To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zapalenie stawów.../

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Barbi
Mam od dawna kłopot z kośćmi ... bolą mnie , a najgorzej stawy kolanowe i ręce . Mam małą córeczkę i niestety nie zawsze mogę ją utrzymać bo wyślizguje mi się z rąk , bolą mnie ręce ... a najgorsze to to ,że mi wypadła i o mało ... ale nic jej nie jest...ale co ja przeszłam! Palce mi sztywnieją , mam kłopoty z pisaniem ,utrzymaniem czegoś w rękach , boli ...raz jest gorzej a innym razem ból jest lżejszy . Ja karmię i leki odpadają choć słabsze wziełam . Lekarka twierdzi ,że to chyba zapalenie stawów i by to leczyć muszę przestać karmić ...
W ciąży miałam nogę skręconą w skutek upadku na śniegu i by ochronić brzuch udało mi się upaść na ręce i dopiero teraz myślę ,żę to może być orzyczyną bóli i odbieraniem władzy w ręce .
Jestem nerwowa bo nie mogę się dobrze zająć dziećmi i zrobić pewnych rzeczy , np. : wyjść na spacer wozkiem jest nie zawsze możliwe.
Napiszcie co wiecie na temat zapalenia stawów, bo mnie bolą nawet plecy, i nie tylko.
Pozdrawiam Barbi
Małgoś.dz
Z tego co wiem, ból stawów może oznaczać również inne schorzenia, nie tylko zapalenie stawów. Dlatego na Twoim miejscu wykonałabym sobie kontrolnie badanie krwi. Tak dla pewności, żeby wykluczyć inne możliwości.
kasiask
to moe być reumatoidalne zapalenie stawów, ale musisz zrobić badania krwi - morfologia, ASO, OB i CRP - to tak na początek. No i iść do dobrego lekarza![/code]
Barbi
morfologię zrobiłam i jest dobra , a innych wyników mi nie chciała zrobić choć wspominałam ,że moje ASO było kilka razy(kiedyś) ponad normę i to sporo ,bo miałam nawet 1000 . Ja karmię piersią .
Wiem ,że inne choroby mogą mieć coś z tym wspólnego , ale lekarze mi nie uwierzą bo ja często choruję , i nawet sama już się leczę .
Mam słaby organizm- wycieńczony lekami.
Ale mnie ten stan coraz bardziej denerwuje. A po nowym roku idę do lekarza ( w czw. ) i zobaczymy co powie , ale napewno , że najpierw muszę zakończyć karmienie a ja szybko nie mogę i nie chcę . Myślę by po woli zacząć odzwyczajać moją Kruszynkę od cycusia , ale będzie ciężko!
kasiask
nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się,że karmienie nie ma z tym wiele współnego, poza tym o czy pisałaś, że nie możesz pewnych leków przyjmować. Musisz przede wszystkim znależć dobrego lekarza. Najlepiej jak byś poszła do reumatologa. Powodzenia!
barbi
Odezwę się po nowym roku jak będę po wizycie u lekarza .
Dziękuję ,że mnie wysłuchałyście
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.