To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kawiarnia w Muzeum Zabawek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
wiesiołek
W ramach feryjnych atrakcji wybraliśmy sie z dzieciakami na turniej gier planszowych w Muzeum Zabawek. Przy okazji odkryłam działającą tam od grudnia kawiarnię familijną.
Jest super pomyślana i super zrealizowana- miejsce dla wszystkich pokoleń i przyjazne finansowo wielodzietnym- kawiarnia z salą zabaw, wstęp dla jednego dziecka 3 zł na cały dzień , dla rodzeństwa- ile by go nie było łącznie 5 zł za cały dzień. W sali kawiarenki gry planszowe, łamigłówki, puzle porozkładane na stolikach, kanapach, pyszna kawa i takiż sernik, super milkshaki dla dzieci. Atmosfera niepowtarzlana, przy stolikach siedzą zarówno przeszkolaki grające w proste planszówki, nastolatki i studenci grajacy w ambitniejsze gry strategiczne, dziadek z wnuczkiem i kawką nad partią szachów, młode małzeństwo z dzieciakami- wszyscy grajacy razem , jakis student czytajacy gazetkę, kto chce na bosaka albo w kapciach- w sali zabaw dzieciaki turlaja sie po podłodze. Wszyscy bawia sie ze wszystkimi, ja dzis grałam w "robale" z jakimś przypadkowo poznanym małżeństwem ,ich i moim dzieckiem oraz jego ojcem icon_wink.gif, a potem z moim synem i jakimiś dwoma licealistami.

Słowem: miejsce, w którym nawet ja mogłabym się umówic na spotkanie kieleckich mam bez obawy ,że albo nie będzie co z dzieci zrobic albo że kasy braknie.

Co wy nato?
Inanna
CYTAT(wiesiołek @ Sat, 30 Jan 2010 - 20:55) *
Co wy nato?


Poniedziałek? O której? Po południu ma być? Ja jestem dyspozycyjna. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
wiesiołek
CYTAT(Inanna @ Sat, 30 Jan 2010 - 21:08) *
Poniedziałek? O której? Po południu ma być? Ja jestem dyspozycyjna. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



NO tak... w nadchodzącym tygodniu wolne to bedę miec najwyżej w weekend. Ferie się skończyły i popołudnia zajęte albo lekcjami albo zajęciami pozaszkolnymi...
Chodziaż.. właściwie poniedziałek między 17.00 a 19.30 mógłby wypalic...
Inanna
Dobra. Kto jeszcze chętny? Poniedziałek ok. 17-ej?
fifafo
zdecydowanie po wtorku jestem za!
we wtorek chyba ze sie niebo zawali mam plany bardzo powazne i musze sie do nich przygotować
a opis taki zachęcający ze sernika zapragnełam natychmiast icon_smile.gif
fifafo
wiola widze CiÄ™ !a ku ku
sdw
Nie wiem, o której skończę zajęcia. W razie czego, odezwę się do Ciebie, Wiesiu, via tel. Ok?
Inanna
To może środa? Żeby zuzulce też pasowało?
sdw
We środę za nic nie dam rady. Właściwie w moi przypadku, to albo poniedziałek, albo likend, chyba, ze sie Ziemia zatrzyma icon_wink.gif
Inanna
Czyli poniedziałek? Zuzulka, ja się mogę z Tobą spotkać i w środę.
wiesiołek
Dziewczyny, ze mnatylko poniedziałek po 17 prrzed 19.30 lub weekend. Dajcie znac jakkolwiek czy mam po co jutro tam jechac, bo tym razem byłabym sama, a te godziny to przerwa między poczatkiem a końcem zajęc mojego pieroworodnego- młodsze zostaną w domu z tatą.

Wiola, może ci podrzucę te nieszczęsne worki z ubraniami.
Inanna
No, to jak?
Inanna
Dziewczyny, ale muzeum zabawek w poniedziałki jest nieczynne, czy mimo to ta kawiarnia jest otwarta?
fifafo
z wielka chęcią w srode tylko czy nie bedzie tych zamieci snieznych bo ja napierw musze do biblioteki ( na Ściegiennego)a dopiero potem bym do kawiarni z młodszym sie zbrała icon_smile.gif
Inanna
CYTAT(zuzulka @ Mon, 01 Feb 2010 - 09:52) *
z wielka chęcią w srode tylko czy nie bedzie tych zamieci snieznych bo ja napierw musze do biblioteki ( na Ściegiennego)a dopiero potem bym do kawiarni z młodszym sie zbrała icon_smile.gif


Super! To jesteśmy umówione - godzinę wskaż jeszcze. Wysyłam ci na priv mój numer tel. jakby się coś zmieniło, to dzwoń lub smsuj.
sdw
Dzisiaj nieczynne. Kawiarnia jest otwarta tak, jak muzeum, codziennie poza poniedziałkami od 10.00 do 18.00.
Inanna
Czyli z WiolÄ… i WiesiÄ… widzimy siÄ™ w wykend...
wiesiołek
Na pewno jest otwarta do 20 a nie do 18. Co z poniedziałkami nie wiem. Jakby nie było, rozumiem, że z dzisiaj nici. Kto inaczej zrozumiał niech do mnie dzwoni, Wiola ma telefon.
sdw
Piątek po południu?
agak
jestem chętna na którąś sobotę, w dzień, żeby jakoś w miarę jasno na świecie było
z oboma moimi pajacami byłabym niestety
truska
Nie jestem pewna jak tam moje plany na srodÄ™
ale jak by było spotkanko to postram się wpasc 04.gif
Inanna
Truska, fajnie że się odezwałaś, bo już miałam do Ciebie na priv pisać, czy przyjdziesz. Przyyyyjdź z dzieciakami, ja oczywiście wezmę swoje.
tissaia
A mogę i ja...? Raczej bez Maksia, bo M. wraca jutro z Warszawki i jak znam życie, Maks go na krok nie odstąpi, ale to w praniu wyjdzie.
Åšroda mi pasuje, piÄ…tek nie... Weekend tez nie.
paulap
Ja w tym tygodniu niestety odpadam.
sdw
O, jak Tiss (nie powiem na czyją sugestię, prośbę, wręcz błaganie icon_mrgreen.gif ) się zdeklarowała, to ja, choćby nawet siłą woli, ale przybędę.
sdw
Właśnie, przy okazji, będziecie z dziecmi? Bo jak bez, to może Antrakt albo Primawera. Tam takie dobre grzańce dają... icon_wink.gif
śmieszek
Hej, piszę się wstępnie na środę. Moje kończą tańce o 18 to może wpadniemy na chwilkę, ale dosłownie na chwilkę, bo ja będę po delegacji prosto i chyba będę padać twarzą w śnieg. Niemniej jednak z przyjemnością odmieniłabym sobie harmonogram dnia powszedniego....
tissaia
sdw - no zimno jest, zimno. grzańce by się zdały...
EDIT: Jeśli umawiamy się na 17 z tendencją w stronę 18, to ja na pewno bez Maksia będę. On ma tę cudowną właściwość, że o 19 leci już przez ręce a o 19.30 śpi snem kamiennym. Natomiast- gdy uśnie w samochodzie w tych godzinach, to nie da się przenieść do łóżka - wybudza się wyspany i wypoczęty i harcuje do późnych godzin wieczornych - patrz:21 lub o zgrozo i 22...

Więc- ja będę bez Maksia.
truska
No to na która sie umawiamy
Ja będę z dzieciaczkami 06.gif
rtonka
A ja moge do Was dolaczyc? Bylabym z chlopakami.
truska
To ja proponuje 17 godzinkÄ™
rtonka
a moze o 16 bo moje chlopaki przed 20 ida spac
truska
Dziewczyny dajcie znac która wam godzinka pasuje to cos wyposrodkujemy
Bo dla mnie 16 tez ok 06.gif
paulap
Byłam tam dzisiaj przechodząc obok. Rewelacyjnie tam jest.
I jakie fajne urodziny organizujÄ… icon_wink.gif
Inanna
To ja będę z chłopakami ciut po 16-ej icon_biggrin.gif
tissaia
No to ja też będę tak koło 16.30 - się okaże jutro, czy z Maksiem.
sdw
Dla mnie to bardzo wcześnie. Dotrę pewnie nie wczesniej niz koło 7.00-17.30.

Proponuję w takim razie tak: te, co mogą bez dzieci, nie biorą dzieci i po spotkaniu z dzieciowymi w muzeum, wypad na grzańca do Antraktu icon_mrgreen.gif

Tiss? Åšmieszek? Paulo?
śmieszek
Wiola ja do Antraktu to mam rzut beretką 06.gif Młoda w KCK ma jutro tańce.
Mogę z dzieciami, ale po 18 lub bez dzieciów, ale też po 18.

Gdzie i o której będziecie? I kto gdzie się pisze?
tissaia
Zatem...
Ja bez Maksia będę i na wszelkie propozycje grzańcowe jestem otwarta. Nie wiem co to Antrakt, nie wiem co to to drugie, co Wiola pisała, wiem gdzie jest Muzeum Zabawek bo raz byłam.

A! Antrakt to chyba wiem. W KCK-u, tak?
wiesiołek
CYTAT
Kawka Zabawka
Plac Wolności 2, Kielce, w Muzeum Zabawek i Zabawy
telefon: 41 34-440-78

specjalność: sernik
cena za kawę i ciastko: 8 złotych
godziny otwarcia: 10.00 - 20.00
ilość miejsc: 50
rezerwacja: 41 34-440-78

atuty obiektu: lokal dla niepalących, kącik zabaw dla dzieci, ogródek letni, dobre miejsce na spotkania grupowe, ciasta na wynos, możliwość rezerwacji, parking


POwyższe nalazłam w sieci..ale był też artykuł, że po 18 to przede wszystkim urodziny, tyle ,że nie codziennie te urodziny miewają, wiec wydaje mi się , że godziny otwarcia póki co ruchome. O tym zamykaniu w poniedziałki, to chyba jednak informacja dotycząca muzeum , a nie samej kawiarni. Trzeba zweryfikowac

W soby i niedziele od 10 do 15 są rozgrywki gier planszowych i wtedy jest tłoczniej i głośniej ...ale ma to swój urok. Potem robi się spokojniej- tyle z mojego dotychczasowego doświadczenia w oparciu o trzy wizyty.
paulap
Kusicielki!!!!!!!
Postaram się być w Antrakcie ok. 19. Ale to tak pół na pół. Będę albo nie icon_wink.gif
sdw
Masz być!!! Quniec i kropka. Renię za habety i goł! Skoro juz Antrakt z grzańcem się szykuja, dobrze byłoby wprowadzić Nowoprzybyłą w arkana spotkań, a tylko Renia, jak sądzę, jest w stanie wprowadzić nas w odpowiedni nastrój i oddać kwintesencję Tego icon_mrgreen.gif

Zatem, co następuje - ja kole 17.00 na jakąś godzinę do Muzeum, bo po 18.00 śmieszek może. Tiss, jak mniemam, podobnie icon_wink.gif Tak przynajmniej twierdziła przed półgodzina. Smieszku, Antrakt po 18.00 bez balastu?
truska
Ja tez chce do Antraktu ale mój ma jutro nocke 37.gif
sdw
Sprzedaj dzieci teściowej.
truska
niestey nie zgodzi sie
bedÄ™ o 16 w muzeum
a na spotknko bez dziec mi moge przyjsc 8, 9 lub 10 lutego
Stara Renia
Ja niestety na tygodniu nie mogÄ™.
Bawcie siÄ™ dobrze.
paulap
CYTAT(Stara Renia @ Wed, 03 Feb 2010 - 08:13) *
Ja niestety na tygodniu nie mogÄ™.
Bawcie siÄ™ dobrze.



Żartujesz chyba!
sdw
Stara twierdzi, że ma chłopa od płytek. Nie wiem, co on jej tymi płytkami będzie robił icon_rolleyes.gif Boję się domyślać icon_mrgreen.gif Gdyby miała chłopa od łańcuchów, to jeszcze zrozumiałabym ale płytki???

Reniu droga, że przypomnę, nie tak dawno bawiła Cię metaloplastyka... icon_mrgreen.gif

Dupcia w troczki, Kochana, i przybywasz.
paulap
Ja chętnie posłucham o płytkach icon_redface.gif
Stara Renia
Toż metaloplastyka nie gryzie się z płytkami 06.gif
Pan od płytek robi cuda 03.gif
Opowiem następnym razem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.