To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ćwiczenia na brzuch

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
Znam 6W, przerabiałam, nawet raz w całości. Znam wszelkie brzuszki callanetiksowe i tradycyjne. ale- mam wrażenie, że on działają głównie na górną partię brzucha., tak od pępka w górę. A mi chodzi o ten wał tłuszczu i skóry tuż poniżej pępka... Jak się go pozbyć? Nawet jak cudem udaje mi się zrzucić parę kilo, to on nadal sobie jest. W sumie to jest od porodu, od cc.
Znacie jakieś ćwiczenia?
Sel
Powiem Ci szczerze, ze ja na 6W poplynelam, nie udalo mi sie wytrwac, za ciezkie dla mnie. icon_redface.gif
Ta dolna czesc zazwyczaj chudla, razem z chudnieciem reszty ciala, potem wystarczylo pocwiczyc poziome nozyce przy ziemi i nawet udawalo mi sie umiesnic brzuchola. Najlepsze efekty mialam po bieganiu i dlatego zawsze te forme najbardziej propaguje, bo moim zdaniem najlepiej rzezbi sylwetke. Plywanie na basenie tez jest dobrym pomyslem.
Niestety teraz juz obie czesci brzucha wygladaja fatalnie, poza dieta nie umiem wykrzesac z siebie energii do cwiczen. rycze.gif
truska
A moze bolly-belly dance 06.gif
Inanna
CYTAT(truska @ Thu, 04 Feb 2010 - 22:07) *
A moze bolly-belly dance 06.gif


Ja bardzo chętnie. Pewnie w city parku są zajęcia, dobrze zgadłam?

Tylko jak ja będę tym moim brzucholem machać? Taż wstyd okropny 37.gif
isllandia
Polecam też takie ćwiczenie: nogi w górę, prostopadle do reszty ciała i próbujemy unosić biodra - tak, jakbyś świecę chciała zrobić. Pamiętaj przy unoszeniu wdech, przy opadaniu wydech.
Olivvv
A6W robiłam całe i polecam!
Świetny efekt, jest się czym chwalić na plaży.
Ja nie mam problemu z nadwaga, wrecz przeciwnie mam naprawde sporą niedowagę, jednak to ćwiczenie pozwolilo mi uzyskac efekt płąskiego brzucha, a przy tym nie schudłam icon_smile.gif
candace
a ja zrobiłam całą 6W i nawet milimetr nie ma różnicy... i to jest problem- co na ten brzuch??
freskie
Ja polecam cwiczenie, ktore wykonuje w pracy. Opieram rece na oparciu i unosze nogi - mozna na krzesle - nie trzeba specjlistycznego sprzetu
Kaszanka
Trzeba pamiętać, że ćwiczenia typu brzuszki rozwijają mięśnie a nie spalają tłuszczyku 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.