To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam Niani od końca stycznia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Cleo
To jeszcze tu się ogłoszę, bo na razie moje poszukiwania Niani to porażka. 37.gif

Szukam serdecznej, fajnej Niani do Hani (obecnie ma 2,5) i częściowo do starszej córki (Michasia chodzi do szkoły, więc po lekcjach dołączałaby do siostry). Od końca stycznia, na pełen etat. Praca w miejscowości podwarszawskiej bdb skomunikowanej z Warszawą. Dom z ogrodem.
Szczegóły na priv.
Może któraś z Was szuka takiej pracy albo zna kogoś- baaaardzo proszę o rozesłanie wiadomości, wolałabym z polecenia oczywiście Kogoś.
monte
Cleo, napisz tylko jaki to kierunek podwarszawski. Nie to żebym mogła pomóc, ale to ważna informacja.
Cleo
Pd-zachodni, czyli na linii Włochy-Piastów-Pruszków------>- Grodzisk ...
Wlasnie czekam juz 53 minutę na kolejna kandydatkę, która nie zjawia sie, nie zadzwonila, nie napisala, choć wczesniej mejlowalysmy pol dnia. Szok.
To juz drugi taki numer- poprzednia Pani od piatku, gdy sie nie zjawiła, nie dala znaku życia.
Mam jeszcze tylko tydzien na znalezienie kogoÅ›.
o o o o jej
Cleo
Szukam dalej, ale od końća stycznia/lutego Niania miałaby zacząć, bo pracę zaczynam w lutym jednak.
(uf)
kalarepa78
Powiem tak: lepiej, ze nie przychodzą teraz, niż jakby mialy nie przyjść do pracy, hm?.. No wiem, ze kiepska pociecha, ale coż zrobić. Napisalam też do Ciebie maila, znów nie wiem, czy na TEN właścicwy adres.
Cleo
Mejla nie dostalam, więc chyba jednak na o2 wyslalas:)) ale spróbuje tam wejśc, dzięki.
Dziś były 3 panie i powiem, że to ogromnie wyczerpujące- te rozmowy. Żadna z nich mnie/nas nie porwała, przed żadną Hania nie uciekała, ale też każdej coś tam dała/pokazała sama z siebie ('pieska' z papieru, książeczkę, kulkę plasteliny 06.gif ).
Hania jest taka słodka i kochana i fajowa no kurcze blade- przeciez musi miec fajną Nianię!
(nie tracÄ…ca nadziei)--Cleo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.