To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prośba do kogoś korzystającego z FertilityFriend

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Berek
Mam ogromną prośbę do jakiejś uczynnej duszy, korzystającej z Fertility Friend.
Chciałabym swoim uczniom (maturzyści) pokazać, na czym polega korzystanie z takiego oprogramowania. jednak autorzy strony bardzo proszą, żeby się tam nie rejestrować, jeśli nie jest się rzeczywistą osoba próbującą zajść w ciążę. Nie chciałabym łamać tej zasady, a mnie do ciąży daleko.
Czy jakaś dobra dusza, która ma konto na FertilityFriend mogłaby się ze mną podzielić paroma wykresami i tabelkami? Wiem, że tam jest możliwość zrzucenia danych, ale uciesze się nawet z printscreena. Oczywiście wszelkie osobiste dane, jeśli będą na obrazku, wymazałabym przed użyciem. Chodzi mi tylko o pokazanie, że program robi wykresy, sygnalizuje dni płodne i niepłodne, analizuje różne dane.
Będę bardzo wdzięczna za kontakt na priva albo mailem na berek@sadyba.elartnet.pl .
Carrie
Berku

ja korzystałam z TEJ strony.Miała satysfakcjonujące mnie opcje.

EDIT: na Fertility nigdy nie udało mi się zarejestrować
Agnieszka_82
Wieczorem postaram wysłać Ci mój ciążowy wykresik icon_smile.gif był to mój pierwszy cykl z tym programem i udany icon_smile.gif (o ile Ci taki też jest potrzebny - np żeby pokazać że jak się zajdzie w ciąże to temp nie spada)
Berek
CYTAT(Agnieszka_82 @ Mon, 14 Dec 2009 - 12:28) *
Wieczorem postaram wysłać Ci mój ciążowy wykresik icon_smile.gif był to mój pierwszy cykl z tym programem i udany icon_smile.gif (o ile Ci taki też jest potrzebny - np żeby pokazać że jak się zajdzie w ciąże to temp nie spada)

Bardzo chętnie icon_smile.gif Ciązowy jest jak najbardziej interesujący. Z góry dzięki
Berek
CYTAT(carrie @ Mon, 14 Dec 2009 - 12:25) *
Berku

ja korzystałam z TEJ strony.Miała satysfakcjonujące mnie opcje.


O, nawet nie wiedziałam, ze taka jest. Niestety, potrzebuję po angielsku icon_smile.gif
gravida
Z tego, co wiem, nie musisz byc zarejestrowana, zeby moc przegladac te wykresy, ktore uzytkowniczki udostepnily do wgladu icon_smile.gif
https://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/index.php?cat=1
tu sa wykresy owulacyjne
https://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/index.php?cat=2
bez owulacji
https://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/index.php?cat=3
ciaza
Berek
Ooo, dzięki, faktycznie icon_smile.gif Jakoś do tej opcji nie dotarłam 37.gif
No to sprawa załatwiona. Głebokie ukłony w imieniu moich zestresowanych uczniów.
katiek
Ja jeszcze mam moje wykresy zaraz po ślubie. Ale na papierze i dwa tylko bo w drugim Kinga się wzięła i poczęła 03.gif . No i mam różne książeczki o naturalnej regulacji poczęć, o karmieniu piersią itp, a nawet mam poradnik młodej mężatki przed lar ponad 30-niestety po polsku, aczkolwiek mogłoby być to ciekawe doświadczenie dla Twoich uczniów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.