To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

puste jajo a objawy ciążowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka :(
Jak już niektóre z was wiedzą z innego mojego postu, jestem w 6 a właściwie chyba już w 7 tygodniu ciąży. Prawdopodobnie jest to puste jajo czyli zygota nie zamieniła się w zarodek i ciąża obumiera (wszystko będzie jasne za tydzień) Mam pytanie w szczególności do tych kobietek które też to przeszły. Chodzi o to że nasiliły mi się objawy ciążowe tzn poranne nudności (wcześniej tego nie było) nawet wymioty, lekkie zawroty, czy możliwe jest to że ciąża się nie rozwija a jej objawy tak? Czy jednak jest to powód do nadzieji że wszystko jest ok? Odpowiedzcie proszę icon_rolleyes.gif
Gosia z edziecka
Mnie lekarka mówiła, że to dobrze, że nasilają się objawy. Miałam plamienia w 5-6 tygodniu. P{otem brałąm leki, leżałam i jak już zaczymnało się poprawiać, to zaczęło mnie mdlić potwornie.
Czytałąm już poprzedni Twój wątek, dużo o Tobie myślałam i ciągle myślę. Tak bym chciała, żeby Ci się udało icon_biggrin.gif .
Może to Cię podniesie na duchu?
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=9140464
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=586&w=9102114
Pozdrawiam serdecznie icon_biggrin.gif
Delfinka :(
Jejku icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Gosiu z edziecka icon_smile.gif icon_smile.gif nawet nie wiesz jak mi poprawiłaś nastrój!!! Dzikuję Ci za te listy! Jak tylko będzie mi smutno pomyślę o tym co przeczytałam by nie stracić do końca nadzieji! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam CiÄ™ gorÄ…co!! icon_smile.gif
Gosia z edziecka
Trzymaj siÄ™ icon_biggrin.gif
Delfinka
Hej Gosiu! Jednak dziś mam kolejne badanie usg, mam nadzieję że pomyślne. Liczę na Twoje kciuki, bo się przydadzą!! Mam nadzieję że najpóźniej jutro będą mogła napisać coś pozytywnego o mojej sprawie icon_confused.gif
Pozdrawiam! icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.