To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

syfon do śmietany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kociek
Macie/uzywacie czegos takiego jak syfon do smietany?? O takim wynalazku dowiedzialam sie dzisaj i szczerze powiem ze bardzo mnie zaiteresowal. Podobno wlewa sie 0,5 l smietany 30% czary mary i juz mamy 1,5 l smietany ubitej.

rzeczywiscie tak jest, warte to cudo kupienia??
Pogoda
Mam taki:

Syfon do bitej śmietany - Mosa

i używam regularnie. Śmietana z syfonu to smak mojego dzieciństwa, nie do porównania z jakąkolwiek inną śmietaną. "Od zawsze" marzyłam o czymś takim i kiedy tylko się pokazały znowu w Polsce i wreszcie było mnie na niego stać - kupiłam bez zastanowienia. icon_cool.gif
kociek
Pogoda jeszcze bardziej sie na niego "napalilam"

A czy taka smietana sie trzyma, postoi dzien lub dwa w lodowce na torcie?? Ja jestem antytalent jesli chodzi o ubijanie smietany w tradycyjny sposob. Zawsze wychodzi mi za luzna.
Mafia
Kupiłam polecany przez Pogodę i uważam, że jest to po prostu świetne urządzenie.
Do śmietany na tort można dodać np. śmietan-fixu i wtedy trzyma się na 100%, bez nigdy nie testowałam, więc trudno mi się odnieść.
kociek
a ten smietan fix czy cukier to kiedy dodaje sie do tej smietany?? Przed wlozeniem smietany do syfonu??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.