To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

meble księżniczka KLUPŚ

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Spodobały nam się mebelki z serii KLUPŚ księzniczka coś takiego

https://www.allegro.pl/item845461057_polka_...znan_tanio.html

czy ktoś to widział na żywo? Posiada? Obdzwoniłam wszystkie sklepy w woj. śląskim, ale nigdzie nie można ich zobaczyć, tylko na zamówienie z katalogu. A ja wolałabym najpierw zobaczyć zanim coś kupię, tym bardziej, że raz się już napaliłam na meble - na all wyglądały bosko- pojechałam dość spory kawałek, żeby je zobaczyć i .... porażka absolutna-za darmo bym ich nie wzieła 37.gif

Chciałabym białe mebelki dla córci-ikea odpada. I tylko to znalazłam w rozsądnej cenie, bo komplet za 5000zł raczej nie dla nas icon_wink.gif
joanna82
witam , co do samej "księżniczki" to sie nie wypowiem ale zamówiłam mebelki z Klupsia seria Safarii ( z żyrafą), a róznią sie od księżniczki kolorem , aplikacjami....co do safarii na sklepie widziałam łóżeczko i krzesełko-meble są bez zarzutów(kolory+żyrafka taka jak na zdjeciach w necie i katalogach), zamówiłam również komode z przewijakiem, szafe i pólke wiszącą -całosc +(posciel 3 cześciowa +nadstawka na komode) kosztowac mnie bedzie ok. 1450 zł, dokupie jedynie materac do łózeczka i cały pokój dla mojego Hulia bedzie urządzony,podana cena to cena z woj. kujawsko-pomorskiego, czas oczekiwania to m-c wiec w połowie lutego potwierdze (mam nadzieje) swoja pozytywną opinię icon_wink.gif
pozdrawiam
pati.n
Nikt więcej ich nie widział ? icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.