To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

niezła składanka przebojów świątecznych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pronto
Szukam jak w temacie.
Wykonawcy najlepiej aby byli artystami, nie "artystami".
Chętnie klasyczne utwory, ale względnie współczesne też mile widziane (Last Christmas, All I Want For Christmas Is You itp.).
Kupiłam ostatnio w Empiku dość ciekawą dwupłytową składankę, ale nie zaspokoiła mojego apetytu. icon_smile.gif

Czy ostatnio coś takiego jak sobie wymarzyłam się ukazało?
Będę bardzo wdzięczna, bo choć umiem szukać zdjęć w necie ( 08.gif ), to szukanie muzyki mi nie idzie.
Agnieszka AZJ
W zeszłym roku, a może jeszcze wczesniej ofiarowalismy szwagierce skladankę Marka Niedźwiedzkiego "Piosenki z dzwoneczkami". Ostatnio miałam okazję ją przesłuchac i bardzo światecznie nam się od niej zrobiło icon_smile.gif

Edit:
tylko czy ją jeszcze mozna kupić ?
Pronto
Dzięki Agnieszka, właśnie odsłuchuję - zastanawiam się, czy się na Jopek nie skusić. icon_smile.gif

Ja kupiłam It's Christmas. All Your Favourite Christmas Songs i też mogę polecić, bo niezła, ale jeszcze mało.
Ciocia Magda
Liberi, ja myślę, że większość składanek świątecznych jest miła dla ucha - ja mam jedną płytę skomponowaną przez znajomego, a sama kupiłam sobie Christmas with the Jazz Legends. Właśnie sobie uświadomiłam, że jeszcze nie zdjęłam jej z półki w tym roku - oj coś nieświątecznie mi wcale.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.