmy byli tak skrajnie niemiarodajną grupą????


E tam, jakie 100%. Ktoś wątek założył, mało osób się wypowiada, może wśród milczących ktoś wierzy icon_wink.gif
Abotak
CYTAT(ann-jur @ Fri, 11 Dec 2009 - 21:28) *
icon_eek.gif no tak świniak się już przejadł


No ba! Wszak juz od tygodnia glosza ze swiniak nie taki diabel jak go maluja 03.gif
Smiertelnosc w granicach 0,026% a tak spektakularnych efektow sie przeciez spodziewali 08.gif
https://news.bbc.co.uk/1/hi/health/8406723.stm
Pora na zmiane kierunku wiatru.

No zesz, a ja na farmie owczej bylam i koze mamy w zamysle diabel.gif icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.