To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Misiaczek Fishera, KubuÅ› Disneya

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aj80
Zastanawiam się nad kupnem, bądź:

misiaczka przytulaczka Fisher Prica
https://www.allegro.pl/item902153995_misiac...i_pl_p5859.html

bądż interaktywnym Kubusiem Disneya
https://www.allegro.pl/item893270479_intera...olsku_w_wa.html

Co jest bardziej warte swojej ceny, czym dziecko dłużej będzie zainteresowane, czy te zabawki łatwo padają (mam złe doświadczenie z maskotkami przy w których coś się naciska), czy mocno żrą baterie?
Muszę coś wybrać, a koszt spory, więc nie chcę trafić kulą w płot ...

A może ktoś zaproponuje mi coś innego w podobnej cenie (tak do 150zł), byle nie zajmowało to połowy pokoju, dla rocznej dziewczynki...
agnese
ja wprawdzie nie mam tego misiaczka, bo mam szczeniaczka uczniaczka i kubusia to styka:)
jedna i druga zabawka miała swoje zrywy i chwile zapomnienia.
Kubuś ma ten plus, ze opowiada bajki co jest fajne przy dzieciach które lubią słuchać- ale wiadomo do tego dzieci też dorastają w różnym wieku i mojego fascynują te przyciski a i słucha na okragło tych samach piosenek , zabawka jest dość trwała tzn po wielu upadkach nadal działa icon_smile.gif minusem jest, ze średnio służy do przytulenia i zabieranie jej gdzieś tez nei ejst dobrym pomysłem bo kubisua od tego spodu nie odczepisz icon_smile.gif fajna też tu jest regulacja głośności
miś na pewno przytulniejsze- nie wiem jakie są to piosenki i na czym polegają te wyświetlane rzeczy, ale raczej na pewno to powoduje szybsze zżeranie baterii niż sam śpiew tudzież opowiadanie
nie wiem jak miś ale szczeniaczek nie jest wyłączany- bynajmniej nie odkryłam tego i potrafi leżąc w kącie zawołać a kuku widzę cie icon_razz.gif jest poręczniejszy do zabierania i łatwiejszy do targania po domu przez małe dziecko
generalnie trudny wybór icon_smile.gif najlepiej jak masz możliwość to przetestować w sklepie co ma fajniejsze funkcje
a tak na marginesie to moje roczne dziecko nie było zainteresowana żadną z tych wymienionych przez zemnie zabawek - ok 1,5 roczku zaczął się nimi bawić icon_smile.gif, ale tu też wiadomo różnie bywa

a może coś takiego Kiddieland Odkrywczy domek - mój synek to uwielbia u kazdego u kogo jesteśmy i ma icon_smile.gif
basiaw
agnese, szczeniaczka wyłącza się przy klapce na baterie.
Aj my mamy szczeniaczka, ale furory nie zrobił... Bartek się zainteresował raz albo dwa i odstawił w kąt. Jeśli chcesz to jak wybiorę się do Ciebie po spodnie to wezmę go ze sobą i Kasia zobaczy czy jej się podoba czy nie...
Inkusia
Aj wpisz na youtube i wyszukaj sobie kubusia, posłuchasz jak spiewa. Oglądalam go w sklepie, fajnie spiewa i opowiada. Mnie sie on bardziej podoba niz szczeniaczek. Dla rocznego dziecka za bardzo chyba skomplikowanybo on uczy literek i cyferek.
aj80
CYTAT(agnese @ Tue, 02 Feb 2010 - 01:37) *
a może coś takiego Kiddieland Odkrywczy domek - mój synek to uwielbia u kazdego u kogo jesteśmy i ma icon_smile.gif


Fajny ten domek, dzięki icon_smile.gif Muszę pomyśleć.
No, to już kupiłam, teraz tylko muszę poczekać na towar icon_smile.gif
agnese
basiaw - patrz a tam nie pomysłaałm by zajrzec icon_smile.gif
aj80 i na co się zdecydowałaś?
aj80
Basiuw kupiłam w końcu domek icon_smile.gif Najlepiej bawi się nim Grześ, hihi. Ale domek jest naprawdę świetny. Polecam wszystkim. A do siebie basiu zapraszam, bo coś nie możesz się wybrać icon_smile.gif
basiaw
Właściwie dziś miałam czas i mogłam, ale jakoś tak w domu się zasiedziałam. Czy Ty pracujesz, czy odwiedziny przed południem w tygodniu są ok? Bo tak szczerze mówiąc przeraża mnie przejazd przez miasto popołudniu, ja mieszkam na Zaciszu (okolice Korony), więc sama rozumiesz. Bardzo jednak proszę o spodenki icon_smile.gif i przechowanie ich do poniedziałku lub wtorku. Czy w te dni spotkanie Ci pasuje?
aj80
basia priv
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.