To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

alergolog w Szczecinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
przepraszam za dublowanie watku, ale może tu mam większe szanse. będe wdzięczna za namiary dobrego alergologa w Szcecinie.
patka1983
Witam!!

Sama szukalam ostatnio dobrego alergologa. Dostalam namiary, zapisalam sie na wizyte. Zobaczymy czy sie okaże dobry.
A jest to pani dr Jastrzębska, przyjmuje na Jagiellońskiej. Wizyta 80zł.

pozdrawiam
*eFcIa*
Emi, napisz PW do #Margoli jej córeczka jest alergiczką i ma świetnego alergologa, bardzo go chwaliła, ale nie pamiętam nazwiska icon_smile.gif
semi
dzięki wielkie dziewczyny:)
ivy
polecam doktora sieczke, alergologa- laryngologa. przyjmuje na Boya-Żeleńskiego 8
tel ma z netu, nie wiem czy aktualny :0601942825
mamaNikosia
Witam!! Wiem ze to jest strona o arelgologach ale ja potrzebuje jakiegos dobrego ortopedy. Niestety jestem z Miedzyzdrojow a tu nie ma nikogo takiego. Moze ktoras z was ma namiary na dobrego moze byc prywatnie:)
semi
hm... a to ma być ortopeda dla dorosłego czy dziecka?Mój mąz jeździł do dobrego ortopedy do Stargardu szczecińskiego. z dziećmi jeździmy na NFZ do poradni oropedycznej do Gryfic, tylko skierowanie trezba mieć. Odradzam Kamień icon_wink.gif
mamaNikosia
To ma byc ortopeda dla dziecka. Synek ma wade stop! O Kamieniu to wiem bo sama z synkiem tam jezdze i wlasnie nie jestem zadowolona:/ Dzieki za odp Pozdrowienia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.