To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Już nie wiem co mam robić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Arra
Witam!!!
Byłam u gin 19 grudnia i okazało się że mam słabe wyniki krwi tzn. niska hemoglobinę itp. Gin przepisała mi żelazo. Od tego czasu zaczęły się moje sensację (kapnęłam się ze to od tego dopiero wczoraj).
Najpierw miałam hmmm....rozwolnienie icon_redface.gif(swoją droga to śmieszne bo byliśmy na spacerze w lesie a tu nagle takie ciśnienie.... 1,5 km leciałam prawie biegiem do domu icon_eek.gif ) Teraz mam znowu zatwardzenie. Brzuch mam napięty i coś mi tam sie cały czas przemieszcza i uciska a nawet boli icon_sad.gif Poza tym czuję jakbym nosiła kamień w dole brzucha.... icon_sad.gif
Już nie wiem sama co mam robić. Odstawiłam wczoraj to żelazo choć wiem że powinnam brać icon_sad.gif
Jest mi strasznie źle, bo tak do końca nie wiem czy to są problemy gastryczne czy coś jest nie tak z dzidzią icon_sad.gif
Na USG ide 9 stycznia i juz nie mogę się doczekać. Strasznie się denerwuję.
Chciałabym wypatrywać już ruchów dziecka a tu tylko te gazy icon_evil.gif

Pomóżcie, wesprzyjcie bo już sama nie wiem.
Agniecha-Mama Szkrabucha
Ja mialam dokladnie tek samo, ginek powiedzuial mi zebym lykala zelazo co 2 dni, tez nie pomoglo, lyklalam raz w tygodniu i wyniki mi sie unormowaly,a problemy zoladkowe, no coz przez pol ciazy bralam leki przeczyszczajace zeby mnie ruzylo, jadlam suszone owoce, pilam rumianek i tak przetrwalam. Pozdrawiam i zycze powodzonka
dumiczowa
moze spróbuj brac "inne" icon_wink.gif żelazo, ja miałam podobnie po żelazie o wdziecznej nazwie Hemofer. Natomiast w tej ciązy biorę żelazo firmy Ferrum lek i nie dość ze się lepiej czuję to podobno jest ono najlepiej przyswajalnym żelazem.
AgnieszkaZ
Arra , jedz to zelazo, twoja dzidzia potrzebuje tlenu, a na zatwardzenia najlepsze sa suszone sliwki kalifornijskie(takie zwykle niewedzone), do kazdej tabletki zelaza zjadaj ze trzy sliwki i bedzie lepiej. ja tez tak robilam, bralam zelazo a do tego sliwki. a i tak moje lozysko nie wygladalo najlepiej, po porodzie polozna spytala mi sie czy duzo palilam!!!!! a ja w zyciu papierosa nie zapalilam.
bedzie dobrze, zobaczysz, tylko lacz zelazo z blonnikiem.

Agnieszka mama Sebastianka ur. 30.05.2002
Gosia z edziecka
Mnie lekarz pytał, czy dobrze toleruję żelazo, bo jeśli nie to da mi "inne". W drugiej ciąży miałam żelazo w zastrzykach.
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
kasiarybka
Arra.
NUTRILITE żelazo dla kobiet w ciąży o smaku malinowym.
Rewelacyjne.
100-u %-owo naturalne, bezpieczne i dla Ciebie i dla dzidziaka.
Przyswaja siÄ™ w 100-u procentach.
Nie ma nim żadnych komedii.
ania175
Popieram, NUTRILITE jest super, wchłania się ponoć już z przełyku.
Pozdrawiam
maja03
Ja mam równiez potworny niedobór żelaza i jednocześnie problem z zatwardzeniem icon_cry.gif .
Lekarz przepisał mi żelazo i powiedział, że niektóre kobiety po przyjęciu określonej dawki mogą mieć rozwolnienie. U mnie niestety podobnie jak u Arry - tylko zatwardzenie.
Lekarz zalecił mi oczywiście oprócz śliwek jeść namiętnie winogron - KONIECZNIE RAZEM Z PESTKAMI I SKÓRKĄ i przyznaję - pomogło wink.gif
piola jako gość
Arra, ja miałam podobnie. Tzn. najpierw brałam żelazo pod nazwą Sorbifer, a potem lekarka zmieniła mi na Hemofer i po tym czułam się okropnie (rozwolnienie, temperatura i dreszcze) no i wróciłam do Sorbiferu. Może u Ciebie zmiana leku też pomoże. Jeśli masz taką możliwość to zadzwoń do lekarki i powiedz jej o dolegliwościach, a jeśli nie to ja na Twoim miejsu bym odstawiła je i zaczekała do tego 9 stycznia, w zamian za to jedz dużo kiwi, bo ono też zawiera dużo żelaza.
Pozdrawiam
Piola
midia
CYTAT(Arra)
 Poza tym czujÄ™ jakbym nosiÅ‚a kamieÅ„ w dole brzucha.... icon_sad.gif  


Arra ja napiszę o tym kamieniu bo od dwóch miesięcy czują właśnie taki ucisk na brzuch. Lekarz powiedział, że to normalne bo tak usadowiona jest ciąża. Więc się tym nie martw! Powodzenia!

/decy z terminem 14 marzec 2004
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.