To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Okkko - podwójną Mamą!!!! :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
aronka
Nadejszła wiekopomna chwiła! Wreszcie, upoważniona przez Główną Bohaterkę, mogę obwieścić to, co trzymałam dla siebie przez wiele miesięcy. Jestem bardzo przejęta, więc proszę wybaczyć, że może być chaotycznie. 37.gif

Wczoraj, 2 - go stycznia, o godz. 23.24 Okkko urodziła przez cc synka Wojtusia. Waży 3550, w nocy był w inkubatorze, jest jeszcze niechętny do jedzenia, bo urodził się ciut za wcześnie (38 tc), ale na pewno będzie wszystko w porządku.
Kubuś - dumny starszy brat był właściwie cały czas w szpitalu przy Mamie. icon_smile.gif

Teresko, jeszcze raz, tÄ… drogÄ… - ogromne gratulacje, dzielna kobieto!!! przytul.gif

A Okkko pewnie wszystko sama opisze ze szczegółami jak tylko dojdzie do siebie.

A dzisiaj z okazji urodzin Okkko - STO LAT!!!!! icon_biggrin.gif
eve69
No Å‚adnie icon_lol.gif

Okko, gratulacje dla calej rodziny icon20.gif
katiek
He, he, moja namiętność do ukrycia stanu odmiennego widzę że się udzieliła, choć ja się ujawniłam na sam koniec 03.gif .
Okko serdeczne gratulacje 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif .
skanna
Ekhem, że co proszę? Dzieci nie rodzą się znienacka - co to za nowa moda na maluchach icon_smile.gif

Okkko gratulacje serdeczne. A nie dało się poczekać do dzisiaj? Mielibyście razem urodziny - tak więc przy okazji wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
agabr
Okko ale fajnie , czesc Wojtek icon_wink.gif.b
Pronto
Okkko, gratulacje! icon_smile.gif
Trzeba Ci oddać, że umiesz zrobić niespodziankę. 08.gif
Tusiol
Okkko, moje wielkie gratulacje!!!

Jak Ty dałaś radę utrzymać to w tajemnicy 37.gif .
A.L.
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Ze co???

Gratulacje!!!
Cleo
AAAA!!!! o rety!
Gratulacje!
A.L.
CYTAT(skanna @ Sun, 03 Jan 2010 - 10:34) *
Ekhem, że co proszę? Dzieci nie rodzą się znienacka - co to za nowa moda na maluchach icon_smile.gif

Okkko gratulacje serdeczne. A nie dało się poczekać do dzisiaj? Mielibyście razem urodziny - tak więc przy okazji wszystkiego najlepszego icon_smile.gif


No skan widac rodza sie. Zeby czasem na Ciebie nie padlo 03.gif
skanna
Maupa icon_razz.gif. Ja dziś świętuje urodziny dziecka, mnie się żadne życzenia nie należą, a już na pewno nie takie. Będę świętować za dwa tygodnie to też proszę bez takich durnot icon_twisted.gif
agak
To się nazywa szybka ciąża. icon_wink.gif To może chociaż zdjęcie??

Gratulacje dla wszystkich. icon_biggrin.gif
e_Ena
Aronka, trzy razy Twój post czytałam z niedowierzaniem icon_eek.gif

Okkko ale niespodzianka icon_eek.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Gratulacje icon_smile.gif

I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin icon_smile.gif
kasiunia
ale numer! teresko, serdeczne gratulacje!
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
Czy dzisiaj jest 1 kwietnia...? icon_eek.gif

Nie, ja bez zdjęcia nie uwierzę! Gratulacje oczywiście, na wszelki wypadek, gdyby jednak okazało się to prawdą icon_wink.gif


P.S. Rosa, zlituj się i powiedz, że mówiąc o "wiekowych" nie masz na myśli siebie, bo jeśli tak, to ja się poczuję jak nad wiekiem trumny icon_wink.gif
moko.
Moko ma jeszcze czas icon_wink.gif

Okkko no nie wybaczę Ci tego 21.gif - taka tajemnica! tyle mi odpisujesz na temat mojej ciąży a ze swoją milczałaś !
i to tu na tym forum jak i innym - no fochh
Fochhhhhh !

zaraz napiszę do niej smsa by się upewnić ! 43.gif

Ale serdecznie gratulujÄ™ ! bardzo siÄ™ cieszÄ™ !


edit:
Chyba to PRAWDA bo Okkko w podpisie ma napisane:
Teresa mama Kubka (08.03.2002) i Wojtka (02.01.2010)
wiewiórczak
Okkko gratulacje i dobrego w życiu! Wojtusiu - witaj na świecie!
Arwena.
No Å‚adnie icon_lol.gif

Okkko serdeczne gratulacje i witaj Wojtusiu!
Ale niespodzianka icon_smile.gif
candace
a przepraszam ona w tej ciazy wirtualnie była????????????

a powaznie to wielkie gratulacje!!!!
A.L.
Skan, serdeczne zyczenia rowniez dla Mai!
joannabo
no, myślałam, że znowu ślepa byłam...
Gratulacje serdeczne!!!
Agnieszka AZJ
OOOOKK.....urczaczki icon_eek.gif nienie.gif

Gratulacje oczywiście icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Witaj Wojtusiu !!!
anetadr
Okkko, gratulacje dla całej Rodziny. I nich się młodzieniec chowa zdrowo icon_smile.gif

Aneta
szantrapa
Osz...ale cudowna niespodzianka !
Serdeczne, prosto z serca gratulacje!
monte
Okkko, ale jesteÅ›, wiesz?
Przecież skoro wczoraj rodziłaś w 38 tc, to miałyśmy prawie razem termin, nie można się było ujawnić, zgrać i jakoś choć trochę razem w tej ciąży pochodzić? nienie.gif
No słowo - przed gigantycznym fochem ratuje Cię tylko to, że dziś są Twoje urodziny!

A na serio gratuluję gorąco, gorąco, dużo zdrowia życzę Wojtusiowi i wszystkiego dobrego całej nowopowiększonej Rodzinie! icon_biggrin.gif
Uściski!!!
April.
Okko, ale niespodzianka !!

Serdeczne gratulacje dla całej Rodzinki !

i najlepsze życzenia urodzinowe !!
anax
No pięknie okko jak mogłaś nic nie wspomniec przez tyle miesięcy.

Gratulacje i duzo zdrowka dla was
Ciocia Magda
A to niespodzianka noworoczna, chyba muszę się dobrze obejrzeć, czy mi się coś nie wyhodowało 'psipadkiem' icon_wink.gif te ciąże takie krótkie ostatnimi czasy

Brawo Okkko, gratulacje i najlepsze życzenia dla Ciebie i Twoich dwóch pociech icon_biggrin.gif

mama_do_kwadratu
Witamy Wojtka icon_smile.gif
Brawo Okkko icon_smile.gif
Saskia
hehe, to się nazywa zaskoczyć forum 06.gif
gratulujÄ™ serdecznie
sdw
Okkko, Ty Zarazo Nędzna, nooooo...... Jak tak można się ukrywać paskudnie przez tyle miesięcy. A Aronka nie lepsza icon_confused.gif

Gratulacje, Zarazo icon_smile.gif Uściski dla Syna icon_smile.gif
grzałka
Gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif
To po to był ten większy metraż... icon_smile.gif
paulap
O rany!! Cóż za blyskawicza ciąża. I poród. Normalnie strach się bać icon_smile.gif Ciekawe kto jeszcze szykuje taką niespodziankę icon_wink.gif


GRATULACJE!!!! Super wiadomość icon_lol.gif
Graz
Okko, gratulacje!
I polece banałem, którym zawsze lece przy takich okazjach, bo przeciez nie mogę sobie odmówić: wszystkie Wojtki to fajne chłopaki. Mówie to ja, mama Wojtusia (m.in.)
użytkownik usunięty
Gratulacje! Ależ nowina! icon_smile.gif
Silije
Okkko gratulacje!
Czuję się nieco ogłupiona tak szybką niespodzianką.
A jeszcze wczoraj pw do mnie pisała.
aga_mama
Ale numer icon_biggrin.gif Okkko, serdeczne gratulacje!!!
Wojtusiu, witaj po tej stronie icon_biggrin.gif
Fragosia
Okko , Okko icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Ogrooomne gratulacje.
Buziaczki dla Wojtusia i pozdrowienia dla wielkiego , starszego brata Kubusia.

A ja po tytule pomyslałam że Aronka objawi nam iz Okko jest w 6-7 tygodniu ciąży a tu taka niespodzianka....


A.L.
CYTAT(paulap @ Sun, 03 Jan 2010 - 18:32) *
O rany!! Cóż za blyskawicza ciąża. I poród. Normalnie strach się bać icon_smile.gif Ciekawe kto jeszcze szykuje taką niespodziankę icon_wink.gif
GRATULACJE!!!! Super wiadomość icon_lol.gif



Blyskawiczna no nie?
Co sie czepiacie Okkko, ona dopiero co w Sylwestra zaszalala, zaraz potem urodzila, to niby kiedy miala sie pochwalic? 29.gif
golamar
Gratulacje!
Maciejka
Okkko!!!! Co za niespodzianka!!! Gratulacje!! No i imię fajne. Wojtki fajne są, Ci mówię.
monilka
Okko icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Gratuluję ekspresowej ciąży i porodu. Ogromne całusy dla Wojtusia, niech Ci się spokojnie i zdrowo chowa Okko. I oczywiście gratulacje dla starszego brata
Gonia
Ogromne gratulacje icon_smile.gif
Villi
Okko gratulacje wielkie icon_biggrin.gif
Ciąża ekspresowo-ekspresowa, niech Wojtuś zdrowo rośnie, ale może mniej ekspresowo icon_smile.gif
basiau
Okkko, zaskoczyłaś całe forum icon_lol.gif
Gratulacje serdeczne, niech się dzidiol zdrowo chowa, Ty szybko wracaj do formy i żeby Starszy Brat szybko się odnalazł w roli Starszego Brata.
Aronka, no, no, Ty to potrafisz tajemnicy dochować - i tak trzymać icon_smile.gif
Mućka
jaciekręce 10.gif
o szok...
No to Gratulacje !!
dużo zdrówka dla Maleństwa 06.gif

p.s. Zazdroszczę opanowania do perfekcji umiejętności milczenia 06.gif
anita
no pięknie icon_wink.gif

gratulujÄ™ serdecznie icon_smile.gif
clio
ale niespodzianka! icon_smile.gif
Gratulacje Okko
Agga
Ale numer 03.gif .

Okkko serdeczne gratulacje i niech się Wojtuś zdrowo chowa, a Kuba będzie najlepszym starszym bratem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.