To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rossman

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Bardzo lubie kupować w tym sklepie.mają fajne promocje.Dlatego pomyślałam że może będziemy się wymieniać informacjami jak coś będzie w promocjii lub co lubicie tam kupować.
Nie mam gazetki ale wiem że od poniedziałku 11,01, 2010 są mega promocje do 40%
między innymi.

schauma balsam do włosów 4,19
palmolive szampon 400ml 4,59
ziaja figowy krem odżywczy 100ml. 3,89
loreal dermo expert happy krem 12,89
pasta do zębów bobini 2,69
chusteczki pampers 63szt 4,99 lub podwójna paczka 9,99
patyczki dzidziuÅ› 1,69
bobofrut may 1,39
zestaw do sprzÄ…tania 15,99 (domestos,cif ) 4szt
poza tym dużo perfum
ATTA
Na ich stronie sÄ… gazetki z promocjami https://www.rossnet.pl/promocje/
pesciorka
od dziś do 28.11 promocja w Rossmann. cała kolorówka 40% taniej. rabat naliczany przy kasie. icon_smile.gif
annad
Ja w R lubie kupowac pieluszki do pływania...szkoda, że nie ma ich w promocji bo własnie nam sie skończyły a jutro w planach basen icon_smile.gif
Tusia8
annad-jeśli często chodzicie na basen, to polecam pieluszki na basen wielorazowe-wydatek jeden raz i spokój icon_smile.gif
Wpisz sobie w google :"pieluszki do pływania wielorazowe" My mamy taką pieluszkę i polecam, po basenie tylko przepłukuję i już.
cath
Tez lubiÄ™ rossmanna. Generalnie czajÄ™ siÄ™ na promocje i wtedy kupujÄ™.
Zaopatruję się też tam w mleko Bebiko, bo z kartą rossnę mam dużo taniej (aktualnie mam 7% zniżki). Obecnie Bebiko 600g (po 6 m-cu) jest w promocji po 19,99zł i do tego dochodzi mi jeszcze rabat 7% icon_smile.gif
okko
CYTAT(annad @ Fri, 22 Nov 2013 - 10:13) *
Ja w R lubie kupowac pieluszki do pływania...szkoda, że nie ma ich w promocji bo własnie nam sie skończyły a jutro w planach basen icon_smile.gif


Tak OTmam jedna cala paczke do plywania z Ross i jedna niepelna i szukam chetnego kto by wzial za koszt przesylki bo szkoda wyrzucic chesz annad? My juz od dawna bezpielychowi w basenie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.