To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkola w Kielcach na os. Bocianek - proszÄ™ o opinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MagdaW.
Poszukuję mam, których dzieci chodzą do przedszkola nr 1 na ul. Norwida lub przedszkola nr 32 na ul. Kasprowicza. Prosiłabym o Wasze opinie na temat tych 2 placówek. Muszę się na którąś z nich zdecydować i nie bardzo wiem na którą. Proszę o radę.
Lisowska
CYTAT(MagdaW. @ Tue, 02 Feb 2010 - 11:24) *
Poszukuję mam, których dzieci chodzą do przedszkola nr 1 na ul. Norwida lub przedszkola nr 32 na ul. Kasprowicza. Prosiłabym o Wasze opinie na temat tych 2 placówek. Muszę się na którąś z nich zdecydować i nie bardzo wiem na którą. Proszę o radę.


Ja się przyłączam do prośby, również chciałabym znać jakieś opinie na temat tych przedszkoli, najbardziej mi zalezy na opinii o przedszkolu nr1, bo mam go 2 min od domu.
Tak że czekam na informacje.
MagdaW ile ma twoja pociecha??
MagdaW.
Moja córka skończyła 1 marca 3 lata i też będę chyba próbować dać ją do jedynki. Tylko, czy się dostanie?
ariaska
Ja też poszukuję przedszkola, chociaż biorę pod uwagę to na Romualda i na Wielkopolskiej.

Na Wielkopolskiej jest wyremontowany, ma fajny plac zabaw, ale wiadomo, że to nie wystarczy icon_smile.gif Na Romualda jest przedszkole integracyjna, ale plac zabaw to pamięta jeszcze moje dzieciństwo. Trudny wybór.


Gdyby ktoś pytał o żłobek to z całego serca polecam żłobek przy Romualda - fajne panie, dużo różnych zajęć, rytmika.
Lisowska
CYTAT(MagdaW. @ Fri, 12 Mar 2010 - 15:09) *
Moja córka skończyła 1 marca 3 lata i też będę chyba próbować dać ją do jedynki. Tylko, czy się dostanie?



No właśnie problem jest w dostaniu się,
dzisiaj są zapisy a w informacji o przedszkolu nr 1 pisze że jest dostępnie 31 miejsc na cale przedszkole,
no cóż mam nadzieje ze sie dostaniemy,
ja wybrałam przedszkole nr 1 jako pierwsze a drugie to nr 32,
Zobaczymy czy nasi mali artyści się dostanąicon_smile.gif
Jak się dostana to będą w tej samej grupie bo mój Fisio (Filip) to też mały trzylatek (tylko że jest z września)
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.