To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kulig

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tissaia
https://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0104/738553010

My się wybieramy koło południa.
wiesiołek
CYTAT(tissaia @ Sun, 07 Feb 2010 - 10:38) *
https://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/artic...T0104/738553010

My się wybieramy koło południa.


Napaliłam się, aż doczytałamm,że "symboliczna opłata" to 25 zł/osoby. No to nie pojedziemy icon_sad.gif
tissaia
Ponoć, ze nie... Maksia chrzestna była rok temu i mówiła, że jak się potargujesz to za 10 pojedzie.
wiesiołek
Ale dzieci moga jechac same? Czy nalezy dodac opłatę za rodzica? No i te kiełabaski przy ognisku płatne dodatkowo, prawda? Proszę o szybką odpowiedź, bo może jeszcze zdołam zmienic zdanie.
tissaia
Jejku, nie wiem... A chrzestna nie odbiera bo jest w kościele.
wiesiołek
CYTAT(tissaia @ Sun, 07 Feb 2010 - 11:48) *
Jejku, nie wiem... A chrzestna nie odbiera bo jest w kościele.


Nie szkodzi, moi są z tatą na sankach- wyszli zanim przeczytałam ten wątek, czyli nie ma ich już ponad. 1,5 godziny. Nawet jeśli wrócą za chwilę, to raczej będą mie dośc sanek na dziś. I to bezpłatnych icon_wink.gif
Gdybym wsześniej podjęła decyzję , to można by ich z sanek na górce obok przenieśc na kulig ,a teraz to i tak musztarda po obiedzie.

Bawcie siÄ™ dobrze i napiszcie relacjÄ™.
tissaia
Po fakcie donoszę, że opłata za kulig wynosiła 10 za osobę dorosłą, 5 za dziecko. Dało się stargować i zamiast 50 woźnica wziął 45 icon_wink.gif Przejażdżka nie za długa, około 10 minut. Ale za to przez las i koniki dzwoniły dzwoneczkami, więc pełen wypas icon_wink.gif Nie wiem jak z kiełbaskami z grilla, ale zupy w cenie 6 PLN mają tam rewelacyjne.
Reasumując- fajnie było icon_smile.gif
śmieszek
Oooooo ...... za późno doczytałam icon_sad.gif
No cóż, może za rok.
fifafo
a oni chyba co tydzien to organizuja icon_smile.gif
cytat z artykułu
Przez całą zimę organizujemy cykliczne, coniedzielne kuligi dla rodzin i osób samotnych także - śmieje się Grzegorz Strójwąs, menadżer karczmy. - Już od godziny 12 można do nas przyjechać i atrakcyjnie spędzić czas.
śmieszek
no to super!
oliweczkas
Ja byłam z moimi dziećmi ze szkoły na Stadionie w ośrodku Stangret. Dzieciaki za kulig płaciły po 20 zł z ogniskiem i kiełbaskami.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.