To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Papcie dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Poszukuje papci dla córki, takich wyprofilowanych w środku,porządnych ale nie kosztujących 50 zł/szt.
Może mi ktoś coś polecić.
katiek
Zależy czy chcesz profilaktyczne kapcie skórzane etc, czy też wystarczą ci szmaciaki z profilowaną wkładką. Te drugie ma Zetpol i Raweks, ale nie we wszystkich modelach. Koszt od 15 zł w górę. Ewentualnie Daniel ma same wkładki skórzane profilowane . Ale tu ceny nie pamiętam.
pati.n
katiek zwyłe byle by mialy profilowaną wkładkę. Zetopla widziałam w supermarketach, ale nie profilowane - jeszcze poszukam, a te Raweks gdzie można dostać bo jeszcze się z takimi nie spotkałam.
katiek
Pati poszukaj, ja ostatnio z wkładką zetpola kupiłam w Realu. Za 16 czy 17 zł.
pati.n
Bylam w tesco, deichmanie, ccc, smyku-NIGDZIE nie ma z wyprofilowanÄ… podeszwÄ… ;(
katiek
Pati a jaki rozmiar potrzebujesz?
pati.n
24
katiek
Powiadomień znowu nie dostaję 21.gif .

Znany serwis na a posiada takowe-w wyszukiwarce dla dzieci, obuwie, domowe, rozm. 21-26, wpisałam zetpol 24

Wyszło mi np. coś takiego
https://www.allegro.pl/item854941423_przyje...27_wkladka.html
pati.n
Znzlazłam zetpola w realu brawo_bis.gif
Xenna
pati.n,napisz mi proszę,czy kupiłaś kapcie takie jak w podanym przez katiek linku?
Jesli tak to interesuje mnie to metalowe zapięcie a konkretnie czy jest ono praktyczne i czy dziecko 3-letnie nie będzie miało problemu z zapięciem takiego bucika,hm?sama się zastanawiam nad zakupem takich bucików dla Mateuszka,ale dotychczas szukałam kapci na rzepy.
pati.n
Xenna troszkę inne, ale też mają lekko wyprofilowaną wkładkę w środku. Zapinane na metalową klamrę. Moja córka 2,5 roku sama ich nie zapnie, ani nie rozepnie. Ale ja wolę takie bo na rzep mi w kółko sama ściągała.
cath
My mamy Zetpola i raczej cieżko je się zapina (choć moja Emilka do zapinania i odpinania tego typu zapięc ma jeszcze daleko icon_smile.gif )
Xenna
Dziewczyny,bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie,dla mnie to cenna informacja icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.