To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Body na >98

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
Jak w temacie. Mojemu dziecku zawsze spodnie spadają, więc body pod ubranie jest konieczne, tylko nigdzie nie mogę znaleźć na 98cm i więcej. Wiecie może gdzie można kupić takowe?
mama_do_kwadratu
CYTAT(jully @ Fri, 05 Feb 2010 - 11:53) *
body (...) na 898cm i więcej. Wiecie może gdzie można kupić takowe?

ciężko będzie jully icon_wink.gif

edit- a na Allegro nie ma?
kalarepa78
A z mothercare na 2-3 lata?
użytkownik usunięty
widzisz mama2 jak dzieci szybko rosnÄ… icon_wink.gif
Na allegro są z jakiegoś podejrzanego materiału, niby bawełna, ale taka jakaś kiepska się wydaje. Najbardziej mi odpowiadały zawsze te z mothercare i tesco bo były bardzo przyjemne i się nie spierały
kalarepa mają tylko pajace duże, body nie, chyba, że jakieś braki w asortymencie mieli jak byłam.
Mafia
jully, kupowałam takie na 104/110 w niemieckich zwykłych marketach (tylko tam udało mi sie znlaeźć). Popatrzę czy czasem nie mam, bo kupiłam, a tu Filip nagle zrezygnował z pieluch i body nam odpadły.
kalarepa78
Oni rzadko mają pełen asortyment - zwłaszcza większe rozmiary, ale pamiętam, ze bywają.
CrazyMary
A tescowe 18-24m będą za małe? Ja też mam z tym problem, bo szukam 92, a wszędzie są tylko do 86. Tescowe są dobre rozmiarowo, ale ja szukam takich kolorowych, jako bluzka, a tescowe głownie białe - jako podkoszulka.
milly
Kiedyś były śliczne w Auchan. I pajacyki do spania na duże dzieci:)
ajakielka
jully, a jakie te body potrzebujesz (długi, krótki rękaw, ciemne, jasne?) i jak szybko?

Jakieś dwa tygodnie temu zrobiłam remanent w szafie Mikiego, mam kilka nowych bodziaków, z których to w ogóle nie skorzystaliśmy (odpieluchował się wcześnie i za Chiny Ludowe body założyć nie chciał). Problem tylko polega na tym, że wywiozłam je do teściowej na przechowanie (bo nie miałam już gdzie tego trzymać). Ponieważ są one ze Stanów ze sklepu Childrens Place, rozmiarówka jest podana po "ichniemu" tzn. np. 3T, 4T (co oznacza 3 lata, 4 lata), więc to chyba rozmiar, który by Ciebie interesował. Jest jeszcze drugi problem, idę w przyszłym tygodniu do szpitala na operację, będę u teściowej dopiero za jakiś czas w związku z tym. Jakbyś była zaintresowana i chciała zaczekać, to bym je odszukała.
użytkownik usunięty
ajakielka dzięki chętnie poczekam, więc jak będziesz u teściów to poszperaj- długość rękawa nieważna.

Kupiłam 3 szt. w cubusie, ale więcej nie mieli (a to było świeżo po dostawie).
KM
Wielkie pajace są w H&M i KappAhlu, więc może i body są?
PÅ‚acia
Jully z tego co kojarzę to mieszkasz gdzieś na Żoliborzu prawda?
Na Słowackiego 21/23 jest taki mały sklepik. Mają tam troszkę ciuszków, na pewno mają body 98 a i chyba nawet 104.
użytkownik usunięty
O to ode mnie na piechotę, z przedszkola tamtędy czasem wracamy. To ten sklep obok fotografa i ogrodniczego? Przejdę się dzięki.
KM H&M i KappAhl ma body do 86, czasem tylko w tym drugim pajaca można kupić większego
A.L.
Jully, u nas sa na pewno. Niemieckie dzieci duze sa i dlugo w majty sikaja, wiec bodziakow po dostatkiem 06.gif

napisz tylko jakie by Cie interesowaly, z krotkim czy dlugim rekawem, kolorowe czy takie raczej pod spod?
katiek
Jully SÅ‚owackiego to raz, dwa sÄ… na allegro. NapiszÄ™ ci pw.
Wiola_Soc
Na Allegro firmy Pinokio - dobre gatunkowo, albo Formax.
Dzaga
polecam świat dziecka - okęcie i plac zawiszy - maja koszulki i bodziaki w wiekszych rozmiarach
Kakaluk
Fajne body rozpinane z przodu znalazłam w takim rozmiarze, popatrz sobie tutaj https://sklep-ewacollection.pl/48-body.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.