To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pogotowie stomatologiczne.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m.a.
Jak do tej pory temat ten był mi całkowicie obojętny. Aż do nocy z 23 na 24 grudnia. Z bólu chodziłam po ścianach, nie mogłam zasnąć i dopiero otumaniona siódmą (słownie: siódmą) tabletką Poltramu wyciszyłam się na tyle, że jakoś dotrwałam do rana i już o 8 byłam na izbie przyjęć w poradni stomatologicznej. Dalszego przebiegu wydarzeń nie będę opisywać. No może króciutko - w tym roku Wigilię miałam do d....
A zatem, czy pogotowie stomatologiczne jeszcze gdziekolwiek funkcjonuje? Co robić w nocy, gdy dopada nas ból nie do wytrzymania?
Bo chyba domowe sposoby w tym wypadku zawodzÄ…, skoro farmakologia kuleje?
kama_
asiu,współczuje z całego serca icon_cry.gif A co do pogotowia stomatologicznego, to ogłaszaja sie prywatnie w expresie łódzkim-niektóre całodobowe.
Pozdrówka
m.a.
A widzisz kama. A ja w przypływie desperacji szukałam w książce telefonicznej i nic mi nie wpadło w oko. Gazety trza czytać icon_lol.gif
kama_
Mądry Pola po szkodzie icon_confused.gif A ja sobie jakiś czas temu spisałam kilka numerów tel., tak na wszelki wypadek i mam.Na szczęscie jeszcze nie musiałam z ich usług korzystać icon_smile.gif
Pozdrówka dla ząbków icon_wink.gif
Małgoś.dz
Ależ są, są... Zwykle są to prywatne pogotowia i mają się bardzo dobrze. icon_evil.gif
Nie będę się powtarzać, bo niedawno opowiadałam Ili swoją historię jak to w środku nocy zadzwoniłam na takie pogotowie i zaraz po tym jak usłyszałam ile taka wizyta będzie mnie kosztowała icon_twisted.gif - ząb momentalnie przestał mnie boleć. wink.gif
m.a.
Małgosiu, no to zdradź ile życzą sobie dyżurujący fachowcy. Może faktycznie lepiej, że jakoś dotrwałam do rana...
A z ząbkami już wszystko w porządeczku. Do następnego razu hi hi icon_wink.gif
Małgoś.dz
Asiu, dzwoniąc na pogotowie - zaznaczyłam, że chodzi mi tylko o rozwiercenie zęba (jak wiadomo, to zwykle przynosi ulgę w bólu) i ewentualnie jeśli to możliwe zaaplikowanie mi jakiegoś środka przeciwbólowego, żebym wytrzymała kilka godzin do umówionej już wizyty u swojego stomatologa. Usłyszałam kwotę, która powaliła mnie z nóg - ok. 200zł. icon_evil.gif
Tyle (a nawet trochę mniej )kosztowało mnie całkowite leczenie tego zęba u mojego lekarza.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.