To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Na łyżwy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ila
Kamilek ma prawie 4 latka i zastanawiam sie, czy to juz czas ruszyc na lyzwy... Co o tym myslicie??
Kiedy Wasze pociechy zaczely stawiac pierwsze "kroki" na lyzwach??

Pozdrawiam
skanna
Też się nad tym zastanawiam. Moja córa ma 4,5 i koniecznie chce na łyżwy. W tej chwili z powodów obiektywnych to odpada (ja w 9 m-cu ciąży, a mąż nie umie jeździć na łyżwach), ale już ma obiecane łyżwy od Mikołaja w przyszłym roku i myślę, że to wcale nie będzie za wcześnie.
A ostatnio koleżanka mi mówiła, że była na Wejherowskiej ze swoim synkiem (dokładnie w wieku Twojego Kamilka) i to był strzał w 10.
Myślę, że spróbować zawsze można.
Ja sama zaczęłam chyba w wieku 5 czy 6 lat.

pozdrawiam,
skanna
Ila
Tylko problem mam z samymi lyzwami, kupowac na pare razy to troszke za drogo... a wypozyczyc??
Na Spiskiej dowiadywalam sie i maja najmniejszy rozmiar 29, na Wejherowskiej ponoc tez. Kamiś nosi rozmiar 26.
Musze jeszcze popytac...
Kiedys dla maluchow byly takie lyzwy "saneczkowe" przypinane paseczkami do butow icon_biggrin.gif
Sama na takich jezdzilam, oczywiscie jak bylam mala icon_lol.gif

A moze umowimy sie w wiekszym gonie na lyzwy icon_question.gif icon_biggrin.gif

Co Wy na to icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Buziaki
skanna
Ila, wiem, że dla starszych dzieci to są teraz takie zmyślne łyżwy, z rozsuwanym butem, może dla maluchów też są?? Pewnie toto droższe, ale w sumie, biorąc pod uwagę, że w takiej sytuacji parę lat posłużą to może warto zainwestować? Ja właśnie o czymś takim myślę, ale jeszcze nie sprawdzałam, czy w potrzebnym mi rozmiarze są dostępne.

pozdrawiam,
skanna
Ila
Skanna o takich tez slyszalam. To rzeczywiscie jest wyjscie icon_biggrin.gif
Musze poszukac. Dzieki icon_biggrin.gif

Buziaki
Monika ww
Właśnie dzisiaj byliśmy na łyżwach, tzn ja i Alek i było super!!! Alek nie może doczekać się już następnego razu, co prawda jeździ już na rolkach od dłuższego czasu, ale na łyżwach był pierwszy raz i świetnie dawał sobie radę, mimo brzudkiej pogody ubaw mieliśmy wielki. Łyżwy dla Alka dzisiaj wypożyczyliśmy, ale zamierzam mu kupić, te regulowane to świetne rozwiązanie, moja bratanica ma takie. Ale i tak najmniejszy rozmiar to chyba 28 lub 29, ale myślę że to nie problem, bo but jest mocno usztywniony i utrzyma nóżkę.
Jak kupowaliśmy Alkowi rolki to nosił wtedy rozm.28, a najmniejsze rolki jakie znaleźliśmy to było 33, ale są zapinane na 3 klamry i dobrze trzymają nogę, więc nie ma problemu, a przynajmniej na dużej wystarczą, tym bardziej że rolki to większy wydatek niż łyżwy.
Takie regulowane łyżwy kosztują około 80-90zł

Myślę, że pomysł umówienia się na łyżwy w większym gronie to świetny pomysł, my się piszemy na to.
Polecam lodowisko w rynku, jest tanio i bardzo fajnie.

Pozdrawiam!
cola
Cześć! Ja też wypróbowałam lodowisko na Rynku. Oboje z Markiem jeździliśmy pierwszy raz na łyżwach, ale dawaliśmy sobie radę. Trochę uciążliwa jest kolejka do wypożyczalni łyżew, ale może to tylko w weekendy po południu przy ładnej pogodzie.

Pozdrawiam i polecam jazdę na łyżwach.
moonk *
wiecie mi w tamtym roku fajnie jeździło się na Pergoli icon_wink.gif w tym roku ze względu na stan nie mogę na łyżwach.... icon_wink.gif
2 szkraby
Ja któregoś wieczoru wyszłam z mężem do knajpy, trochę sobie posiedzieć i pobyć razem bez naszego kochanego szkraba.
No i oczywiście, że była to sobota wszystko było pozajmowane icon_sad.gif , więć wylądowaliśmy na lodowisku icon_surprised.gif : icon_exclaim.gif .
Bawiliśmy się jak małe dzieci, i po zabawie stwierdziliśy, że znowu musimy to powtórzyć. icon_razz.gif
Wróciliśy do domu tak uchachani, że moi rodzice zapytali się ile wypiliśy. icon_razz.gif icon_razz.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif




Pozdrawiam
Ewcia!
Kochane !
a gdzie kupuje sie łyżwy??
Moj syneczek (rozmier 37) poprosił na urodziny (wczoraj byly), szukamy od paru dni, ale tylko nędzne resztki i zadnego wyboru. Rozsuwanych ani sladu icon_sad.gif .
Pomożecie?
Monika ww
hej Ewa

Wszystkiego najlepszego dla Twojego syna z okazji urodzin icon_biggrin.gif , jak wiesz mój Alek też miał wczoraj urodzinki icon_smile.gif

Ja kupiłam Alkowi na allegro łyżwy, w rewelacyjnym stanie, firmowe , z plastikowym butem, zapinane na klamry, zapłaciłam 60zł razem z przesyłką.

Pozdrawiam, Monika
Ewcia!
Monika - dziękujemy za zyczenia, ( i vice versa icon_wink.gif )
spróbuje z Allegro
juz troche patrzylam, obawiam sie, jak w ten sposob kupione sprawdzic czy bedą wygodne icon_confused.gif
pojde jeszcze na gielde
no i w ogole uzywane buty ? mam opory, czy to zdrowe? jak zdezynfekowac?

dzieki
Dorka
Wczoraj w Lidlu na Braniborskiej widziałam łyżwy dla dzieci, takie rozsuwane, "rosną z nogą dziecka", ale wyglądały całkiem fajnie, cena 99zł, zostały tylko numery 28-30 i 31-33, ale może w innych Lidlach jest inny wybór. Lodowiska są czynne może komuś się przyda taka informacja.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.