To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Noc magów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Nic dodać, nic ująć... Gra niby od 5 lat. Zastanawiam się czy 8 latka nie będzie się przy niej nudzić...
Cleo
My to mamy, ale Michasia grala .... RAZ. Może jednak ją zachęcę, bo teraz ciemniej się wczesniej robi;)
Za to Hania uwielbia elementami z tej gry siÄ™ bawic 06.gif
A_KA
Cleo... ale Michasię nudzi ta gra? Czy ona ogólnie za grami nie przepada...?

Czytałam recenzje trochę. Niby piszą, że od 5 do 99 lat. I ogólnie recenzje ma dobre, mnóstwo nagród itp.

Karola chciała bardzo tą grę i zastanawiam się czy na święta jej nie sprezentować, ale boję się czy ona nie jest już za duża... Tak było z grą "Kolorowe pszczółki", też od 5 lat na pudełku. Według mnie jednak bardziej dla 3 latka to jest 37.gif . Pięciolatek ewentualnie też zagra, ale Karola grę dostała jak miała 7 lat i... zagrała ze 2 razy... NUDNA ta gra.
Truśka
CYTAT
Zastanawiam się czy 8 latka nie będzie się przy niej nudzić

nudzić to możne się nie będzie ale gra jest bardzo prosta(ja się koszmarnie nudzę icon_wink.gif ). U nas jest bardzo rzadko grana, wg mnie za tą cenę można kupić lepszą pozycję chociażby Make'n'Break.
A_KA
Tak... tylko my już Make'n Break mamy icon_wink.gif.

Kupiłam już tą Noc Magów... Karola dostanie pod choinkę. Zdam relacje jak już pogramy icon_wink.gif

Na pierwszy rzut oka gra wydawała mi się skomplikowana. Truśka - wyprowadziłaś mnie z błędu 08.gif
skanna
Ja tak przyszłościowo - dziewczynkom w tym wieku bardzo podoba się Marakesz
A_KA
Dzięki Skanna icon_smile.gif. Nie słyszałam o tej grze wcześniej... a zapowiada się fajnie icon_smile.gif. Myślę, że Karoli by się spodobała...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.