To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ika i Rosa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Agga
Udało mi się i jestem pierwsza 06.gif .

Z okazji urodzin najpiękniejsze i najserdecznijsze życzenia,ciepła,miłości,sprawdzonych i wytrwałych przyjaźni.
Dalekich podróży,wspaniałych przeżyć,super samochodu i pieniędzy jak lodu,co szczęścia może nie dają,ale znacznie życie ułatwiają.

Wszystkiego najlepszego !

katiek
Agga mnie ubiegła 03.gif
Ika-spokojnej, książkowej , wręcz nudnej ciąży, łatwego i szybkiego porodu, spokoju, szczęścia, zdrowia i czego sobie tylko życzysz, żeby Ci się spełniło. (PS> Kiecka ciążowa jest i czeka na odzew czy chcesz)
Rosa-szczęścia, zdrowia, spełnienia marzeń i niech Kuba i Franek zbytnio ci w kość nie dają i się świetnie razem dogadują.
użytkownik usunięty
Życzenia najlepsze i ode mnie icon_smile.gif
okko
Najlepsze zyczenia oby kazdy dzien przynosił wam wiele radości.
Ika zebys sie jak najbardziej nudziła tą ciążą zeby poród był łatwy a dziecię najcudniejsze na swiecie
Roso niech ci Franek-kuleczka dostarcza ciagle nowych wspaniałych przezyc a Kuba dorośleje
wiewiórczak
Wszystkiego dobrego, ale nie najlepszego, bo byłoby zbyt nudno icon_wink.gif
Ika, Rosa - sto lat!
m4rusia
Dziewczynki życzę Wam ... tego samego czego same sobie życzycie icon_smile.gif

Rosa niech Ci Franio duuuuży rośnie ale zawsze będzie taki milusi i fajniusi jak teraz icon_smile.gif
Ika, z kolei Ty rośnij nam wszerz. Niech dzidziol wyjdzie o czasie, duży (no nie za bardzo bo będzie boooleć icon_smile.gif ) i zdrowy

Przy okazji życzę Wam krótko- niech nadchodzący rok będzie lepszy od tego co mija
candace
Wszystkiego wymarzonego!!
cilla
Przyłączam się do życzeń, wszystkiego dobrego dla Was! icon_smile.gif
jaAga*
Spełnienia marzeń!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
myszka
Wszystkiego naj, Dziewczyny!

CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 31 Dec 2009 - 13:17) *
cytowany post usunięto


Szczerze mówiąc - nie bardzo łapię, bo w końcu życzyć, czy nie życzyć (bo skoro Los i tak wie swoje)? No ale dobra, niech stracę. Tobie Bronki i żeby było po równo - Ice Lenki.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Silije
Życzę zastępu Bronek i Lenek impreza.gif
Sto lat, sto lat, niech żyją, żyją nam!
myszka
Roso, jesteś gupia i się nie znasz, a ja w swojej kryształowej kuli, subtelnym (...? eeee... no dobra, a niech Ci tam) wewnętrznym okiem, widzę cały zastęp Bronek z mysimi warkoczykami.

Voila! O, proszę - taki potrafię mieć gest, jak ktoś ma urodziny! Ha!

PS. Ale odwdzięcz mi się w lipcu, dobra? balety.gif
Cleo
Wszystkiego najlepszego:)
Ma.
Ja rowniez dopisuje sie z zyczeniami...zdrowia, szczescia i duzo spokoju przytul.gif
Agnieszka AZJ
No to:
rollbaby.gif po pierwsze Lenki (bo szybciej)
rollbaby.gif po drugie Bronki (w stosownym momencie)
poza tym balety.gif impreza.gif wspólnej imprezy (kiedys tam )
icon20.gif i wszystkiego, o czym tam sobie jeszcze marzycie brawo_bis.gif
krolewienka
"pożyczyłam" już Wam dziewczyny na sylwestrowym, ale i tu się uśmiechnę urodzinowo icon_smile.gif szeroko, jak najszerzej 03.gif
Ika
Bardzo dziękuję, oby się spełniły wasze życzenia, oby Lenka była icon_wink.gif
Rosssso, doskonały pomysł z tą wspólną imprezą, w zasadzie nie wiem, dlaczego nigdy na to nie wpadłyśmy - musiały nam wspólny wątek założyć, żeby nas olśniło icon_wink.gif
No i - życzę Ci tej Bronki z mysimi warkoczykami icon_biggrin.gif
anetadr
W tym roku się spóźniłam z założeniem urodzinowego wątku icon_wink.gif.

Solenizantki drogie życzę Wam samych "najlepszości" icon_smile.gif.

Udanego świętowania urodzinowo-sylwestrowego.

Aneta
m4rusia
Niech Wasze Bronki i Lenki przyjdą we właściwym czasie- ot co!!
lalalala
Wszystkiego dobrego Wam obu życzę. Pogodnego macierzyństwa i jak najmniej przyziemnych trosk brawo_bis.gif przytul.gif
okko
CYTAT(M4R7U6H4% @ Thu, 31 Dec 2009 - 13:17) *
Niech Wasze Bronki i Lenki przyjdą we właściwym czasie- ot co!!



Ot co- zgadzam sie z poprzedniczką- we własciwym czasie
pcola
Sto lat w zdrowiu i spełnienia marzeń !
April.
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, realizacji planów , uśmiechu i ciepłych, dobrych ludzi wokół icon_smile.gif

A Rosie dodatkowo cudownych snów z Grzegorzem w roli głównej icon_smile.gif no i obowiązkowo Broni !
aluc
sto lat sto lat icon_smile.gif)
katiek
Rosa-życzę ci Broni, a żeby Wam się równowaga płci zrobiła w domu (nie liczę Draki icon_smile.gif ) to bliźniaczki dla Broni.
A Ice żeby Lenka była 03.gif
Adriannna
Spelnienia marzen z Lenka i Bronka na czele i szczescia, szczescia, szczescia!
Dorotka25
Wszystkiego najlepszego, spełnienia Lenkowo - Bronkowych marzeń icon_smile.gif.
agak
Wszystkiego nalepszego. Różowych sukienek i wstążek. icon_smile.gif
Agnes-3
Wszystkiego najlepszego dziewczyny:)
moko.
Wszystkiego najlepszego dziewczyny!
emce
Wszystkiego najlepszego icon_smile.gif I zebyscie miały w domu kogoś, z kim będziecie mogły poczuć wspólnoty jajników icon_smile.gif
Ciocia Magda
No to i ja dołączam do życzeń zastępów żeńskich - Bronek i Lenek, i jeszcze więcej icon_biggrin.gif

A poza tym - bo nie samymi dziećmi człowiek żyje - zdrowia i pomyślności! icon_biggrin.gif
addera
sto lat w szczęściu i miłości dla Was dziewczyny 06.gif
artemizja
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i szczęśliwego Nowego Roku!!!
tissaia
Samych pięknych chwil i szczęścia do utraty tchu Wam życzę!
monte
Przepraszam, że spóźnione, ale szczere, z głębi serca i od razu też noworoczne - niech Wam się Dziewczyny wiedzie!
Niech się marzenia spełniają, niech dzieci zdrowo rosną, niech się rodzą piękne, dorodne córki (i synowie też!) i niech upływający czas Wam służy tak, jak do tej pory!
brawo_bis.gif
gozar
Spełnienia marzeń dla Was icon_smile.gif
monia2007
Najlepsze życzenia dla Solenizantek !!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
clio
Najlepsze życzenia dziewczyny i oczywiście Bronki i Lenki icon_smile.gif
Maciejka
Ika, Rosa, ściskam Was bardzo, bardzo mocno. Już jest co prawda dzień po urodzinach, ale mam nadzieję, że moje uściski i serdeczności zostaną policzone jako lekka zaledwie obsuwa. icon_wink.gif Życzę Wam moje Drogie Kobiety Po Przejściach, aby Porty do których przybiłyście zawsze były właśnie Tymi Na Które Się Czeka Całe Życie. Niech się Wam wiedzie!!!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
Ja oprócz Bronki, której Ci życzyłam na pierwszej stronie, życzę tez, żeby Ci nadal było tak błogo - wprawdzie przegapiłam te twierdzenia Piranii, ale skoro ona tak twierdzi, to ma rację icon_biggrin.gif
niewidzialna
spełnienia marzeń i sto lat icon_wink.gif
Dirty Diana
Wszystkiego najlepszego, Iko i Roso. Miło mi, że mój synuś jest z tego samego okresu.

Roso, niech następny rok Twojego życia będzie równie piękny albo piękniejszy niż mijający. Niech Franuś rośnie zdrowo.

Iko, niech ten rok przyniesie spełnienie Twoich marzeń. Życzę, żeby ciąża i poród przebiegły tak, jak sobie wymarzyłaś.
zilka
Ika, Rosa, Rosa, Ika... 06.gif

Błogości rodzinnej, mnóstwa malych dziewczynek, te mysie warkoczyki w wydaniu Rosy to jakiś dowcip, Twoja córka z pewnością odziedziczy Twoje włosy no i tego... ogólnie sto lat bo fajne babki jesteście 06.gif

(tak, wiem, z latami robię się ckliwa czy cuś nienie.gif )
katiek
OT Kaelsa gratulacje icon_biggrin.gif Ładne i nietuzinkowe imię wybraliście synkowi icon_smile.gif
magmac
100 lat dla solenizantek icon_smile.gif
Ila
Baby obie, jeszcze raz spelnienia marzen icon_smile.gif
Usciski od nas przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.