To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usg jamy brzusznej-dobre

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Kindze wyszły nieciekawe wyniki-podwyższona bilirubina i ASPAT i kosmiczna wartość żelaza. Wyniki oczywiście powtórzymy, ale dostała skierowanie na usg, a zapisy (!) nie wiadomo kiedy będą 21.gif . Polećcie coś,m pliss, najchętniej z opcją sobotnią, bo ona musi być na czczo, a noszenie jej jeśli mi zemdleje przekracza moje możliwości.
syl123
Ja robiłam prywatnie USG jamy brzusznej mojemu synkowi w Otwocku.
Poniżej przesyłam link do Centrum Diagnostyki Medycznej
https://www.usg4d.info.pl/
Pani Doktor, która robiła mu to USG jest z Centrum Zdrowia Dziecka, bardzo dobra i polecana przez innych.
Koszt takiego badania od 90 zł - 140 zł. Ja akurat zapłaciłam 100 zł.
katiek
Syl123, dzięki. To kawałek drogi szczególnie w tą pogodę, ale zadzwonię do nich czy w soboty robią.
kalarepa78
Nie wiem, w jakiej części Warszawy mieszkacie, ale nas zawsze w sytuacjach awaryjnych (no, na razie tylko dwukrotnie) ratują oni: https://www.medycyna-dziecieca.pl/content/view/54/53/ Czy to jest jakies specjalne usg, ze musi być na czczo? Ostatnio tamże robilismy Krzysiowi i nie było takiego wymogu.
katkasia
Na pewno w www.enel.pl
Mika
Elwertowski na Emilii Plater 47 koło Emilki)
przyjmuje jeszcze gdzieÅ› (na Wolskiej?)
tylko do niego chodzÄ™
620-64-02
ostatnio mówił,że pod tym drugm adresem jest mniejsze zawalenie pacjentami

nie dalej jak miesiąc temu robił USG mojej Przyjaciółce -też w kierunku kosmicznych wartości żelaza
gilly
podbijam gdzie mozna się zapisać?
Pollaco
Ja chciałam się na fundusz zapisać, to miałam 5 miesięcy czekać... a to jeszcze było przed strajkiem lekarzy, teraz to może i rok sobie będą kazać czekać? Nie mam pojęcia... ja w każdym razie byłam zrobić USG jamy brzusznej w szpitalu św. Elżbiety, praktycznie od razu mnie przyjęli bez czekania, wyniki miałam zaraz dostępne. Naprawdę super sprawa, tak powinno być w całej służbie zdrowia
Agitka
Spróbujcie w Poradni Karney na Żoliborzu, tam mają dobre Usg i nie trzeba jakoś specjalnie długo czekać. Jak też mieszkacie w Warszawie to sugeruję odpuścić sobie marzenia o nfz, mi zaproponowali termin Usg za 1,5 miesiąca... co nie rozwiązywało moich problemów, bo potrzebowałam na już wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.