To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ZatrudniÄ™ dobrÄ… opiekunkÄ™.... W trudnych godzinach :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
No właśnie, godziny fatalne.... Od stycznia pracuję w godzinach 4.00-12.00!!! Do końca stycznia Żuczkiem opiekuje się moja ciotka, ale potem musi wracać do Krakowa, bo zaczyna leczenie.
Szukam opiekunki, która mogłaby przyjeżdżać przed 4 rano do Żuczka. Wiem, że to graniczy z cudem... Ale za to potem niemal cały dzień wolny.... A dziecko śpi mniej więcej do 8.00, więc zostają ze 4 godziny "pracy"....
Wchodzi też w grę opcja z zamieszkaniem i utrzymaniem.

Gdybyście o kimś słyszały........
Małgoś.dz
Ika, czyli jednak przedłużyli Ci umowę w pracy? icon_biggrin.gif
Ika
Małgoś, no można tak powiedzieć. Umowy na razie na papierze nie mam, ale może to wynikać z przełomu roku... Natomiast jestem rozpisana na styczniowy grafik i właśnie dziś dowiedziałam się o decyzji szefa, że przechodzę na rano... To chyba mi przedłużają icon_wink.gif
maggii
Ika zdradź proszę choć fragmentarycznie, w jakim zawodzie zaczyna się prace o 4 rano???
Bo mnie ciekawość zeżre, a widok zżartej mamy nie nalezy do przyjemnych... wink.gif
kasiask
Ja też proszę o wyjaśnienie, co to za praca.
A jakby to było w Krakowie, to zajęłabym ci się tym dzieckiem, którego biedna matka musi z domu wychodzic w środku nocy!!
oro
CYTAT(kasiask)
Ja też proszÄ™ o wyjaÅ›nienie, co to za praca.  


Ja też.
Ika
Monitorowanie mediów zaczyna się o tak karkołomnej godzinie icon_biggrin.gif Czy teraz mam gwarancję że oszczędzony mi będzie "widok zżartej mamy"...? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Kasia, no widzisz, ja właśnie z Krakowa za chlebem wyjechałam...
maggii
No dobra nie pokaże Ci się zżarta, aczkolwiek lekko nadgryziona jestem, bo niewiele wiem o "monitorowaniu mediów"...

Ciekawość zaspokojona, życzę przespanych nocy icon_lol.gif

Pozdrawiam pracujace mamy!!!!!!!!!!!!!!!!! *ja wstajÄ™ o 5.30
kasiask
moja ciekawość nie została zaspokojona!!! na czym polega i po co jest to monitorowanie mediów???????????????? icon_eek.gif icon_question.gif icon_eek.gif
Ika
Kasiu,
właśnie podpisałam świstek o tajemnicy służbowej, więc szczegółami sypać nie będę icon_wink.gif
kasiask
qrcze!!! poważna sprawa!!! to Ty tajemnicza dziewczyna jesteś!!!! Strach się bać!!!!!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ika
Ja nie jestem tajemnicza, tylko jak podpisujÄ™, to dotrzymujÄ™ wink.gif
Cleo
Ika, to ja sie mogę spytać bo moja przyjaciółka może będzie zainteresowana...
Ika
Cleo, serio??? To super! A godziny jej nie przerażą....? icon_biggrin.gif
Zapytaj, pliz icon_smile.gif
Cleo
Ja dopiero przecyztalam twoj post, ale wiem ze ta dziewczyna zajmowala sie dziecmi, zreszta moze ja pamietasz- Ola... nie wiem tylko czy moze aktualnie nie ma dosc, bo przez 2 miesiac pomagala siostrze w ciazy przy niej i jej synku w wieku Zuka wlasnie:)
ale spytam, bo wiem ze szuka pracy... masz jakis pomysl na wynagrodzenie>>>??
Ika
Cleo, nie wiem, ale możemy ponegocjować icon_smile.gif A ile by mogła oczekiwać?
Ika
CYTAT(Cleo)
nie wiem tylko czy moze aktualnie nie ma dosc, bo przez 2 miesiac pomagala siostrze w ciazy przy niej i jej synku w wieku Zuka wlasnie:)


Hmmm, po dwóch miesiącach ma dość....? icon_confused.gif
Wiesz, biorąc pod uwagę godziny, to przychodzi i ma ze cztery godziny snu icon_wink.gif a zajmuje się dzieckiem tylko pozostałe około cztery... więc mam nadzieję, że nie jest to przesadnie męczące...
No nic, zapytaj icon_wink.gif
Cleo
ale wczesniej ona harowala przez rok w hotelu w ANglii icon_smile.gif wiec ma prawo byc zmeczona..
a co- myslsiz ze Zuk sie nie obudzi jak ktos przyjdzie do domu o swicie??
juz napisalam do niej..
Ika
A co, jak Żuczek się obudzi to ona sobie nie poradzi.....?
Cleo
ee, poradzi, tylko napisalas- ze bedzie miala 4 godziny snu jak przyjdzie icon_smile.gif
Ika
No będzie miała, bo Żuczek jak się obudzi, to przecież nie wstanie o 4 rano icon_wink.gif Zaśnie znowu icon_smile.gif
milka1981
Kurcze szkoda, że nie mieszkasz w Krakowie ja byłabym gotowa Ci pomóc sama mam malutkiego berbecia i pobudka o 4 nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym
xxyy
CYTAT(milka1981 @ Sun, 01 Mar 2009 - 20:31) *
Kurcze szkoda, że nie mieszkasz w Krakowie ja byłabym gotowa Ci pomóc sama mam malutkiego berbecia i pobudka o 4 nie jest dla mnie niczym nadzwyczajnym


Chyba Ika znalazla juz kogos przez te 5 lat 29.gif
#Margola
CYTAT(Leni @ Sun, 01 Mar 2009 - 18:56) *
Chyba Ika znalazla juz kogos przez te 5 lat 29.gif


hihi no własnie.. nie ma to jak nie sprawdzic daty napisania tematu 03.gif
milka1981
Jak się stawia dosłownie pierwsze kroki na jakimkolwiek forum do tego trzyma małego ale bardzo ciekawskiego berbecia i ma na znalezienie czegoś 5 góra 10 minut to nie zwraca się uwagi czasami nawet na tak ważne rzeczy ale to chyba nie jest jakiś wielki problem no raczej mały powód do uśmiechu a tych nigdy za dużo
#Margola
CYTAT(milka1981 @ Mon, 02 Mar 2009 - 11:18) *
Jak się stawia dosłownie pierwsze kroki na jakimkolwiek forum do tego trzyma małego ale bardzo ciekawskiego berbecia i ma na znalezienie czegoś 5 góra 10 minut to nie zwraca się uwagi czasami nawet na tak ważne rzeczy ale to chyba nie jest jakiś wielki problem no raczej mały powód do uśmiechu a tych nigdy za dużo


spokojnie... nikt nie ma niczego złego na mysli.. tylko fajnie to zabrzmiało:))
milka1981
icon_biggrin.gif ta buzia nie była zdenerwowana tylko uśmiechnięta, a co do (mam nadzieję żartów) to jak teraz szukam niani to wydaje mi się, że 5 lat to wcale nie tak dużo, żeby znaleźć odpowiednią osobę.
logomama
A teraz berbeć już zasuwa do szkoły i sam nieźle się opiekuje moja córką icon_wink.gif
Ika
CYTAT(Mama Ali i Ewy @ Wed, 14 Oct 2009 - 22:54) *
A teraz berbeć już zasuwa do szkoły i sam nieźle się opiekuje moja córką icon_wink.gif


No nie? icon_lol.gif
Jak ten czas leci... 37.gif
A.L.
Ika, ja tez nie spojrzalam na date w Twoim pierwszym poscie i sie zastanawialam, czemu Oskar do szkoly nie chodzi...
A tak na marginesie, to znalazlas wtedy ta opiekunke?
Grubcia
no własnie, znalazłaś? icon_wink.gif
Ika
CYTAT(A.L. @ Fri, 16 Oct 2009 - 14:27) *
Ika, ja tez nie spojrzalam na date w Twoim pierwszym poscie i sie zastanawialam, czemu Oskar do szkoly nie chodzi...
A tak na marginesie, to znalazlas wtedy ta opiekunke?


Asia icon_wink.gif Ściągnęłam jedną w Małopolski, z zamieszkaniem icon_smile.gif A potem zmieniłam pracę i miałam opiekunkę dzienną, już z Warszawy.
Nie no, teraz to Oskar chodzi do szkoły, poza tym teraz jest nas dwoje do opieki i mam Nieteściów na podorędziu icon_smile.gif A poza tym ja obecnie nie pracuję, więc w ogóle nie ma problemu icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.