To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukiwane Domki nad morzem lato 2010 zachodnie wybrzeże

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

letja
Witam,

planujemy z mężem i dwójką dzieci spędzić wakacje nad polskim morzem (wybrzeże zachodnie). Interesują nas domki najlepiej drewniane. Nie jestem bardzo wymagająca, ale pragnę choć odrobinki komfortu.

Niestety mamy niemiłe doświadczenia z ubiegłych lat gdzie "komfortowe domki" okazywały się chatkami o niemiłym stęchłym aromacie, z wersalkami z PRLu, a w łazience wykąpanie dziecka graniczyło z cudem.

Może znacie coś ciekawego i sprawdzonego?

Liczę na Waszą pomoc

Mama Zuzi (19.12.2005) i Olafka (9.12.2008)
gwiazdeczka77
Hej
pracowałam w te wakacje w osrodku wczasowym Portus w Miedzywodziu. Domki są bardzo ładne, zadbane, dobrze wyposazone. Te które posiadaja łazienke sa wyposazone w prysznice nie wanny wiec nie wiem czy by Ci to odpowiadało. Wysyłam Ci link do strony osrodka, jest tam cennik i zdjecia domków na zewnatrz i w srodku. Jeśli miałabys jeszcze jakies pytania szczegolowe chetnie odpowiem. Sprzątałam te domki i kazdy jeden dokladnie pamietam. Na prawde są super warunki i moge ci poradzic ktory domek wybrac jesli bys byla zdecydowana icon_wink.gif Niektóre sie nie nadaja do mieszkania i trudno w nich utrzymac porzadek.
https://www.portus.com.pl/osrodek_portus_wc...edzywodzie.html
letja
Dzięki,

zbieram propozycje, a później może coś uda się wybrać icon_smile.gif

pozdrawiam
yennefer
Byliśmy w ośrodku Bursztyn w Sianożętach: www.bursztyn.net.pl
My mieliśmy domek Lux, na naszą czwórkę był idealny. Na plażę bliziutko, wystarczy przejść przez furtkę w ośrodku. Jesli ktoś chce to można też zamówić sobie wyżywienie, my wzięliśmy obiady, bardzo dobre były.
Doruśka
chętnie popatrzę , moze cos znajdę , chce z Kaliną na kilka dni, tak 7-9 pojechać w lecie.
sylwia65
Dziewczyny, moge sie doczepic? Tylko mnie bardziej interesuja okolice Gdanska, albo zeby dobry dojazd z Warszawy byl, nie samochodem. Bedzie nas troje, znaczy moj nie-polski maz, Karim i ja. Szukam domku, blisko morza, deczko komfortu, no i zeby ceny z kosmosu nie byly nienie.gif
Ktokolwiek cos wie..?
tissaia
Zarzucam śledzia...
Adriannna
Jesli o Pomorze zachiodnie chodzi moge polecic osrodek MAJED w Dzwirzynie. Standard domkow naprawde na wysokim poziomie. Polozone cudownie w przymorskim lasku, tuz obok plazy.
iwanka
Dziewczyny, odradzam OW Kasia w Rewalu. Domki i ich standard fatalne, łazienki zagrzybiałe. Jedyny plus, to bezpośredni dostęp do morza.
ani75
https://www.kaprys.ta.pl/
Doruśka
Ani , czy te oferty są sprawdzone przez Ciebie? czy po prostu wyszukane w necie?
ja szuka pokoju, domku dla mnei i córki ale muszę miec dostęp do kuchni, macie cos do polecenia? i w rozsądnej cenie icon_wink.gif te domki sa super, ale na dwie osoby 200zł to duzo icon_smile.gif
agabr
CYTAT(Sam @ Mon, 11 Jan 2010 - 14:23) *
A macie może jakieś namiary na Pogorzelicę? Ładnie tam, ale w internecie nie ma ofert, oprócz tych z kosmicznymi cenami.

W Pogorzelicy bylam , bardzo fajny osrodek https://www.ponik.ta.pl/ , osrodek jest wlasciwie na wydmach ,standard bardzo ok.b
ani75
W Niechorzu w Kaprysie byli znajomi ośrodek jest super łącznie z wyżywieniem,placem zabaw i odległością do morza-miejsca zajmują się tam w expresowym tempie.Pozostałe dwa mają również dobre opinie czytając w necie osobiście tam nie byłam ani nikt kogo znam bezpośrednio icon_smile.gif
Aga H
Ja szukam tak jak Doruśka - pokój dla siebie i córki, 4-latki. Z dostępem do kuchni i najlepiej osobną łazienką. I żeby ceny mnie nie zabiły, bo chcę z młodą przesiedzieć nad morzem jak najdłużej - zmiana klimatu by się przydała, wiec szukam na minimum 2 tygodnie.
oliweczkas
Zarezerwowałam właśnie domek w Rewalu w drugiej połowie lipca. Cena 200 zł/ dobę za 4 osoby. Ofertę znalazłam w necie.
Sali_M
Ja szukałam domku dość długo, no i w końcu wybraliśmy dla naszej czwórki te które jako pierwsze mi się spodobały, są w Dąbkach, przy samej plaży (80 m.) i dosyć dobrze wyposażone (Domki Letniskowe Irena w Dąbkach), wczoraj już wpłaciłam zaliczkę. Jest tam plac zabaw, w razie niepogody, niedaleko jest Park Wodny (8 km). Wybraliśmy Dąbki, bo po naszym pobycie zawozimy dzieci do Darłówka do ośrodka Jantar, gdzie będą z moimi rodzicami jeszcze tydzień.
Też fajny ośrodek, jak się komuś nie chce gotować, są śniadania i obiady w cenie, poza tym pokój też ma aneks kuchenny, żeby coś na szybko przygotować. No i codziennie animacje dla dzieci.
W niektórych bardzo fajnych ośrodkach nie było już miejsca na lipiec, chyba przez te Egipt i Tunezję, ludzie rezerwują już wczasy nad morzem.
Sali_M
....2 razy.... przepraszam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.