To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zestaw Pet shop

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ketmia
Ja już nawet się nie pytam, czy warto kupować takie zwierzaczki, bo mi dziecko szybko dorosło do zachcianek i CHCE icon_wink.gif. Swoją drogą uważam, że sporo sobie liczą za małą paczuszkę z np. kilkucentymetrowym buldożkiem i... jego kupką 37.gif. Z uwagi na to, że Młoda za jakiś czas będzie miała urodziny, nadarza się okazja żeby się szarpnąć trochę bardziej i kupić zestaw. Chcę więc sprezentować coś, co nie jest miniaturową paczuszką i co za chwilę utonie w plastikowym pudle wśród reszty zabawek. Pozostaje więc ZESTAW. Są domki (mieszkalne, chyba), centra adopcyjne, fitness, domy opieki oraz salony piękności 03.gif . Co z tego jest u Was na topie? Mam nadzieję, że na jednym zestawie się skończy, a potem najwyżej będziemy co jakiś czas kupować pojedyncze stworki-potworki licząc, że z tego wyrośnie.
użytkownik usunięty
CYTAT(Ketmia @ Mon, 25 Jan 2010 - 22:26) *
Mam nadzieję, że na jednym zestawie się skończy, a potem najwyżej będziemy co jakiś czas kupować pojedyncze stworki-potworki licząc, że z tego wyrośnie.

He, he... Pomarzyć można icon_smile.gif
Ja nie kupuję zestawów, dziewczynki mają trochę pojedynczych zwierzaków, część udało mi się odkupić od jednej miłej Forumowiczki icon_smile.gif Generalnie lubią jak jest zwierzak i jakiś drobiazg do niego, typu kość dla pieska, rybka na misce dla kotka, itp. Nawet Bogunia (2,5 roku) chętnie się bawi tymi drobiazgami.
grzałka
u nas pet shopy były na topie do momentu zakupienia do nich domku (tego największego)- odkąd dostały lokum Ania je tam rozmieściła i straciła wszelkie zainteresowanie icon_rolleyes.gif

więc ja bym polecała pojedyncze
Ketmia
CYTAT(grzałka @ Tue, 26 Jan 2010 - 11:17) *
u nas pet shopy były na topie do momentu zakupienia do nich domku (tego największego)


Ha, ha! dobre! 04.gif A ja przyznam, że planowałam właśnie taki domek...
alatanta
...
mamami
majka tez sie w ogóle nie bawi domkiem. Jeśli już zainteresują ją jej zwierzaki to bawi sie nimi bez domku.
e_Ena
Dominika wyprosiła na urodziny domek, bawiła się całe dwa dni icon_wink.gif. Mi za to szczena opadła jak go w domu po rozpakowaniu bliżej obejrzałam, myślałam że za taką cenę to w środku domku jakieś jeszcze bajery są (no była, mała huśtawka dla kotka icon_wink.gif).
skanna
I ja przychylam się do opinii, że duże domki nie są konieczne. Mamy tego trochę, bo teściowa przywiozła ze Stanów za mniej niż pół ceny, ale i tak w ruchu są przede wszystkim zwierzaczki i małe domki.
Ketmia
Bardzo Wam dziękuję, to przesądza sprawę icon_smile.gif

edit:
Kupiłam 2 na próbę, bo Zuza chora i chciałam sprawić jej radość. Śpi z nimi, bawi się na okrągło, mnie wciąga do zabawy i nawet jeszcze nie zgubiła ani jednego gadźetu. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.