To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Trójmiasto w wakacje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mag29
Dziewczyny,
marzy mi się część urlopu w Trójmieście z naciskiem na Gdańsk icon_wink.gif
I ta część nie ma być leżąco- kąpiąca- no może troszkę, ale bardziej w celu poznania miast- ich najpiękniejszych miejsc, ciekawostek.
Polecicie coÅ›?
Tylko z uwzględnieniem, że byłabym z 5 latką i 1,5 roczną. Tzn starsza ogląda i zwiedza, ale muszę mieć dostęp i z wózkiem.
Przy okazji jeśli któraś z Was ma namiar na fajne miejsce na noclegi, raczej nie w centrum, tylko bliżej morza, to też poproszę.
Tylko z uwzględnieniem, że byłabym z 5 latką i 1,5 roczną.
Na razie prócz Starówki w Gdańsku, myślę o oceanarium w Gdyni.
JakieÅ› aquaparki? ZOO?
Piszcie proszÄ™ icon_smile.gif
Dor
Pewnie, że ZOO
i jeszcze Hewelianum https://www.grodzisko.pl tylko tam trzeba się wdrapać z wózkiem
park w Oliwie i Katedra
w Sopocie jest też Aquapark i cały Sopot Monciak i Molo
gosiata1
Myślę,że jeszcze na Westerplatte warto się kopsnąć,Sopot molo,Fajny widok jest z kościoła Mariackiego w Gdańsku-wstęp zaledwie kilka złotych,można jeszcze zahaczyć o pachołka (wieża widokowa)po drodze do Zoo,widok również piękny.Jeśli urlop byłby na przełomie Lipca i Sierpnia to jeszcze Jarmark Dominikański można by obskoczyć 06.gif Jeśli chodzi o wejście na wieżę Mariacką to można zostawić wózek u pana,który sprzedaje bilety na dole i na Pachołka również zostawić na dole i malucha na ręce.
Jesli chodzi o oceanarium to wózek tez trzeba by po schodach taszczyć.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.