To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ospa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

blaire
No śmiać mi się chce i płakać... Zaraziłam się od Kuby ospą...
Natasha
blaire, staraj się nie drapać. Mnie pozostały po tym dwie paskudne blizny icon_confused.gif
Potwora
Pod żadnym pozorem nie drap - ja mam trzy paskudne blizny po ospie icon_sad.gif
jednÄ… przy nosie, ble.
blaire
CYTAT(Blue)
Blaire, w domciu siedzisz czy chwalisz siÄ™ krostami publicznie, np. w sklepie?  :lol:  :shock:  

Ja w dzieciÅ„stwie miaÅ‚am tylko rózyczke i szkarlatynÄ™...bojÄ™ sie, że też bÄ™dÄ™ chorowala z UlkÄ… w przyszÅ‚oÅ›ci.  :wink:


Blue, w sklepie się nie chwalę, szkoda mi ludzi, ale co tam... U teściów można, prawda? icon_twisted.gif
blaire
CYTAT(olaart)
Pod żadnym pozorem nie drap - ja mam trzy paskudne blizny po ospie icon_sad.gif
jednÄ… przy nosie, ble.


olaart, za późno, zanim się zorientowałam rozdrapałam trzy-centralnie na nosie i jedną na czole icon_sad.gif
Jak narazie Kuba spisuje się dzielniej od mamy. Nie drapie się wcale-w przeciwieństwie do mnie icon_redface.gif
Magenta
Blaire - współczuję!!!

ja też jeszcze ospy nie miałam, a Gaba niewykluczone że przyniesie mi to świnstwo z przedszkola icon_mad.gif . Pisz jak się czujesz! I nie drap icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Magenta
Kreska
Oj biedna Blaire icon_sad.gif na same święta???
Kto to widział???
że też te choróbstka żadnego wyczucia czasu nie mają, no.... wink.gif
Trzymaj sie zdrowo i rób na drutach, zamiast się drapać. icon_twisted.gif

Uściski dla dzielnego Kubusia !!
blaire
[quote=Kreska]Oj biedna Blaire icon_sad.gif na same święta???
Kto to widział???
że też te choróbstka żadnego wyczucia czasu nie mają, no.... wink.gif
Trzymaj sie zdrowo i rób na drutach, zamiast się drapać. icon_twisted.gif

Uściski dla dzielnego Kubusia !!


Oj Kreseczko, gdybym tylko umiała... Staram się jak mogę zająć ręce czymś innym (czyt stukać w klawiaturę wink.gif ) ale niewiele to daje. Zaraz zabiorę się za bigos, może wtedy...
blaire
Czy to normalne? Myślałam, że wreszcie jesteśmy po ospie. Od ponad tygodnia nie wysypywało ani mnie ani Kubusia. Ale jak dzis rano spojrzałam w lustro, to....Poprostu załamałam się... Wyglądam jak muchomor inaczej, tzn biała w czerwone kropki...
Czy ten "drugi wysyp" to normalne zjawisko?
Beata Białystok
Blaire idź do lekarza. Z tego co słyszałam i co pamiętam z własnej ospy wysiew nowych pęcherzyków trwa do 5 dni od początku choroby.
blaire
Zarejestrowana już jestem, ale dopiero na jutro. Jak wiesz ospa jest chorobą dziecięcą i u dorosłych wyglądać może nieco inaczej...Tak mi powiedziała pielęgniarka z rejestracji...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.