To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Taniec / gimnastyka artystyczna dla dzieci;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miska71
Mala ma 3,5 roku i wykazuje duze zainteresowanie tancem, chcialabym zapisac ja gdzies na zajecia, moze ktoras z was ma rozeznanie gdzie w Kielcach prowadzone sa jakies fajne zajecia taneczne czy gimnastyczne dla takich brzdacow?
paulap
Kielecki Teatr Tańca przy KCKu prowadzi zajęcia dla dzieci od 3,5 lat. Polecam. Zu chodzi tam trzeci rok i tancerki pewnie z niej nie będzie, ale Ona zajęcia bardzo lubi i ja jestem zadowolona.
truska
Jump na Zytniej
truska
paulap Zastanawiam się czy nie przepisac Weroniki do kkt
bo na zytnia to mamy strasznie daleko
Kto uczy twoją Zuzię ?
paulap
W tym roku chodzi do Ani Budnickiej, ale młodsza grupa ma z Eweliną Kubot, która jest uwielbiana przez te maluchy icon_smile.gif
truska
A powiedz mi Paula jak wyglądaja te zajęcia, bo ja nie chcę aby ona była baletnicą , czy nie ma na tych zajęciach za duzo akrobatyki
Bo ja zastanawiałam się nad zajęciami disco i funky u Moniki Kuc . Czy znasz tą Panią?
paulap
Wiesz Truska, w takim najmłodszym wieku to raczej jest to formie jakiejś takiej zabawy. Akrobatyki to tam nie ma. Jest najpierw rozgrzewka taka lekko rozciągajaca, potem mają elementy baletu klasycznego, podstawowe pozy, stopy i takie tam, a ostatnia część zajęć to jest układ taneczny (jaki to styl to nie powiem, bo się nie znam na tańcu icon_wink.gif ).
truska
Paula Dzięki za odpowiedz a słychałas moze cos o tej Monice Kuc?
paulap
To raczej do Wiolki uderz icon_wink.gif Ja znam tylko nauczycielki mojej Zu, tej pani, o której piszesz nie słyszałam, ale ja mówię, ja się nie znam na tym srodowisku icon_wink.gif
truska
paula dzięki

sdw znasz Monikę Kuc ?
sdw
Znam to może za dużo powiedziane, ale wiem, co nieco icon_wink.gif Może być icon_wink.gif

Truska, ja bym takiego malucha nie rzucała od razu na disco i funky. Ale to ja icon_wink.gif Rozważ Sabat, naprawdę. Gośka robi z dzieciakami kawał dobrej roboty. Ewentualnie, jak nie ma ograniczeń fizycznych, jest giętka, ma poczucie rytmu i nie zraża sie niepowodzeniami, startuj do WDKu. Taaak, Trzpioty mam na myśli. Albo Małe Kielczanki. Ew. Rewanz. W tych przypadkach mogę ręczyć głowa, że Ci dziecka nie zepsują i nie zniechęcą.

Ewelinę Kubot tez polecam. I Dorotę z MDKu, która sie kiedyś nazywała Krzysztofik, a teraz nie wiem. Na stronie powinno być nazwisko. Jesli masz dobre połączenie z MDKiem, to spokojnie możesz do Doroty ją zapisać. Stamtąd absolutnie nie polecam Grażyny Rem-Kret, Małgorzaty Sęk i Anny Drzonek. Drzonek zdaje się prowadzi jeszcze jakieś zajęcia z Trzpiotami, ale o ile w WDKu jeszcze jej się chce, o tyle w MDKu niekoniecznie. I średnio miła jest icon_wink.gif

truska
sdw Dzięki za odpowiedz, specjalisto w tej dziedzinie icon_biggrin.gif
Tylko ze Weronika jest do wszytkich klubów za mała , poki co chodzila do jumpa ale mam za daleko

Grupa disco i funky jest dla dzieciaczków od 3,5 do 5 więc jesli mówisz ze moze byc Monika Kuc to pewnie tam ją zapiszę
Powiem wam ze nie chce jej teraz wproadzac za duzo elementów akrobatycznych
Boję się 37.gif aby w przyszłosci nei miała problemów z kregosłupem itp
I sama nie wiem co zrobic
paulap
CYTAT(truska @ Wed, 06 Jan 2010 - 14:49) *
sdw Dzięki za odpowiedz, specjalisto w tej dziedzinie icon_biggrin.gif
Tylko ze Weronika jest do wszytkich klubów za mała , poki co chodzila do jumpa ale mam za daleko

Grupa disco i funky jest dla dzieciaczków od 3,5 do 5 więc jesli mówisz ze moze byc Monika Kuc to pewnie tam ją zapiszę
Powiem wam ze nie chce jej teraz wproadzac za duzo elementów akrobatycznych
Boję się 37.gif aby w przyszłosci nei miała problemów z kregosłupem itp
I sama nie wiem co zrobic


ale gdzie wprowadzają tak znowu elementy akrobatyczne?
truska
paula Nie wiem czy gdzies wprowadzają , pewnie nigdzie tylko ja jakas panikara jestem
Ok tym razem spróbuję kkt
Moze następnym razem będzie Sabat
Dzieki dziewczyny za wyczerpujacą odpowiedz
Jestesie kochane przytul.gif
śmieszek
no to teraz ja icon_wink.gif
Sabat spoko, ale od 5 lat. Moja starsza babeczka tam chodziła w zeszłym roku i co prawda niewiele się nauczyła, ale zato miała sporą dawkę ruchu.
W tym roku ze wzgledów czasowych Sabat odpadł i chodzi do KCK. Wczoraj przyglądałam się ich tańcom siedząc na sali i mogę Cię Truska zapewnić, że baletu to tam prawie wcale nie ma. Pani pilnuje, żeby stały prosto i miały obciągniete paluszki przy tańcu, ale tak to ćwiczą różne układy do muzyki dance.
Generalnie to takie maluchy sa jeszcze, że ciążko powiedzieć, że im to wychodzi świetnie icon_lol.gif

Dla 3,5 latka .... mam i taką lalkę w domu... raczej nie ma sensu. Pobiegać może wszędzie, a zachowanie dzieciaczków w tym wieku na tańcach zorganizowanych odbiega zazwyaczaj daleko od tego czego sie spodziewają rodzice.
truska
śmieszek Ale tam jest grupa dla takich maluchów własnie od 3,5 moja ma juz ponad 4 latka i chodziła do jumpa
tylko mi się juz tam nie chce jezdzic bo to na zytniej a o tej godzinie to mam w tą i z powrotę korki 21.gif
Jak jej powiedziąłm ze ją wypisuję to się bida strasznie zmartwiła
Ogolnie to zalezy mi na ruchu
Idziemy na zajecia w poniedzialek jako cos moge wam dac nac jak było
Jesli chcecie 29.gif oczywiscie

Aha kiedys byłam z nią w mdk na jednych zajeciach u Anny Drzonek
to do tej pory Weronika mówi ze tam nigdy nie pójdzie bo pani krzyszy diabel.gif
śmieszek
truska wiem, że jest grupa dla takich maluchów, stwierdzam tylko, że nie ma to wiekszego sensu, bo te dzieci to każde robi co chce.....
truska
śmieszek no i o to chodzi
przeciez nie licze na zaden układ taneczny 03.gif
tylko na ruch przez zabawę 04.gif
póki co chodziła kilka miesięcy i widzę ze miała niezłą frajdę
Tak jej się spodobało ze jak ją ktos zapyta kim będzie w przyszłosci to mówi ze tancerką
więc jak ma z takich zajęc przyjemnosc to co ją będę ograniczała
W domu lata i udaje ze jest Panią od tanców
Liczy, skacze, klaska, podskakuje
Robi sobie swiece , próbuje szpagaty
Ja jej przeciez tego nie pokazywałam
więc cos tam złapała
a ja napewno na więcej nie liczyłam
Jesli zajęcia takie nazywałby się rytmika pewnei tez bym ja zapisałą
ale szukałam i nie wiele dla dzieciaczków w tym wieku jest.

Tak samo mozna powiedziec o pływaniu i angielskim ze to nie ma sensu
ale pewnie jakis sens w tym jest 43.gif 43.gif no chyba ze jestem w błędzie 37.gif 48.gif 48.gif
truska
Znalazłam Dancefit dla 3-5 latków
https://www.dancefit.pl/index.html
Chyba zamiast do kkt pójdziemy tam jutro 03.gif 03.gif
truska
Byłam dzisiaj na zajęciach danecefit disco 3,5-5 lat porazka odradzam (oczywiscie to tylko moje zdanie) Dzieciaczki połowę zajeć biegały po sali i skakały zero disco 21.gif
W poniedzialki jest tam balet dla 5-6 latków uwazam ze ok
paulap
Ło matko Truska, ale kombinujesz z tymi tańcami icon_wink.gif
truska
Niom kombinuję a co mam do roboty 04.gif
W domu w głowę dostaję poszłabym juz do pracy
ale nie mam z kim Wiktora zostawic i mi bije na łeb
Nie mam większych problemów więc sobie wyszukuję
miska71
Sama zalozylam ten watek a dopiero teraz zajrzalam zerknac na odpowiedzi...
Ja nadal szukam. Mala ma 3,5 roku. Sabat mamy kolo domu ale odpada bo od 5 lat przyjmuja, Do Jumpa kawal drogi. W Dancefit bylam z coreczka tydzien temu w czwartek ale nie bylo nawet 1 dziecka - ferie. Pani sama w sali siedziala i ta wlasnie pani sie mojej corce zdecydowanie nie spodobala... sprobujemy jutro na wtorkowe zajecia jechac, moze bedzie fajniej... czytalam ze Truska juz tam byla i nie podobalo jej sie ale czy jakis inny wybor jest? Nie ma, nie dla 3,5 letniego dziecka, nigdzie takich maluchow nie przyjmuja. A mnie na jakis super tancach poki co tez nie zalezy, chce po prostu aby oswoila sie z zabawa przy muzyce wsrod dzieci, stopniowo... jak jej sie spodoba to bedziemy myslaly co dalej...
Truska moze i ty sprobuj jeszcze raz w Dancefit? A moze znalazlas cos innego? Ja jeszcze o tym ktt pomysle....
miska71
Jak patrze na grafik w Jumpie to najmlodsza grupa jest taka do lat 8, czyli dosc zroznicowana wiekowo....
truska
W jumpie jest grupa od 5 do 8 lat
( ale w tym roku było kilkadziewczynek kóre miała 4 latka )


Kombinowałam , kombinowałam
i moja narazie wylądowałał w "step by step"
I tak chyba juz zostanie
bo tutaj nam się najbardziej podoba

Do dancefitu mamy chyba jeszcze dwa wejsca
bo karnet kupiłam więc jakos tam pojadę ale jeszcze nie wiem kiedy 03.gif
miska71
Ja tez nastawiam sie na Step By Step bo tu mamy najblizej, kilka minut spacerkiem. Musimy jeszcze tylko poczekac az mala bedzie ciut starsza. Twoja przyjeli bez problemu? Slyszalam ze od 5 lat przyjmuja?
truska
Póki co jest na próbę , moja chodziła do jumpa więc początki ma za sobą
Wie ze trzeba słuchac pani, niektóre cwiczenia zna

miska71
No tak to jest inna sytuacja, moja dopiero debiutuje...
Dzis bylam z nia kolejny raz w Dancefit, zajecia wtorkowe jej odpowiadaja, byla tylko 3 dzieci ale bylo fajnie jak na poczatek, ta pani ktora prowadzila zajecia miala swietne podejscie do maluchow. Tanca bylo niewiele, duzo gimnastyki, rozciagania, zabaw rytmicznych, jednak uwazam ze na poczatek to jak najbardziej ok, mala musi oswoic sie z tematem.
Dostalam tez maila z KTT, mozna dziecko zapisac w dowolnym momencie, w kazdej chwili... wybiore sie tam w przyszlym tygodniu zobaczyc jak wygladaja zajecia, ile jest dzieci, zorientowac sie warto....
miska71
Podnosze temat...

Corka chodzi do KTT, zajecia prowadzi p. Monika Kuc - jestesmy bardzo zadowolone obie;) KTT ma nowy oddzial otwarty w centrum, przy tym nowym parkingu na Piotrkowskiej. A Wasze maluchy gdzie tancza?
paulap
CYTAT(miska71 @ Tue, 05 Oct 2010 - 22:39) *
Podnosze temat...

Corka chodzi do KTT, zajecia prowadzi p. Monika Kuc - jestesmy bardzo zadowolone obie;) KTT ma nowy oddzial otwarty w centrum, przy tym nowym parkingu na Piotrkowskiej. A Wasze maluchy gdzie tancza?



też tam, już czwarty rok icon_smile.gif
oliweczkas
Moja Zuzia ma tańce w przedszkolu-drugi rok. jak na razie uważam, że to jej wystarczy.
truska
Ale ten czas zlecial, moja Weronika chodzi juuz 3,5 roku do Step by Step.
Polecam bardzo. Wiktor pochodził rok ale mu sie znudziło.
Wszyscy chłopcy wykruszyli sie z jego grupy i biedak stwierdził, ze juz nie chce chodzic.
Za to Weronika swiata poza szkołą nie widzi. Z niecierpliwoscią czeka na rok szkolny 04.gif
Podaje linka jak by ktos była zainteresowany
Step by Step
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.