To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

H2O Mop Ultra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sel
Nosze sie z zamiarem kupna mopa H20 Mop Ultra
Ma ktos takiego? Warto kupic? icon_smile.gif
Pogoda
Moja mama kupiła. Używała przez tydzień, może dwa... Teraz stoi w kącie i się kurzy...
Ma.
Pogoda, ale kurzy sie nieuzywany bo nie spelnial oczekiwan czy jak...?
Silije
My mamy od teściów i używamy cały czas. Wygodne w użyciu jest bardzo i nie zostawia smug, ale ja niezbyt dobrze wypowiadam się w temacie artykułów gospodarstwa domowego, więc trudno mi napisać szerzej.
Ulinka
Ja mam. Dostałam w spadku.
Naczytałam się, że nie można tym paneli traktować zwłaszcza jeśli są frezowane i tego nie robię. Gres myje, ale czy jest taki rewelacyjny to trudno mi stwierdzić 48.gif Używałam dopiero dwa razy i w zachwyt mnie jakoś nie wprawił 21.gif Troszkę kłopotliwe jest nosić za sobą kabel po całym mieszkaniu no i wkładkę trzeba zmienić po jakimś czasie. bo inaczej na większej powierzchni pod koniec mycia zostawia już smugi
Ika
Ja mam zwykły H2O Mop, nie Ultra. Spoko jest. Ultra ma więcej możliwości.
Silije
Nie wiem co to są panele frezowane, ale na naszych normalnych panelach spisuje się dobrze. Kabel jest faktycznie krótki ale można chyba mieć przedłużacz?
olakinga
mam i jestem zadowolona - myję tylko kafle w przedpokojach... na panelach jakoś mi nie bardzo chce się sprawdzać ... co jak co ale to drewno przynajmniej u mnie... przy raczkującym maluchu, biorącym wszystko do buźki fajna rzecz icon_smile.gif
agnese
a da sie nim myć chropowate kafelki?
Sel
CYTAT(agnese @ Wed, 06 Jan 2010 - 23:29) *
a da sie nim myć chropowate kafelki?

Mysle, ze da sie. Tam jest tez dodatkowo nakladka, ktora umozliwia 'pranie dywanu' czyli czyszczenie go para.

Dzieki dziewczyny za odzew. icon_smile.gif

Jesli chodzi o drewniane podlogi to wedle reklamy mozna smialo je czyscic tym mopem.
Myssia
Mam coś w tym stylu, ogólnie, baaaardzo go lubię, ale z lenistwa nie używam ( i z braku czasu), ale że nasze "gołe leony" zapuszczone icon_redface.gif , to niestety nie da rady nim doczyścić icon_redface.gif Ale taki zwykły brud myje bardzo dobrze.
ech, może się ruszę i pomyję trochę przy okazji wątku icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.