To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lekarze ginekolodzy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiaaaaa
Do jakich lekarzy ginekologów chodzicie? Możecie kogoś polecić, odradzic? Bo zastanawiam się nad zmianą swojego dotychczasowego lekarza.
Czy któraś z Was zna dr Wojciecha Pabiana z Krakowa?
AgucioreQ
Dr Maria Szczawińska z Krakowa. Złoty człowiek, złoty lekarz icon_smile.gif
Sabinaa
Polecam dr Magdalene Trojnar-Podleśny pracuje w Ujastku i ma prywatny gabinet
malinka1978
ja na necie wyczytałam pozytywne opinie na temat Pabiana.

osobiście chodzilam do Marta Marszałek -Rajska. Szpital ujsatek obecnie(wczesniej żeromski).przyjmuje tez prywatnie na os. bohaterów wrzesnia.

Mam odczucia różne. Wizyty prywatne OK. Ale bycie przy porodzie wtedy odradzam.
OLA77
dla mnie dr Golański:)
Honey*
Juszczyk taki znany z ujastka a zadna do niego nie chodzi?
Ja w ciazy chodzilam do Bogdana czekajskiego. bardzo sobie go chwalilam. Teraz z nim pracuje i jak potrzeba to i cytologie zrobi i zbada
Agga
Dr.Jarosław Macko ze szpitala na Siemieradzkiego.Pracuje też w przychodni na Prądniku Czerwonym.
ziowik
Dr Golański icon_smile.gif

prywatnie na Czystej (ProCreativ)
plus ma jakÄ…s umowe z Ujastkiem'

sympatyczny, delikatny, rzeczowy
minus- jeśli jest sie na L4- wizyty co 2 tyg, wiec troche kasy leci...
ciao
Ja chodzilam do dr.Juszczyka,zawsze prywatnie,prowadzil moje 2 ciaze,mily,delikatny,rzeczowy,szkoda tylko ze nie jest tani.
Moje ostatnie odkrycie to dr.Kwiatkowska(Gemini na Olszanskiej),te same zalety co dr.Juszczyk ale nie ciagnieta za jezyk fajnie potrafi wytlumaczyc,doradzic.Ja chodze do niej na NFZ,jestem bardzo zadowolona.
mikolaj
U dr Juszczyka byłam tylko raz - ogólnie wizyta ok, minus - nie ma terminów i godzin wizyt czekałam się w kolejce kilka godzin:-(
Może teraz jest inaczej...
Honey*
Jak juz pisalam pracuje z Czekajskim i Juszczykiem. Do Juszczyka od ponad 2 lat sa terminy. Minusem sa dlugie oczekiwania Bo miesieczne. Ale dla "stałych" pacjetek zawsze znajde jakis wczesniejszy icon_smile.gif
OLA77
CYTAT(ziowik @ Thu, 11 Feb 2010 - 15:14) *
Dr Golański icon_smile.gif

prywatnie na Czystej (ProCreativ)
plus ma jakÄ…s umowe z Ujastkiem'

sympatyczny, delikatny, rzeczowy
minus- jeśli jest sie na L4- wizyty co 2 tyg, wiec troche kasy leci...

dodam, że jeszcze bardzo przystojny:)
oj wydałam dużżżżżżżżżżżżo kasy bo w ciąży byłam na chorobowym.
xxyy
CYTAT(AgUc!oReQ @ Tue, 05 Jan 2010 - 11:33) *
Dr Maria Szczawińska z Krakowa. Złoty człowiek, złoty lekarz icon_smile.gif


Potwierdzam. Chodzilam przez wiele lat dopoki sie nie przeprowadzilam. Rowniez mnie operowala .
Lara_Croft
a jakiś lekarz pracujący w Żeromskim?

chciałabym tam rodzić, i to przy lekarzu który prowadził ciążę, tylko że żadnego z Żeromskiego (dobrego) namierzyć nie mogę icon_sad.gif
tissaia
CYTAT(ziowik @ Thu, 11 Feb 2010 - 13:14) *
Dr Golański icon_smile.gif


Za plecami zwany DJ Bawidamek icon_wink.gif

Chodziłam do Drzewickiego, w 90% na NFZ ( przychodnia na Pachońskiego ), sporadycznie prywatnie ( Osteomed na Kazimierza Wielkiego ). Bez żadnych zastrzeżeń - naprawdę świetny lekarz traktujacy z równym zaangażowaniem pacjentki "na kasę" jak i te płacące. No i na Pachońskiego pracuje z nim pani Misia położna-skarb.
Honey*
W zeromskim pracuje dr Czekajski. DObry. Ja do niego chodzilam w ciazy. Pierwsza ciaze poronilam, on robil mi zabieg. Przy drugiej ciazy nie zastanawialam sie, odrazu poszlam do niego.
anax
znacie jakąś dobrą Panią ginekolog która przyjmuje na fundusz.Najlepiej z podgórza lub śródmieścia.
anax
CYTAT(Sam @ Sun, 20 Feb 2011 - 18:01) *
Anax, na Brożka w przychodni jest podobno świetna pani doktor, we wtorek mogę ci się dowiedzieć o jej nazwisko. Polecna przez innych lekarzy.

Ok spytaj.A gdzie tam jest przychodnia bo nie kojarzÄ™
Gosia z edziecka
To zalezy do czego ten ginekolog icon_smile.gif
Jeśli na okresowe badania (cytologia+kolposkopia), to polecam doktora Jacka Madeja: https://www.kolposkopia.com/
Co doprowadzenia ciąży czy porodu, to nie znam nikogo.
anax
CYTAT(Gośka z edziecka @ Mon, 21 Feb 2011 - 17:26) *
To zalezy do czego ten ginekolog icon_smile.gif
Jeśli na okresowe badania (cytologia+kolposkopia), to polecam doktora Jacka Madeja: https://www.kolposkopia.com/
Co doprowadzenia ciąży czy porodu, to nie znam nikogo.

Facet odpada jakoÅ› nie potrafiÄ™.
Cytologie mam zrobioną ale pewnie będę robiła jakieś badania bo chciałam założyć wkładkę.
maribela
Jadwiga Dziedzic albo jej syn Janusz Dziedzic, przyjmuje na G. Zapolskiej zaraz przy biorowcu onetu. Zanim do niej poszlam chodzilam jeszcze do 3 innych lekarzy, 2 panstwowych jeden prywatny. Pani Jadwiga jest naprawde lekarzem z powolania, kazda wizyta trwa okolo godziny, wszystko mozna zapytac, nie stara sie straszyc jak to maja w zwyczaju niektorzy lekarze! Ja chodzilam do niej w pierwszej ciazy i w drugiej jak w niej kiedys bede, to tez tam bede chodzic!
mama_misia
Jesli chodzi o mnie to ja mam swojego lekarza już od dawna dr Jerzego Jakubowicza.Teraz nawet uzyskał tytuł naukowy dr habilitowanego.Nie prowadzi ciązy,ale jesli pojawiaja sie problemy zwiazane z nadżerką,czy podejrzenie torbiela to można spokojnie się do niego zgłosic.
malinka1978
ja polecam dr andrzeja jaworowskiego z Ujastka ma tez gabinety prywatne w krakowie i Proszowicach.

Tez doktor kowalski marek z Ujastka, tylko malo dostepny ze wzgledu na duzo pacjentek
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.